Поиск по базе сайта:
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2010/2011 навчальному році icon

Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2010/2011 навчальному році
Скачати 21.83 Kb.
НазваМетодичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2010/2011 навчальному році
Дата конвертації21.06.2013
Розмір21.83 Kb.
ТипМетодичні рекомендації

Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

у 2010/2011 навчальному році


Федченко С.Г., методист Центру

аналізу та прогнозування розвитку освiти

У ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2010/2011 навчальному році беруть участь учні 7-11 класів.


Увага: Якщо вивчення фізики в 7 класах загальноосвітнього навчального закладу розпочинається з другого семестру, то учні-семикласники не беруть участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з фізики.

Початок олімпіади о 1000. На виконання учнями завдань відводиться 3 астрономічні години.

Комплект олімпіадних завдань охоплює вивчений учнями матеріал з різних розділів курсу фізики відповідно до навчальної програми за попередні роки навчання та з розділів, тем, які учні повинні були опанувати до терміну проведення олімпіади, а саме:

Клас
^

Розділи, теми


7

Розділ 1. «Починаємо вивчати фізику». Розділ 2. «Будова речовини» (з теми «Фізичне тіло і речовина» по тему «Дифузія» включно).

8

Розділ 1. «Механічний рух». Розділ 2. «Взаємодія тіл» (з теми «Взаємодія тіл» по тему «Прості механізми» включно).

9

Розділ 1. «Електричне поле». Розділ 2. «Електричний струм» (з теми «Електричний струм» по тему «Закон Ома для однорідної ділянки електричного кола» включно).

10

Розділ 1. «Кінематика». Розділ 2. «Динаміка» (з теми «Механічна взаємодія тіл» по тему «Закон всесвітнього тяжіння» включно).

11

Розділ 1. «Електромагнітна індукція». Розділ 2. «Механічні коливання і хвилі».
Розділ 3. «Електромагнітні коливання».

Увага! Розділи та теми подані у відповідності до діючих навчальних програм з фізики, а саме: для 7-9 класів програма ^ Фізика. - К.; Ірпінь: Перун, 2005; для 10 класу програма академічного рівня із Збірника програм з профільного навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Фізика та астрономія. 10-12 класи. - Х: Видавнича група «Основа», 2010; для 11 класу програма Фізика. 7-11 класи. Програми для загальноосвітніх навчальних закладів. - К: Шкільний світ, 2001 (рівень В).

Комплект завдань для кожної паралелі містить 5 задач. Поряд з умовою задачі подана максимальна кількість балів, яку учень може одержати за її розв’язання. Максимальна сума балів за виконання всіх олімпіадних завдань становить 25 балів. Для об’єктивного оцінювання виконаних завдань доцільно користуватися критеріями, які будуть надано разом із завданням у день проведення олімпіади.

Усі необхідні дані для розв’язування задач подані в умовах задач. Тому учням не дозволяється користуватись додатковою літературою (посібниками, довідниками тощо).

Для виконання обчислень можна використовувати мікрокалькулятори.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації