Поиск по базе сайта:
Положення про Всеукраїнський конкурс-захист сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» та з метою реалізації державної політики щодо зміцнення здоров’я дітей І учнівської молоді наказую icon

Положення про Всеукраїнський конкурс-захист сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» та з метою реалізації державної політики щодо зміцнення здоров’я дітей І учнівської молоді наказую
НазваПоложення про Всеукраїнський конкурс-захист сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» та з метою реалізації державної політики щодо зміцнення здоров’я дітей І учнівської молоді наказую
Дата конвертації04.01.2013
Розмір39.8 Kb.
ТипПоложенняМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
НАКАЗ
_02. 02. 2012р.

Львів

№ _158__


Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю»


На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.07.2011р. №828 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс-захист сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» та з метою реалізації державної політики щодо зміцнення здоров’я дітей і учнівської молоді


НАКАЗУЮ:


1. Керівникам органів управління освітою районів, міст області організувати проведення районних, міських етапів конкурсу у термін з 2 лютого по 15 лютого 2012 року відповідно до вимог Положення про Всеукраїнський конкурс-захист сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 20.07.2011 №828 за номінаціями:

  • дошкільний навчальний заклад;

  • загальноосвітній навчальний заклад;

  • позашкільний навчальний заклад.


2. Управлінню професійної освіти, науки та координаційної діяльності вищих навчальних закладів Головного управління освіти і науки (М.Сорока) провести конкурс у термін з 2 лютого по 15 лютого 2012 року відповідно до вимог Положення за номінацією:

– професійно-технічний навчальний заклад.


3. Управлінню професійної освіти, науки та координаційної діяльності вищих навчальних закладів Головного управління освіти і науки (М.Сорока), керівникам органів управління освітою районів, міст області:


3.1. Подати до обласного журі (за адресою 79007 м. Львів, вул. Огієнка, 18а, ЛОІППО кафедра життєвих компетентностей, к. 308, т.(032) 244-42-29; kzk@loippo.lviv.ua) до 17 лютого 2012 року інформацію про результати проведення та визначення переможців районного і міського конкурсів.


3.2. Подати до обласного журі (за адресою 79007 м. Львів, вул. Огієнка, 18а, ЛОІППО, кафедра життєвих компетентностей, к. 308, т.(032) 244-42-29; kzk@loippo.lviv.ua) конкурсні матеріали закладів-переможців у двох примірниках українською мовою та електронний варіант у текстовому редакторі Word в термін до 2 квітня 2012 року (Дод. 1)


4. Львівському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (Р.Шиян):


4.1. Подати до Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації пропозиції щодо складу журі обласного етапу конкурсу до 8 лютого 2012 року.


4.2. Проінформувати Інститут інноваційних технологій і змісту освіти про результати проведення та визначення переможців районного і міського конкурсів до 20 лютого 2012 року.


4.3. Забезпечити організацію та проведення II-го, обласного етапу конкурсу в період з 9 березня по 20 квітня 2012 року.


4.4. Подати до Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації аналітичну довідку і проект наказу про підсумки проведення обласного етапу конкурсу до 30 квітня 2012 року.


4.5. Надіслати до Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України заявку та передбачені вимогами вказаного Положення матеріали навчальних закладів переможців обласного етапу конкурсу, для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу до 1 травня 2012 року.


4.6. Узагальнити матеріали досвіду навчальних закладів – переможців обласного конкурсу та оприлюднити результати на освітньому порталі Львівщини до 20 вересня 2012 року.


5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління Біляк Б. М.
^
Начальник Головного управління М.Брегін
Додаток 1

До наказу Головного управління освіти і науки

Львівської облдержадміністрації

від 02.02. 2012 р. № 158


Перелік матеріалів навчальних закладів –учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу

«Школа сприяння здоров'ю»


До обласного журі за адресою: 79007 м. Львів, вул. Огієнка, 18а, ЛОІППО, кафедра життєвих компетентностей, к. 308, т.(032) 244-42-29; kzk@loippo.lviv.ua подаються такі конкурсні матеріали навчальних закладів-переможців у двох примірниках українською мовою та електронний варіант у текстовому редакторі Word:


– заявка від відповідного органу управління освітою;

  • опис діяльності закладу (до 6 сторінок друкованого тексту) за орієнтовною структурою: відповідність мети і завдань діяльності закладу його моделі; коротка творча характеристика педагогічного та учнівського колективів, новизна їх діяльності;

  • зміст роботи, наявність діагностики, моніторингу стану здоров’я учасників навчально-виховного процесу; участь працівників медичної галузі, науковців, психологів;

  • інші матеріали, що характеризують діяльність закладу: концепція Школи сприяння здоров’ю, плани та програми, аналітичні та діагностичні матеріали, схеми, паспорти здоров’я, щоденники здоров’я, методичні матеріали тощо.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації