Поиск по базе сайта:
Орджонікідзевський район Дивись тут… Загальна інформація icon

Орджонікідзевський район Дивись тут… Загальна інформація
Скачати 23.86 Kb.
НазваОрджонікідзевський район Дивись тут… Загальна інформація
Дата конвертації19.06.2013
Розмір23.86 Kb.
ТипДокументи

Орджонікідзевський район Дивись тут…

Загальна інформація. Площа району - 33,4 км2, чисельність населення - 157 900 чоловік.

Промисловість. Займає 1 рейтингове місце серед районів міста щодо реалізації промислової продукції, робіт і послуг підприємствами району. Питома вага реалізованої промислової продукції становить 11,5% від обсягів реалізації по Харківській області і 21 % - по Харкову.

Освіта. Наявна мережа навчальних закладів в повній мірі задовольняє потреби жителів району на здобуття загальної середньої освіти.

^ Культура і спорт. Для розвитку художньо-естетичного виховання дітей, підлітків та молоді в районі працює 2 музичні школи. Проводилися заходи, присвячені Дню Соборності, Дню Перемоги, Дню Незалежності України, Дню міста, Дню Прапора України.

Всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи в районі охоплено 7,2 тис. чоловік, з них 6,1 тисяч - діти і підлітки. У кожній школі працюють спортивні гуртки, в яких займається 917 учнів. Протягом року проводилися змагання серед школярів у рамках спартакіади «Спорт і школа» з волейболу, міні-футболу, баскетболу, гандболу, шашок, настільного тенісу, шахів.

У районі працюють 8 клубів за місцем проживання, в яких проводиться багато профільна робота з дітьми та підлітками. У спортивних гуртках та секціях клубів займається 481 дитина.

У районі працюють дитячі спортивні клуби, в яких займаються 1150 дітей і підлітків. На базі стадіону «Схід» організовані тренувальні заняття збірної команди району з футболу.

Медицина. Робота закладів охорони здоров'я була спрямована на пропаганду здорового способу життя і на проведення флюорографічних обстежень усіх верств населення. Лікувально-профілактичними установами району придбано медичного обладнання, оргтехніки, ліків для пільгових категорій населення і т.п. на 458,1 тис. грн.

Інфраструктура. На території району функціонує 438 продовольчих і промислових магазинів, об'єктів ресторанного бізнесу, 204 об'єкта дрібно-роздрібної мережі, 21 супермаркет, 5 торгових майданчиків і ринок.

^ Розвиток бізнесу. У районі функціонує близько 870 малих підприємств. Кількість зайнятих у сфері малого бізнесу збільшилася в порівнянні з минулим роком на 1,6 тис. чоловік. На 10 тис. чоловік населення припадає 55 малих підприємств.

Транспорт. Існуюча транспортна схема району та робота перевізників у цілому задовольняє потреби жителів у пасажирських перевезеннях. Щодня на маршрути виходять 135 одиниць міського пасажирського автотранспорту, 44 одиниці електротранспорту, працює метрополітен, через залізничну станцію «Лосево» відправляються 9 електропоїздів.

Благоустрій. Основна увага в сфері ЖКГ зосереджена на ефективній експлуатації житлового фонду, ремонті конструктивів об'єктів, зовнішніх та внутрішньо будинкових інженерних мереж, забезпеченні споживачів якісними комунальними послугами. Заплановані в поточному році роботи з капітального та поточного ремонту житлових будинків виконані на 100%.

Орджонікідзевською філією «Харківських теплових мереж» і АТ «Теплоенергетичний центр Роганського промвузла» проводилися ремонтні роботи на магістральних і внутрішньо квартальних мережах, на котельному та допоміжному обладнанні та інші роботи, пов'язані з наданням мешканцям району якісної послуги центрального опалення та гарячого водопостачання. Загальна сума витрат на підготовку до опалювального сезону склала близько 2,2 млн. грн.


.


Пропонуємо ознайомитись з матеріалами про історію та сьогодення Орджонікідзевського району, розміщеними у мережі Інтернет:

Официальный сайт Харьковского горсовета

Харьков: новое о знакомых местах

75 років Орджонікідзевському районуСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації