Поиск по базе сайта:
Наказ №60 Про підсумки VІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів icon

Наказ №60 Про підсумки VІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Скачати 26.48 Kb.
НазваНаказ №60 Про підсумки VІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Дата конвертації21.06.2013
Розмір26.48 Kb.
ТипНаказ
УКРАЇНА


ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИНАКАЗ


19.03.2012 № 60


Про підсумки VІ міського Кубку

з пошуку в мережі Інтернет

для учнів 5-11 класів загальноосвітніх

навчальних закладів


На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 03.03.2012 № 21 «Про проведення VІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» 17 березня 2012 року оргкомітетом Кубку проведено VІ міський Кубок з пошуку в мережі Інтернет.

Відповідно до Умов проведення VІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет та на підставі рішення журі Кубку (протокол додається)


НАКАЗУЮ:


  1. Визнати переможцями VІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів в командному заліку і нагородити:

    1. Дипломом І ступеня та цінними подарунками команду учнів Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області.

1.2. Дипломами ІІ ступеня та цінними подарунками:

- команду учнів Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

- команду Харківської гімназії №55 Харківської міської ради Харківської області.

1.3. Дипломами ІІІ ступеня та цінними подарунками:

- команду Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області;

- команду Харківського технічного ліцею №173 Харківської міської ради Харківської області;

- збірну команду учнів Комінтернівського району.

2. Визнати переможцями VІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів в особистому заліку і нагородити:

2.1. Дипломом І ступеня та цінним подарунком Дреймана Олега – учня Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;

2.2. Дипломами ІІ ступеня та цінними подарунками:

- Коханова Сергія – учня Харківської гімназії №55 Харківської міської ради Харківської області;

- Потапенка Руслана – учня Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №58 Харківської міської ради Харківської області.

2.3. Дипломами ІІІ ступеня та цінними подарунками:

- Петрова Владислава – учня Харківської гімназії №55 Харківської міської ради Харківської області;

- Жукова Євгенія – учня Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;

- Караєва Артема – учня Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області.

3. Управлінням освіти адміністрацій районів Харківської міської ради проаналізувати результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів району в VІ міському Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і довести інформацію про підсумки Кубку до відома керівників навчальних закладів.

До 02.04.2012

4. Інженеру з інформаційно-методичного та технічного забезпечення Науково-методичного педагогічного центру Подворному І.В. розмістити цей наказ на сайті Департаменту освіти.

До 28.03.2012

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти Стецюру Т.П.Директор Департаменту освіти О.І.Деменко

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації