Поиск по базе сайта:
Положення про проведення ІХ міжнародної олімпіади з основ наук в Україні 2012-2013 навчальний рік icon

Положення про проведення ІХ міжнародної олімпіади з основ наук в Україні 2012-2013 навчальний рік
Скачати 180.31 Kb.
НазваПоложення про проведення ІХ міжнародної олімпіади з основ наук в Україні 2012-2013 навчальний рік
Дата конвертації29.05.2013
Розмір180.31 Kb.
ТипПоложенняВідкритий


міжнародний УНІВЕРСИТЕТ

розвитку людини

"УКРАЇНА"


Open

International UNIVERSITY

of Human Development

"UKRAINE"
03115 Київ, Львівська, 23. Тел. 409-27-49, 409-27-48 e-mail office@vmurol.com.ua
Загальне положення про проведення

ІХ Міжнародної олімпіади з основ наук в Україні

2012-2013 навчальний рік
1. Базова інформація:

1.1. Засновником освітнього проекту «Міжнародна Олімпіада з основ наук» (далі Олімпіада) є Автономна некомерційна організація "Будинок Вчителя Уральського федерального округу" (далі АНО "Будинок Вчителя УрФО"), Росія, Єкатеринбург.


1.2. Робочі органи олімпіади

1.2.1.Для координації і здійснення організаційної роботи з підготовки та проведення олімпіади створено Міжнародний Оргкомітет Олімпіади (Додаток 1). Питання організації і проведення Олімпіади у країнах-учасницях вирішуються Національними Оргкомітетами (НОК) (Додаток 2).

1.2.2. Міжнародний оргкомітет олімпіади:

• визначає загальний порядок проведення олімпіади на всіх її етапах;

• здійснює безпосереднє керівництво олімпіадою;

• формує методичні комісії з предметів для забезпечення необхідного науково-методичного рівня проведення олімпіади;

• аналізує та узагальнює підсумки олімпіади.


 1.3. Порядок проведення та етапи Олімпіади

Олімпіада проводиться щорічно протягом одного навчального року і включає не менше двох обов'язкових етапів: відбіркового та фінального. Кількість відбіркових етапів в країні регламентується Національним оргкомітетом та відповідним Положенням про проведення відбіркового етапу. Відбіркові етапи проводяться дистанційно, фінальний етап проводиться тільки в очній формі.


1.4. Учасники Олімпіади.

В Олімпіаді беруть добровільну участь учні 5-11 класів загальноосвітніх закладів (далі шкіл) усіх видів типів у складі своїх класів, або індивідуально.


1.5. Кількість учасників (квота) у відбірковому етапі Олімпіади не встановлюється. У зв'язку з чим, всі учні загальноосвітніх установ країн-учасниць проекту, які виявили бажання брати участь у відбірковому етапі Олімпіади, включаються до списків учасників без попереднього відбору. У фінальному етапі мають право брати участь тільки учасники, що набрали прохідний бал.


1.6. Країни, що приймають участь в Олімпіаді:

• Білорусь

• Болгарія

• Німеччина

• Казахстан

• Польща

• Російська Федерація

• Таджикистан

• Туреччина

• Україна

• Чехія

Список країн-учасниць може доповнюватися.

Шкільний вчитель або учень, які виявили бажання брати участь в Олімпіаді, повинні зареєструватися на сайті www.urfodu.ru і оформити заявку на участь в Олімпіаді. Для реєстрації учасників з країн, які раніше не брали участі в Олімпіаді, необхідно використовувати знак «Прапор із зображенням планети». Для учасників з нових країн-учасниць, олімпіадні завдання надаються англійською мовою або іншою мовою за домовленістю з країною-учасницею.


1.7. Олімпіада проводиться з таких предметів навчальної програми: математика, інформатика, фізика, географія, біологія, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова і має двоєдину - змагальну і просвітницьку - спрямованість. Олімпіадні завдання складаються на основі примірних основних загальноосвітніх програм та перекладаються на англійську мову і на мови країн-учасниць: болгарська, німецька, польська, таджицька, турецька, українська, чеська.


^ 2. Мета Олімпіади:

• Виявлення та розвиток в учнів творчих здібностей та інтересу до науково-дослідної діяльності,

• Виведення учнів на міжнародний комунікативний та освітній простір.


^ 3. Завдання Олімпіади:

• Використання олімпіади, як способу оцінки формування універсальних навчальних дій.

• Виявлення нахилів та здібностей учнів до засвоєння окремих навчальних предметів на творчому рівні.

• Мотивація педагогів на організацію науково-дослідницької діяльності учнів.

• Підготовка учнів до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання.


^ 4. Статус Олімпіади

Міжнародна Олімпіада з основ наук має статус міжнародного інтелектуального змагання. Статус Олімпіади не може бути змінено або перетворено.


^ 6. Порядок та умови проведення Олімпіади.

6.1.Відбірковий етап.

Відбіркові етапи у всіх країнах-учасницях проекту проводяться дистанційно на місцях постійного навчання учасників (у школах). Адміністрація школи на добровільній основі знайомить педагогічний колектив, учнів та батьків з умовами проведення відбіркового етапу Олімпіади. Школа, не порушуючи навчального плану, має право самостійно розподіляти дні і час проведення Олімпіади по паралелях або предметам упродовж зазначеного строку. На вибір пропонуються електронний (комп'ютерний) і комбінований (комп'ютерно-паперовий) варіанти тестування.

При електронній формі проведення Олімпіади учасники вирішують конкурсні завдання на комп'ютерах, використовуючи Електроний Тестовий Комплекс (ЕТК). При комбінованій формі проведення Олімпіади учасники виконують роботи в класі на папері і вписують відповіді у спеціальну форму. Після проведення Олімпіади вчитель збирає роботи учнів і вносить їх у комп'ютер, використовуючи ЕТК. Школа, виходячи зі своїх технічних можливостей, сама обирає варіант тестування.

6.2. При комбінованому (комп'ютерно-паперовому) варіанті тестування за один день до початку відбіркового етапу в кабінеті Адміністраторів відкривається доступ до файлів із завданнями, які необхідно завантажити на шкільний комп'ютер, відкрити їх за допомогою програми MS Word і роздрукувати у потрібній кількості. Для досягнення максимальної об'єктивності оцінювання знань учасника Олімпіада вимагає суворого дотримання процедури тестування. Категорично забороняється знайомити учасників із тестовими завданнями заздалегідь. Кожен учасник повинен отримати паперовий бланк із завданнями з обраного предмета безпосередньо перед тестуванням у призначений день і час.

6.3. У перший день проведення тестування на сайті urfodu.ru стане доступним Електронний Тестовий Комплекс (ЕТК) - спеціальна комп'ютерна програма для електронного тестування учасників. ЕТК працює в режимі on-line і в процесі тестування вимагає постійного стійкого підключення комп'ютера до мережі Інтернет. Перед тестуванням програма запитує індивідуальний код та інші дані про учасника та його школу. Всі ці дані відображені в заявці.

6.4.Прі наявності в школі достатньої кількості комп'ютерів, підключених до Інтернету, учасники всі одночасно або позмінно самостійно тестуються в ЕТК. Відповіді учасників відразу надсилаються на сервер, одночасно ведеться підрахунок набраних балів, а після закінчення тестування обчислюється і відображається на екрані монітора підсумковий результат кожного учасника.

6.5. Після закінчення тестування в Кабінеті Адміністратора можливий перегляд різних аналітичних звітів за результатами учасників своєї школи.

6.6. Фінальний етап.

Фінальний етап проводиться всередині країн-учасниць і на закордонних майданчиках тільки в очній формі. Усередині країн місцем проведення фінального етапу є опорні пункти (опорні школи, ВНЗ), які визначають НОКи. Зарубіжні майданчики визначаються Рішенням Міжнародного Оргкомітету.

На підставі Рішення Міжнародного Оргкомітету Олімпіади визначені такі закордонні майданчики і терміни проведення фінального етапу в 2012/13 навчальному році.


Таблиця №. 1Країна

Місце проведення

Дата проведення фінального етапу

1

Росія

Москва, Санкт-Петербург, Єкатеринбург

13, 14.04. 2013

2

Україна

Київ (університет «Україна»), Крим «Артек»

19, 20.04. 2013

3

Туреччина

Анталія

13.04. 2013

4

Таджикистан

Хатлон

13,14.04. 2013

5

Болгарія

Софія

12,13.04. 2013

6

Чехія

Прага

10-17.04. 2013

7

Німеччина

Берлін

12,13.04. 2013

8

Польща

Варшава

12, 13.04. 2013


Строки перебування учасників на закордонних майданчиках визначаються з розрахунку днів офіційного періоду проведення міжнародної олімпіади, встановлюваного організаторами міжнародної олімпіади, а також днів, необхідних на проїзд до місця проведення міжнародної олімпіади і назад, на адаптацію та акліматизацію.

6.7. Вибір предметів. Для участі у відбірковому етапі учень для тестування може обрати один, два і більше предметів, з яких проходить навчання в школі. Для участі у фінальному етапі на закордонному майданчику учасник має право вибрати тільки один предмет. Всередині своїх країн НОКи мають право регламентувати ту кількість предметів, яку учасник може вибрати для тестування у відбіркових та фінальному етапах.

6.8. Олімпіадні завдання.

Конкурсні завдання для Олімпіади розробляються шкільними вчителями країн-учасниць Олімпіади з урахуванням освітнього рівня учнів шкіл і перекладаються мовою країн-учасниць, таким чином, учасники Олімпіади всіх країн-учасниць вирішують одні ті ж завдання.

Олімпіади з кожного предмета проводяться на честь сучасних вчених, які зробили вагомий внесок у розвиток науки, відомих діячів культури, мистецтва, суспільного чи політичного життя. У олімпіадні завдання включено питання, пов'язане з їх науковими відкриттями, творчістю та біографією (біографічні відомості розміщені на сайті Олімпіади).


^ 7. Терміни проведення Олімпіади.

Терміни проведення Олімпіади встановлює Міжнародний Оргкомітет.

У наведеній нижче Таблиці № 2 вказано кількість етапів в країнах-учасницях проекту та терміни їх проведення.


Країна

Відбірковий етап

Фінальний

етап

1-й етап

2-й етап
Росія

15.10.- 26.11. 2012.

03.12.2012.- 04.02. 2013.


13. – 14.04. 2013.

Казахстан

20.-30.10. 2012.

10.12.-20.12.2012

березень 2013

Україна

21.01. 2013.- 22.02.2013

.


19. – 20.04. 2013.

Туреччина

26.11.- 06.12. 2012.

13.04.2013.

Таджикистан

01.- 14.12.2012.

13.-14.04. 2013.

Болгарія

04.- 10.03. 2013.

12.- 13.04. 2013.

Білорусь

21.01.2013.- 22.02.2013

19. – 20.04. 2013.

Чехія

лютий 2013 года

10. - 17.04. 2013.

Німеччина

04.- 10.03. 2013.

12.- 13.04. 2013.

Польща

04.- 10.03. 2013.

12.- 13.04. 2013.
Таблиця № 2


^ 8. Порядок реєстрації та оформлення колективної заявки від школи

8.1. Порядок реєстрації та оформлення колективної заявки педагогом школи: Для участі в Олімпіаді необхідно зареєструвати на сайті urfodu.ru особистий "Кабінет Адміністратора". Будь-який педагог, бажаючий залучити учнів своєї школи до Олімпіади і подати заявку на участь від свого імені, має право зареєструвати особистий Кабінет Адміністратора. Після проходження модерації та перевірки інформації на правильність внесення Адміністратор отримує персональний пароль доступу до Кабінету. Особистий Кабінет Адміністратора створюється один раз, і його можна використовувати упродовж декількох років, щорічно беручи участь в Олімпіаді. В одній школі може бути декілька особистих кабінетів адміністраторів. "Кабінети шкіл", зареєстровані в минулому році або раніше, а також логіни шкіл і паролі доступу в ці кабінети збережені і можуть бути використані одним з педагогів школи, але вже як особистий Кабінет Адміністратора. Для використання "Кабінету школи" як особистого Кабінету Адміністратора, перед початком роботи, педагог в обов'язковому порядку повинен перевірити наступні дані, зазначені в кабінеті:

1. Ім'я адміністратора;

2. Контактна інформація: поштова адреса школи та адміністратора (для доставки нагородних матеріалів), адресу електронної пошти, номери телефонів;

3. Номер/назву школи.

Школа на свій розсуд може призначити тільки одного відповідального педагога, в такому випадку реєструвати нові особисті Кабінети Адміністраторів немає необхідності. На сайті urfodu.ru в розділі "Допомога" кожен педагог може пройти курс навчання роботі в системі з питань реєстрації особистого Кабінету, оформлення заявки та роботі з ЕТК. Також за допомогою можна звернутися у свій НОК. Всі контактні адреси НОК знаходяться на сайті в розділі «Контакти».

8.1.1. Права адміністратора особистого кабінету.

Кожен педагог-адміністратор особистого Кабінету має право:

- Складати і поповнювати список учнів, виправляти друкарські помилки в списку;

- Виправляти неточності в контактній інформації про школу, додавати дані;

- Залишати в Кабінеті Адміністратора свої особисті дані: ПІБ, телефон, e-mail і т.д.;

- Відправляти повідомлення в Оргкомітет Олімпіади та Службу технічної підтримки.

- Оформляти заявку на участь в Олімпіаді і видаляти з неї тільки тих учасників, яких він сам вніс;

- Формувати статистичні звіти по кожному учаснику і школі в цілому;

- Вносити відповіді учасників в ЕТК з паперових робіт.

Педагоги-адміністратори особистих кабінетів школи складають загальний список учнів, який можна використовувати з року в рік. Кожному учню, внесеного в список, присвоюється індивідуальний код, що є паролем доступу до тестування. Кожен Адміністратор вносить в список своїх учнів, яких він буде опікуватися упродовж Олімпіади. Якщо у школи був раніше зареєстрований Кабінет, в списку вже будуть учні, внесені в минулому навчальному році або раніше. Список можна редагувати, додавати учасників, виправляти помилки і т.д.

Кожен педагог-адміністратор особистого Кабінету, має право переглядати:

- Список Адміністраторів своєї школи, що зареєстрували особистий Кабінет;

- Загальний список учнів своєї школи;

- Довідкову інформацію про свою школу (адреса, e-mail, телефон і т.п.),

- Заявки своєї школи на участь в Олімпіадах, подані ним самим, а також іншими педагогами-адміністраторами;

- Результати учасників за підсумками кожного етапу, загальні підсумкові протоколи з рейтингами;

- Новини, системні повідомлення та оголошення, що відносяться конкретно до школи, регіону або окремим проектом,

- Поточний стан свого балансу, історію нарахувань і списань;

8.2. Заявки на участь у відбірковому етапі Олімпіади оформляються в особистому кабінеті Адміністратора школи. Всі подробиці - в розділі «Допомога».


^ 9. Підведення підсумків та нагородження

9.1. Відбірковий етап. У всіх країнах-учасницях Олімпіади програма автоматично формує по кожному предмету і по кожній паралелі окремі списки учасників та їх результати. Після відбіркового етапу кожен учасник отримує сертифікат учасника Олімапіади. За нагородження учасників відбіркових етапів відповідають НОКи, що регламентується відповідними Положеннями. Прохідний бал для учасників у фіналі має право встановлювати лише Міжнародний Оргкомітет Олімпіади.

9.2. Фінальний етап.

9.2.1.Фінальний етап проводиться всередині країн-учасниць в опорних пунктах та на закордонних майданчиках, зазначених у пункті 5.5. в таблиці № 1. Кожен учасник, залежно від своїх фінансових та інших можливостей, має право вибирати місце участі у фіналі.

9.2.2. Опорні пункти всередині країн-учасниць. У Таблиці № 2 зазначені терміни проведення фінального етапу в опорних пунктах країн-учасниць проекту. В опорних пунктах проводяться наступні заходи:

- Урочисте відкриття фінального етапу;

- Виконання олімпіадних завдань;

- Неформальне спілкування фіналістів.

Оргкомітети опорних пунктів підведення підсумків та урочисте нагородження фіналістів не проводять.

9.2.3. Зарубіжні майданчики. У таблиці № 1 перераховані країни, які беруть фіналістів з країн-учасниць проекту, і вказані терміни проведення фінального етапу. У зазначені терміни на закордонних майданчиках проводяться наступні заходи:

• - урочисте відкриття фінального етапу;

• - виконання олімпіадних завдань;

• - підведення підсумків;

• - урочисте нагородження учасників, що виконували олімпіадні роботи на даних зарубіжних майданчиках;

• - неформальне спілкування фіналістів.

Оргкомітети кожного закордонного майданчика визначають переможців цього майданчика, яким вручаються Степеневі міжнародні Дипломи за перше, друге, третє місця на цьому майданчику. За рішенням оргкомітету закордонного майданчика, учасники, що отримали максимальну кількість балів, незалежно від предмето-класу, отримують цінний приз. Решта фіналістів зарубіжних майданчиків нагороджуються Міжнародними Дипломами, залежно від набраних балів: від 100 до 55 балів - Дипломами I, II, III ступенів, від 54 балів і нижче - Дипломами учасника. Всі фіналісти отримують пам'ятні сувеніри.


9.2.4. Міжнародний Протокол. Міжнародний протокол формується за результатами учасників всіх країн-учасниць. З результатів Міжнародного Протоколу, визначаються переможці предметних Олімпіад, які нагороджуються відповідно золотими, срібними та бронзовими медалями і степеневими Дипломами відповідно за I, II, III місця. Решта фіналістів, залежно від результатів на підставі Міжнародного протоколу, нагороджуються ступеня Дипломами або Дипломами учасників Олімпіади. Всі фіналісти отримують пам'ятні сувеніри. Вчителі, які підготували фіналістів, нагороджуються Грамотами. Адміністрації освітніх установ – Листами-подяками.

Урочисте нагородження фіналістів за підсумками Міжнародного Протоколу здійснюється на місцях їх постійного навчання (в школах). Дати урочистого нагородження фіналістів визначаються адміністрацією шкіл. Нагородні матеріали (дипломи, медалі, грамоти, листи подяки) відправляються у школи за адресами, вказаними в заявках шкіл або доставляються іншим способом за домовленістю зі школою.

9.2.5. Учасники фінального етапу, які отримали Медалі, зараховуються в Лігу Чемпіонів і отримують право участі у складі національної команди у щорічному Турнірі чемпіонів "Лідер". За організацію та проведення Турніру Чемпіонів відповідає Автономна некомерційна організація сприяння розвитку молоді "П'ята чверть". Директор Євген Вікторович Сирцов.

E mail: 5chet@k66.ru. Сайт: www.5chet.ru. Тел. +7 (343) 268-25-80.


^ 10. Фінансування Олімпіади

10.1. Фінансування Олімпіади проводиться за рахунок добровільних цільових внесків батьків учнів, а також за рахунок використання різних фінансових джерел, що залучаються відповідно до чинного законодавства країн-учасниць проекту.

10.2. Кожен учасник сплачує цільовий внесок. Цільовий внесок поділений на дві частини. Перша частина залишається в школі і витрачається на покриття накладних витрат, пов'язаних з організацією Олімпіади:

- Телефонні переговори, Інтернет;

- Роздрук та тиражування завдань;

- Заповнення Сертифікатів, Дипломів і Грамот

- Оплата праці оператора ПК, що вносить результати учасників з паперових робіт в ЕТК;

- Придбання додаткових сувенірів та призів для учасників.

Друга частина цільового внеску перераховується на рахунок Національного Організаційного Комітету Олімпіади.

10.3. Вартість участі в кожному етапі Олімпіади визначається НОК і регламентується окремими Положеннями про проведення IX Міжнародної Олімпіади з основ наук в кожній країні-учасниці. Для кожного етапу встановлений свій розмір цільового внеску за участь в Олімпіаді з одного предмета.

10.4. Сума оплати автоматично формується в кабінеті школи при оформленні заявки. Цільові внески від шкіл за участь в Олімпіаді оформляються одним платежем через банк або через інші системи прийому платежів, залежно від країни.

10.4.1. Платіж здійснюється кожним адміністратором школи окремо, незалежно від інших адміністраторів даної школи.

10.4.2. При здійсненні платежу Адміністратор повинен чітко вказати у платіжному дорученні такі відомості: логін Кабінету Адміністратора і назву/номер школи. При відсутності або неправильному написанні цієї інформації, платіж не буде занесений на рахунок платника та за даними учасником/школою буде значитися борг. У такому випадку Адміністратор може звернутися до Національного Оргкомітету Олімпіади. Платіж, здійснений Адміністратором, потрапляє в його особистий Кабінет і не може використовуватися іншими Адміністраторами.

10.5. Після перерахування платежу грошові кошти надходять в гаманець Адміністратора і списуються тільки в момент тестування учасників.

10.6. Адміністратор може доповнювати заявку на участь школярів і вносити додаткові кошти аж до закінчення проведення етапу.

10.7. Якщо в школі кілька Адміністраторів, то кожен з них має свій гаманець, гроші якого не перемішуються з грошима інших Адміністраторів. За взаємною домовленістю Адміністратори можуть передавати один одному грошові кошти з одного гаманця в інший.

10.8. Якщо в гаманці Адміністратора за підсумками відбіркових етапів залишилися грошові кошти, вони зберігаються і можуть бути використані на фінальному етапі. Якщо в гаманці Адміністратора за підсумками фінального етапу залишилися грошові кошти, вони зберігаються і за домовленістю з Адміністратором можуть бути використані в наступному навчальному році.

10.9. Школа допускається до тестування тільки в тому випадку, якщо на її рахунку достатньо коштів.

10.10. Усі витрати, пов'язані з поїздкою для участі у фінальному етапі на закордонному майданчику, оплачуються учасником.


^ 11. Порядок участі в Олімпіаді для індивідуальних учасників

Індивідуальні учасники нарівні з учасниками у складі своїх класів упродовж усіх етапів Олімпіади керуються цим Положенням.

11.1. Порядок реєстрації та оформлення заявки індивідуальним учасником

Згідно пункту 1.4. цього Положення, в Олімпіаді мають право брати добровільну участь індивідуальні учасники - учні шкіл, які самостійно дізналися про Олімпіаду, прийняли рішення брати участь в ній, але педагогічний колектив школи в даному проекті участі не бере. Індивідуальний учасник самостійно реєструється в якості учня і оформляє заявку на участь в Олімпіаді згідно інструкції, розміщеної в розділі «Допомога». Якщо при виборі освітньої установи під час реєстрації виявиться, що у школи є Адміністратор, індивідуальному учаснику слід звернутися до нього для вирішення питань участі в Олімпіаді.

Після проходження модерації і перевірки інформації на правильність, індивідуальний учасник стає Адміністратором Кабінету, отримує персональний пароль доступу до Кабінету і має право:

- Редагувати свій профіль,

- Інтегрувати профіль з соціальними мережами,

- Подавати заявку на участь в Олімпіаді,

- Самостійно вносити грошові кошти за участь в Олімпіаді,

- Здійснювати контроль за надходженням і списанням грошових коштів,

- Відстежувати свої результати за підсумками кожного етапу Олімпіади.

11.2. Порядок оплати участі в Олімпіаді.

11.2.1.Індівідуальні учасники перераховують свій цільовий внесок повністю на рахунок Національного Організаційного Комітету Олімпіади.

11.2.2. Сума оплати автоматично формується в Кабінеті при оформленні заявки. Цільовий внесок індивідуального учасника за участь в Олімпіаді оформлюється через банк або через інші системи прийому платежів, залежно від країни. При здійсненні платежу індивідуальний учасник повинен чітко вказати у платіжному дорученні такі відомості: П.І. і логін Кабінету Адміністратора. При відсутності або неправильному написанні даної інформації, платіж не буде зарахований на рахунок платника, і за даним учасником буде значитися борг. У такому випадку індивідуальний учасник може звернутися до Національного Оргкомітет Олімпіади.

11.2.3. Індивідуальний учасник може робити зміни в заявці на участь і вносити додаткові кошти аж до закінчення проведення етапу.

11.2.4. Індивідуальний учасник допускається до тестування тільки в тому випадку, якщо на його рахунку достатньо коштів.

11.2.5. Якщо в гаманці індивідуального учасника за підсумками відбіркових етапів залишилися грошові кошти, вони зберігаються і можуть бути використані на фінальному етапі. Якщо в гаманці індивідуального учасника за підсумками фінального етапу залишилися грошові кошти, вони зберігаються і за домовленістю з учасником можуть бути використані в наступному навчальному році.


11.3. Підведення підсумків та нагородження індивідуальних учасників

Після відбіркового етапу програма автоматично формує по кожному предмету звіт за результатами учасника. Після відбіркового етапу індивідуальний учасник отримує сертифікат учасника Олімпіади. За нагородження учасників відбіркових етапів відповідають НОКи, що регламентується відповідними Положеннями. Нагородження індивідуальних учасників за підсумками фінального етапу відбувається на підставі Міжнародного протоколу. Нагородні матеріали для індивідуальних учасників за підсумками відбіркових етапів надаються у вигляді електронних макетів для самостійного тиражування. За підсумками фінального етапу нагородні матеріали надсилаються безпосередньо на особисті, зазначені в заявці, адреси поштою. При узгодженні з адміністрацією школи індивідуальний учасник може бути нагороджений в урочистій обстановці на місці безпосереднього навчання.


12. Підстава для проведення Олімпіади

Підставою для проведення Олімпіади є спільне рішення представників усіх країн - учасниць про проведення Міжнародної Олімпіади з основ наук, прийняте на конференції 10.06.2012 року в м. Єкатеринбург (Російська Федерація).Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації