Поиск по базе сайта:
«Жива вода – Дельта» Загальні положення icon

«Жива вода – Дельта» Загальні положення
Скачати 49.79 Kb.
Назва«Жива вода – Дельта» Загальні положення
Дата конвертації13.02.2013
Розмір49.79 Kb.
ТипДокументиРЕКОМЕНДАЦІЇ

до проведення відкритого дитячого фестивалю підводних зображень

«Жива вода – Дельта»

1. Загальні положення

1.1. Відкритий дитячий фестиваль підводних зображень "Жива вода - Дельта" (далі – Фестиваль) започатковано комунальним закладом «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за сприяння Французького культурного центру в Україні та Федерації підводного спорту та підводної діяльності України.

1.2. Метою Фестивалю є популяризація та розвиток підводного плавання, дитячого мистецтва, пропаганда кращого досвіду роботи з проблем здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді.

1.3. Завданням Фестивалю є створення сприятливих умов для гармонійного розвитку дітей, учнівської молоді, об'єднання людей, для яких підводний світ є джерелом натхнення та творчості, любові до природи, встановлення та зміцнення міжнародних культурних, спортивних зв'язків, популяризація ідеї грамотного відношення до природи.

^ 2. Учасники фестивалю

2.1. До участі у Фестивалі запрошуються діти, учнівська молодь віком від 5 до 18 років з різних країн світу.

2.2. Для участі у Фестивалі необхідно заповнити типову реєстраційну форму заявки учасника та відправити її на адресу оргкомітету Фестивалю разом із конкурсною роботою до 10 квітня 2012 року.

2.3. Участь у творчій конкурсній програмі фестивалю для учасників є безкоштовною. Проїзд, проживання, харчування учасників та гостей фестивалю здійснюється за рахунок відряджаючих організацій.

^ 3. Порядок і терміни проведення Фестивалю

3.1. Фестиваль проводиться 21-22 квітня 2012 року і складається з 4-х етапів:

- демонстраційна програма – демонстрація кращих фільмів-переможців і призерів Антібського та інших міжнародних фестивалів підводних зображень;

- художня експозиція виставки підводних фотографів, фотографій на тему "Жива вода" і картин французького митця підводних зображень Андре Лобана;

- спортивна програма – змагання зі спортивного художнього підводного фотографування у басейні та зі спортивного дайвінгу згідно з правилами проведення змагань, які затверджено Федерацією підводного спорту і підводної діяльності України;

- конкурсна програма – конкурси підводних зображень, фотографій і малюнків на тему "Жива вода".

3.2. Для організації та проведення Фестивалю створюється оргкомітет , до складу якого входять представники організаторів Фестивалю, громадських організацій, які виявили бажання надати організаційну, фінансову чи іншу допомогу в проведенні Фестивалю.

Оргкомітет здійснює координацію заходів з підготовки Фестивалю; установлює порядок відбору претендентів; визначає склад журі; створює призовий фонд для переможців; забезпечує висвітлення заходів Фестивалю в засобах масової інформації; залучає до участі в організації та проведенні Фестивалю установи, громадські організації.

Оргкомітет залишає за собою право використовувати роботи, які надійшли на Фестиваль, в навчальному процесі, виставках, публікаціях з метою популяризації Фестивалю із збереженням авторських прав, але без виплати гонорару.

3.3. Роботи, що надійшли на адресу оргкомітету Фестивалю, не рецензуються і не повертаються.


^ 4. Технічні вимоги до робіт, що беруть участь у Фестивалі

4.1. Конкурс підводних фотографій.

На конкурс приймаються фотографії, виконані під водою цифровими або плівковими камерами на довільну тему за категоріями: відкрита вода; басейн.

4.2. Конкурс фотографій на тему "Жива вода".

4.3. Конкурс фотографій та підводних фотографій проводяться за наступними віковими групами: до 12 років; 12 – 15 років; 15 – 18 років.

Кожний учасник може надіслати не більше 5 робіт. Іногородні та іноземні учасники можуть надіслати фотографії в електронному вигляді по електронній пошті за адресою vakdiver@mail.ru . Формат файлів: jpg, 20x30 cm, 300 dpi. Крім фотографій автор повинен вислати текстовий файл з даними: категорія, назва фотографій, прізвище, ім'я, вік, адресу.

Формат фотографій – 30 х 40 см ( без паспорту).

4.4. Конкурс малюнків на тему "Жива вода" проводиться за такими віковими групами: 5-8 років; 8-12 років; 12-15 років; 15-18 років.

Малюнки мають бути виконані у вільній техніці.

Формат малюнків – 40 х 60 см ( без паспорту).

4.5. На зворотному боці фотографії або малюнку повинна бути розміщена наступна інформація: категорія, вікова група, назва роботи, прізвище, ім'я, адреса, клуб, навчальний заклад.

4.6. Разом із роботою надсилається заповнена анкета для участі у Фестивалі. Якщо творча робота надсилається від навчального закладу, обов'язковий підпис керівника та печатка закладу.

Адреса оргкомітету відкритого фестивалю «Жива вода – Дельта»: комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», вул. Сумська, 37, м. Харків.

Сайт: www.firstpalace.edu.kh. ua, www.clubdelta.com.ua

Контактні телефони: (057)700-38-47, (057)700-38-44, 0679191738, 0672806533, 0677857168. Огляд малюнків: т.0932803836

e-mail: fist_palace@ mail.ru , vakdiver@mail.ru, azarenko_tatyana@mail.ru,

ЗАЯВКА

на участь у відкритому дитячому фестивалі

підводних зображень«Жива вода – Дельта»

Країна
Місто
Поштова адреса
Контактний телефон
Ім`я, прізвище та по-батькові

(для колективів – повна назва колективу, звання)
Мистецький, навчальний заклад, що рекомендує роботу до участі
Дата народження

(для індивідуальних учасників)
Вік (рік створення колективу)
Назва роботи
П.І.Б. керівника колективу або керівника-виконавця,

контактний телефон
На який конкурс подається робота,

у якій номінації

З умовами проведення конкурсу ознайомлений(-а), погоджуюсь та зобов`язуюсь виконувати.


«__» __________ 2011 р. ____________________________________


П.І.Б. Підпис


(для колективів – підпис керівника, печатка)
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації