Поиск по базе сайта:
Наказ №443 Про проведення ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в загальноосвітніх навчальних закладах у 2011/2012 навчальному році icon

Наказ №443 Про проведення ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в загальноосвітніх навчальних закладах у 2011/2012 навчальному році
Скачати 89.29 Kb.
НазваНаказ №443 Про проведення ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в загальноосвітніх навчальних закладах у 2011/2012 навчальному році
Дата конвертації20.06.2013
Розмір89.29 Kb.
ТипНаказУКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської радиНАКАЗ


м. ХАРКІВ

16.12.2011 №443

Про проведення ІІ (районного) етапу

Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

в загальноосвітніх навчальних закладах

у 2011/2012 навчальному році


На виконання Указу Президента України від 30.09.2010 № 928/2010 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 01.06.2011 № 571, з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, підвищення загальної мовної культури і в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка


НАКАЗУЮ:


1. Затвердити:

1.1. Умови проведення ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в загальноосвітніх навчальних закладах (далі Конкурсу) (додаток 1).

1.2. Склад оргкомітету Конкурсу (додаток 2).

1.3. Склад журі Конкурсу (додаток 3).

2. Призначити відповідальними:

2.1. За отримання паролів доступу до завдань - методиста Сипченко Т.М.

2.2. За отримання завдань у день проведення Конкурсу, їх розмноження та забезпечення завданнями учасників Конкурсу, зберігання робіт і протоколів Конкурсу методиста методичного центру управління освіти - методиста Демкович Т.О.

3. Оргкомітету Конкурсу:

3.1. Довести інформацію щодо проведення ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в загальноосвітніх навчальних закладах до педагогічних працівників та учнів підпорядкованих загальноосвітніх навчальних закладів.

До 14.12.2011

3.2. Провести ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області.

18.12.2011

3.3. Здійснити нагородження переможців Конкурсу.

До 28.12.2011

4. Методисту методичного центру Демкович Т.О.:

4.1. Здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення Конкурсу.

До 18.12.2011

4.2. Подати до оргкомітету ІІІ (обласного) етапу Конкурсу роботи учнів, які набрали найбільшу кількість балів і посіли призові місця на ІІ (районному) етапі, та звіт про проведення І і ІІ етапів Конкурсу (додатки 4,5).

До 28.12.2011

4.3. Забезпечити участь переможців ІІ (районного) етапу в ІІІ (обласному) етапі Конкурсу.

21.01.2012


5. Керівникам загальноосвітніх закладів:

5.1. Сприяти участі учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району в ІІ (районному) етапі Конкурсу.

5.2. Надати до методичного центру заявки на участь у ІІ (районному) етапі Конкурсу.

До 16.12.2011

6. Директору Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області Велікановій О.Г.:

6.1.Створити належні умови для проведення ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

18.12.2011

6.2. Забезпечити наявність медичної сестри на час виконання учнями завдань.

18.12.2011

7. У зв'язку з тим, що конкурс проводиться у вихідний день, членам оргкомітету відповідно до додатку 2 та членам журі відповідно до додатку 3 даного наказу, відповідно до статті 72 КЗпП надати дні відпочинку у канікулярний час.

8. Контроль за виконанням даного наказу покласти на директора методичного центру Настенко І.В.


Начальник управління Т.В.Куценко


З наказом ознайомлені:

Настенко І.В. Демкович Т.О. Веліканова О.Г.


Додаток 1

до наказу управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

від 16.12.2011 №442


^ ПОЛОЖЕННЯ
про проведення ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу


учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

у 2011/2012 навчальному році

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться згідно з наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 04.11.2011 № 581 «Про проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в загальноосвітніх навчальних закладах, навчальних закладах інтернатного типу обласного підпорядкування Харківської області та у 2011/2012 навчальному році» (далі – Конкурсу).

1. Організація виконання учнями конкурсних завдань.

  1. 1.1. Відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі – Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №571, у Конкурсі беруть участь учні 5 – 11 класів.

1.2. Завдання для кожного класу складаються з 2-х творчих робіт:

  1. 1 –твір певного літературного жанру;

  2. 2 – твір-роздум на запропоновану тему, у якому, можливо, необхідно буде виявити знання життєвого і творчого шляху Т.Г.Шевченка.

1.3. Завдання пропонуються українською мовою, але учні можуть за власним бажанням обрати мову написання творів (українську або російську), оскільки згідно з Положенням базовими дисциплінами Конкурсу є українська мова та література і російська мова та література «Інтегрований курс».

  1. 1.4. Початок виконання завдань о 10:00.

  2. 1.5. Учні 5 – 8-х класів виконують завдання 2 астрономічні години, учні 9 – 11-х класів – 3 астрономічні години.

  3. 1.6. По можливості за партою розміщується один учасник Конкурсу.

1.7. Учням не дозволяється користуватись додатковою літературою (посібниками, довідниками, словниками, текстами художніх творів і статей тощо).

2. Організація перевірки конкурсних робіт.

  1. 2.1. Оскільки учні можуть обирати мову написання творів, то до складу журі включаються фахівці як з української, так і з російської мов і літератур.

  2. 2.2. Голова журі або представник організаційного комітету шифрує конкурсні роботи після того, як зібрані всі роботи певної вікової категорії учнів; віддає їх членам журі для перевірки. Тільки після того, як перевірено всі роботи певної паралелі, проводиться їх дешифрування і заноситься відповідний запис до протоколів.

2.3. Учень кожного класу максимально зможе набрати 24 бали (по 12 – за кожний твір). Тому перевіряти роботи слід, не розділяючи їх на дві групи (українську і російську), а спільно.

2.4. Конкурсні роботи (твори) слід перевіряти, дотримуючись вимог до перевірки письмових робіт (підкреслювати помилки і виносити відповідні позначки на поля: орфографічні – І, пунктуаційні – v, граматичні – Г, лексичні – Л, стилістичні – Ст), поданих у чинних Програмах з української мови та літератури і з російської мови та літератури («Інтегрований курс»). Необхідно звертати увагу на охайність; виправлення підкреслювати хвилястою лінією, знижувати сумарну кількість балів за брудні, з великою кількістю виправлень роботи.

2.5. Оцінки (бали) за мовне оформлення і зміст кожного твору виставляються також відповідно до критеріїв оцінювання, визначених у чинних Програмах.

2.6. Місця серед усіх учнів однієї паралелі розподіляються спільно, незважаючи на мову написання.

2.7. Відповідно до Положення у кожній паралелі визначається кількість переможців, яка не перевищує 30% від загальної кількості учнів цієї паралелі.

3. Організація звітності та подання документації для участі в ІІІ (обласному) етапі Конкурсу.

3.1. До 28.12.2011 року на розгляд журі ІІІ (обласного) етапу подаються роботи учнів, які набрали найвищу кількість балів у своїй паралелі й посіли І місце, звіти та протоколи проведення ІІ етапу Конкурсу, а також письмовий аналіз виконання учнями завдань (типові помилки, завдання, які викликали найбільше утруднення).

3.2. З поданих на розгляд журі ІІІ (обласного) етапу робіт переможців ІІ (районного) етапу Конкурсу будуть вибрані найкращі 110 робіт.


Додаток 2

до наказу управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

від 16.12.2011 №442


Склад оргкомітету

ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


^ Голова оргкомітету:


Куценко Тетяна Володимирівна начальник управління освіти

адміністрації Київського району

Харківської міської ради

^ Члени оргкомітету:

Настенко Ірина Василівна директор методичного центру;

Демкович Тетяна Олександрівна методист методичного центру;


Веліканова Олена Геннадіївна директор Харківської

спеціалізованої школи

І-ІІІ ступенів №16

Харківської міської ради

Харківської області.


Додаток 3

до наказу управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

від 16.12.2011 №442


^ Склад журі

ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


Голова журі:

Карук Наталя Анатоліївна – керівник методичного об’єднання вчителів української мови та літератури.


^ Члени журі:

Сотник В.М. - учитель української мови та літератури ХГ №1;

Сєннікова Н.П. - учитель російської мови та літератури ХСШ №16;

Бредун С.Т. - учитель української мови та літератури ХСШ №17;

Рудіч Л.Г. - учитель української мови та літератури ХЗШ №36;

Свидло О.М. - учитель української мови та літератури ХЗШ №36;

Балабоніна Г.В. - учитель російської мови та літератури ХЗШ №36;

Грінчук С.І. - учитель російської мови та літератури ХЗШ №37;

Суслова Л.Г. - учитель української мови та літератури ХЗШ №37;

Горбань О.А. - учитель української мови та літератури ХЗШ №52;

Кам’янецька В.Д. - учитель російської мови та літератури ХЗШ №52;

Надуєва Н.Л. - учитель української мови та літератури ХГ №55;

Губська О.М. - учитель української мови та літератури ХГ №55;

Сірих Н.Ф. - учитель російської мови та літератури ХГ №55;

Луценко Л.В. - учитель української мови та літератури ХСШ №62;

Косьміна Л.П. - учитель російської мови та літератури ХСШ №62;

Бочина З.К. - учитель російської мови та літератури ХЗШ №100;

Безвесільна І.В. - учитель української мови та літератури ХЛ №107;

Герасименко В.Є. - учитель російської мови та літератури ХЛ №107;

Дмитренко Н.М. - учитель української мови та літератури ХЗШ №110;

Коноваленко Н.М. - учитель української мови та літератури ХСШ №133 «Ліцей мистецтв»;

Вуйцик М.А. - учитель російської мови та літератури ХСШ №133 «Ліцей мистецтв»;

Карпінська Г.П. - учитель української мови та літератури ХЗШ №158;

Профатіло О.О. - учитель української мови та літератури ХЗШ №164;

Лазорка Т.А. - учитель української мови та літератури ХЗШ №165;

Черкас Т.М. - учитель української мови та літератури ХСШ №166 «Вертикаль»;

Гур’єва В.О. - учитель російської мови та літератури ХСШ №166 «Вертикаль»;

Налесник Н.О. - учитель української мови та літератури ХСШ №170;

Завадська Л.М. - учитель російської мови та літератури ХСШ №170;

Вакуленко Т.В. - учитель української мови та літератури ХГ №172;

Борисова В.О. - учитель української мови та літератури ХГ №172;

Есауленко С.В. - учитель української мови та літератури Харківського приватного ліцею міського господарства;

Лазнова Л.Б. - учитель російської мови та літератури НВК «Старт-школа»;

Чебослаєва В.Ф. - учитель російської мови та літератури ліцею «Професіонал».

Експерти:

Момот І.І. - учитель російської мови та літератури ХПЛ №4;

Гордєєва Л.М. - учитель української мови та літератури ХТЛ №9;

Терещенко А.В.- учитель української мови та літератури ХСШ №17;

Каменська І.В. - учитель української мови та літератури ХЗШ № 36;

Северина О.В. - учитель української мови та літератури ХЗШ 62;

Герасименко Т.О. - учитель української мови та літератури ХСШ №62;

Хаустова С.Г. - учитель української мови та літератури ХЗШ №100;

Гераскіна С.А. - учитель української мови та літератури ХЛ №107.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації