Поиск по базе сайта:
Наказ №79 Про стан методичної роботи у нвк icon

Наказ №79 Про стан методичної роботи у нвк
НазваНаказ №79 Про стан методичної роботи у нвк
Дата конвертації07.01.2013
Розмір34.8 Kb.
ТипНаказ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


БЕЗРУКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

« ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ДЕРГАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


НАКАЗ

21. 06.2011 № 79

Про стан методичної роботи у НВК


Згідно з річним планом роботи школи, педагогічний колектив працює над єдиною методичною проблемою: «Втілення ідей гуманізації та забезпечення індивідуального підходу до навчання та виховання». На початку року була створена науково-методична рада школи на чолі з директором Ю.М.Безрук.

До складу її ввійшли заступники директора з навчально-виховної роботи

Гаврішкевич І.В, голови методичних об'єднань Гужва В.А. та Прасол І.О., вчителі-методисти Калашник І.М., Матвєєва Н.С., Уманець Л.М.. Протягом навчального року відбулися засідання науково-методичної ради школи за темами: аналіз роботи шкільного колективу за минулий навчальний рік; завдання та затвердження робочого навчального плану (варіативної частин) на новий навчальний рік; розвиток творчої ініціативи вчителів, удосконалення та пошук активних і цікавих форм ведення уроку; використання технічних засобів навчання; унаочнення в навчально-виховному процесі; здійснення індивідуального підходу до учнів під час процесу навчання та виховання; стан самоосвіти педагогічних працівників як складової частини системи внутрішкільної методичної роботи. Інформаційно-методичний кабінет поповнився новими матеріалами: тематичними розробками вчителів, доповідями на засіданнях ШМО, матеріалами, зібраними під час ярмарку педагогічних ідей та технологій тощо. Роботі заступника директора допомагали керівники ШМО . Проводилися засідання предметних кафедр, де обговорювалися питання: організації та проведення контрольних зрізів знань, семінарів, підготовки до участі у ярмарку педагогічних технологій, педагогічних читань тощо.

Слід відзначити участь учителів у ярмарку педагогічних технологій. Для участі у ньому було підготовлено 3 роботи. Робота Безрук Ю.М., директора НВК, учителя української мови, за творчістю Ліни Костенко відзначена дипломом ІІ ступеня на обласній виставці педагогічних ідей .

Протягом року відбулися педагогічні конференції та читання за темами: "Реалізація принципу особистісного підходу до учня в педагогічній діяльності вчителя", "Роль майстерності вчителя в процесі підвищення якості знань учнів» (заступник директора Гаврішкевич І.В.). На цих конференціях учителі мали змогу поділитися своїм власним педагогічним досвідом, ознайомитися з досвідом роботи своїх колег, з передовим педагогічним досвідом учителів - новаторів району, області тощо.

Усі документи: доповіді, матеріали з цих педагогічних конференцій зібрані в інформаційно-методичному центрі.

Також протягом року відбулися психолого-педагогічні семінари за темами: "Соціально-педагогічні аспекти творчості: суть поняття творчості, види творчості вчителя, учня" (вчитель-методист Калашник І.М), "Психологічні аспекти індивідуального диференційованого підходу до учнів під час процесу навчання" (вчитель-методист Уманець Л.М.), "Створення умов для самоосвітньої роботи вчителя та розвитку його творчих здібностей" (заступник директора Гаврішкевич І.В.), "Підвищення рівня самоосвіти педагогічних працівників як складова частина в роботі над підвищенням якості знань" (старший учитель Прасол І.О.) . Особливо слід відзначити роботу психолога школи Біленчук С.М., яка до кожного семінару проводила плідну підготовчу роботу, а також таких учителів: Гужву В.А., Островерх В.М.

Протягом навчального року регулярно відбувалися засідання шкіл педагогічної майстерності: школи молодого вчителя (керівник Калашник І.М.), школи передового педагогічного досвіду (керівник Гужва В.А). Особливо слід відзначити роботу школи молодого вчителя, засідання якої проводилися в цікавій творчій обстановці. Керівник Калашник І.М. відповідально поставився до наставницької роботи, проводив бесіди, семінари, організувала тиждень молодого вчителя, кожному молодому колезі було вказано (тактовно) на певні недоліки в роботі та запропоновано допомогу.

На підставі вище зазначеного


НАКАЗУЮ:

1. Вчителям - предметникам:

1.1. Систематично працювати над підвищенням рівня самоосвіти.

1.2. Завершити підготовку авторських робіт до участі у Ярмарку педагогічних технологій.

1.3. Спланувати серію відкритих уроків, позакласних заходів на 2011-2012 н.р.

2. Керівнику школи молодого вчителя Калашник І.М.

2.1. Спланувати тематику засідань на 2011-2012 н.р,

2.2. Підготувати матеріали до проведення семінарських занять.

3. Керівникам ШМО:

3.1. Контролювати підготовку робіт учителів до участі у ярмарку пед. технологій.

3.2. Систематично працювати над поповненням науково-методичних комплексів методичною літературою.

4. Заступнику директора з НВР І.В.Гаврішкевич:

4.1. Систематично працювати над підвищенням рівня методичної роботи в школі.

4.3. Розпочати підготовку до планування методичної роботи на 2011-2012 н.р.


Директор НВК Ю.М.Безрук

З наказом ознайомлені І.В.ГаврішкевичСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації