Поиск по базе сайта:
Рекомендації щодо проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу \"Учитель року з предметів духовно-морального спрямування\" Загальні положення icon

Рекомендації щодо проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Учитель року з предметів духовно-морального спрямування" Загальні положення
Скачати 66.82 Kb.
НазваРекомендації щодо проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Учитель року з предметів духовно-морального спрямування" Загальні положення
Дата конвертації29.05.2013
Розмір66.82 Kb.
ТипДокументи

РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

"Учитель року з предметів духовно-морального спрямування"


1.Загальні положення


1.1.Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» (далі - Конкурс) щороку проводить Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з метою розвитку професійної компетентності вихователів дошкільних закладів, учителів загальноосвітніх шкіл, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які викладають предмети духовно-морального спрямування; інформування українського суспільства про особливості навчально-виховної діяльності педагогів зазначеної категорії.

1.2.Основними завданнями Конкурсу є :

 • сприяння професійному становленню вчителя з предметів духовно-морального спрямування, обміну відповідним досвідом;

 • удосконалення фахової підготовки вчителів з предметів духовно-морального спрямування, стимулювання творчого самовдосконалення педагогів;

 • популяризація педагогічного досвіду вчителів християнської етики.


1.3.До участі у Конкурсі запрошуються вихователі дошкільних закладів, учителі загальноосвітніх шкіл, викладачі професійно-технічних і вищих навчальних закладів України, які викладають предмети духовно-морального спрямування, а саме: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», та ін.


^ 2.Організація Конкурсу

2.1.Конкурс проводиться на добровільних засадах для таких категорій педагогів:


 • Для вихователів дошкільних закладів:

1.Письмовий тест на знання Святого Письма. (Учасники пишуть тест під час конкурсу).

2.Презентація заняття для певного віку (за власним вибором).

3.Розв ҆язання актуальних проблемних ситуацій на духовно-моральну тематику (на вибір членів журі).

 • Для вчителів загальноосвітніх шкіл:

1.Письмовий тест на знання Святого Письма. (Учасники пишуть тест під час конкурсу).

2.Презентація уроку для певного класу (за власним вибором).

3.Розв ҆язання актуальних проблемних ситуацій на духовно-моральну тематику (на вибір членів журі).

 • Для викладачів професійно-технічних навчальних закладів:

1.Письмовий тест на знання Святого Письма. (Учасники пишуть тест під час конкурсу).

2.Презентація уроку для певного віку студентів (за власним вибором).

3.Розв ҆язання актуальних проблемних ситуацій на духовно-моральну тематику (на вибір членів журі).

 • Для викладачів вищих навчальних закладів:

1.Письмовий тест на знання Святого Письма. (Учасники пишуть тест під час конкурсу).

2.Презентація практичного заняття (за власним вибором).

3.Розв ҆язання актуальних проблемних ситуацій на духовно-моральну тематику (на вибір членів журі).

2.2.Терміни проведення Конкурсу в Національному університеті «Острозька академія»: 28-29 березня (четвер-п`ятниця) 2013 року

2.3.Подання матеріалів (заняття, урок, практичне заняття) та заявок на участь у Конкурсі - до 20 лютого 2013р. за адресою: Лабораторія християнської етики, християнської психології та християнської педагогіки, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул.Семінарська, 2, м.Острог, Рівненська область, 35800; з приміткою "Учитель року з предметів духовно-морального спрямування".

2.4.Учасники Конкурсу проводять фрагмент уроку (заняття, практичного заняття) з предметів духовно-морального спрямування (до 20 хв.), відповідно до поданого плану-конспекту.

2.5.Для організації та проведення Конкурсу створюється організаційний комітет - орган, який здійснює підготовку, проведення Конкурсу та підбиття його підсумків, проводить додаткові заходи щодо удосконалення проведення змагань, а також журі, до складу якого входять науково-педагогічні працівники, фахівці культури, мистецтва, та вчителі, які мають досвід практичної та наукової діяльності в системі освіти, володіють умінням експертної оцінки документів і творчих випробувань; представники органів виконавчої влади, релігійні діячі.

2.6.Організацію Конкурсу та методичне забезпечення конкурсних випробувань здійснює Національний університет “Острозька академія” за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

^ 3.Вимоги до написання тесту на знання Святого Письма

І.Тест на знання Святого Письма учасники Конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» пишуть під час конкурсу в Національному університеті «Острозька академія».

Написання тесту триває 60 хвилин (це час на виконання завдань без урахування тривалості інструктажу).

ІІ.Тестові завдання складаються відповідно до навчальної програми з Основ християнської етики. Учаснику пропонується 100 тестових завдань на знання Святого Письма.

ІІІ.Оцінювання тестових завдань.

Кожна правильна відповідь оцінюється в 1(один) бал. Відсутність відповіді на певне завдання або вибір двох чи більше варіантів відповідей оцінюється в 0 балів. Учасник може набрати максимум 100 балів.

^ 4.Вимоги до оформлення матеріалів, що надсилаються на Конкурс

4.1.Умови до виконання завдань:

І.Заняття, урок, практичне заняття оформити в редакторі Microsoft Word; шрифт Times New Roman; розмір шрифту – 14; інтервал – 1,5; поля: ліве, праве, верхнє і нижнє – 20 мм:

1.В друкованому вигляді (1 прим.) надіслати звичайною поштою.

2.Електронний варіант надсилати на E-mail: religia_oa@ukr.net

4.2.Вимоги до виконаних робіт (заняття, урок, практичне заняття):

І.Підписати заняття, (урок, практичне заняття): прізвище, ім`я, по-батькові автора; вчитель (вихователь, викладач) якої дисципліни, в якому класі (групі, курсі), повна назва навчального закладу (дошкільного, ЗНЗ, ПТУ, ВНЗ), область.

ІІ.^ Заняття, (урок, практичне заняття) повинні бути розроблені методично правильно, згідно з Навчальною програмою, розкривати зазначену тему, виявляти творчі здібності, особисте ставлення до змісту роботи.

ІІІ.^ Заняття, (урок, практичне заняття) повинні бути представлені державною мовою.

IV.Презентації бажано підготувати в Power Point.

V.Конкурсні роботи учасникам не повертаються.


^ 5.Нагородження учасників Конкурсу

5.1.Переможці ІV етапу Конкурсу в кожній категорії нагороджуються Дипломами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Національного університету «Острозька академія».

5.2.Матеріали та результати Конкурсу будуть розміщенні на офіційних Інтернет-сайтах Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України www.iitzo.gov.ua та Національного університету «Острозька академія» www.oa.edu.ua, www.cristia.org.

^ 6.Фінансування Конкурсу

Організація та проведення Конкурсу фінансується за рахунок добровільних внесків окремих спонсорів, інших джерел, не заборонених законодавством.

^ 7.Адреса (місце проведення), координатор Конкурсу

7.1.Лабораторія християнської етики, християнської психології та християнської педагогіки, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул.Семінарська, 2, м.Острог, Рівненська область, 35800. (Їхати потягом до станції «Острог», далі маршрутним таксі до м.Острог).


   • E-mail: religia_oa@ukr.net

   • Web-site: http://www.cristia.org

   • Web-site: http://www.oa.edu.ua

   • Оргкомітет, тел. 067-104 5737


7.2.Координатор Конкурсу Жуковський В.М. доктор педагогічних наук, професор, декан гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія»


^ Зразок заявки на участь

ЗАЯВКА

на участь у VIIІ ВсеукраїнськОМУ ФЕСТИВАЛІ-конкурсІ

«Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» - 2013

Відомості про учасника (автора роботи)

Прізвище, ім`я, по-батькові

Вчитель (вихователь, викладач) якої дисципліни, в якому класі (групі, курсі)

Повна назва навчального закладу (дошкільного, ЗНЗ, ПТУ, ВНЗ)

Адреса (домашня або навчального закладу):

вул.______________№ буд.

село/місто

район

область

індекс

№ тел. моб.

Е-mail:Учасники Конкурсу можуть у письмовій формі висловити свої зауваження та побажання щодо проведення випробувань, змісту завдань.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації