Поиск по базе сайта:
Логотип і назва підприємства (установи, фірми) Адреса, телефони і електронні координати підприємства (установи, фірми) icon

Логотип і назва підприємства (установи, фірми) Адреса, телефони і електронні координати підприємства (установи, фірми)
Скачати 10.45 Kb.
НазваЛоготип і назва підприємства (установи, фірми) Адреса, телефони і електронні координати підприємства (установи, фірми)
Дата конвертації05.01.2013
Розмір10.45 Kb.
ТипДокументи

Логотип і назва підприємства (установи, фірми)

Адреса, телефони і електронні координати підприємства (установи, фірми)


Вих. №……… За місцем вимоги
Дата…………


Видана _________________________(ПІБ) у тому, що він (вона) дійсно працює в (на) ________________________ (назва підприємства, фірми, установи) на посаді ______________________(назва посади, відділу і ін.).Зарабітна плата за останні 6 місяців становила:

1………….

2………….

3………….

4………….

5………….

6………….


На період відпустки з ………...по ………..за ним (нею) зберігається посада і заробітна плата. Після повернення з відпустки .ПІБ.продовжить свою трудову діяльність в (на) …………………... (назва підприємства)..


Посада керівника Підпис


М.П.


ГОЛ. БУХ. Підпис


Примітка: сама собі людина підписувати довідку не має права. Це повинні зробити заступник або будь-яка інша компетентна особа. У випадку якщо посаду бухгалтера не передбачено штатним розкладом, про це робиться відповідна позначка. Аналогічна ситуація, якщо людина – директор, і заступників у нього немає.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації