Поиск по базе сайта:
Положення (проект) про чемпіонат та Кубок Львівської області з волейболу в сезоні 2012-2013 р р. Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання icon

Положення (проект) про чемпіонат та Кубок Львівської області з волейболу в сезоні 2012-2013 р р. Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання
Скачати 49.26 Kb.
НазваПоложення (проект) про чемпіонат та Кубок Львівської області з волейболу в сезоні 2012-2013 р р. Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання
Дата конвертації23.01.2013
Розмір49.26 Kb.
ТипПоложення


„ЗАТВЕРДЖУЮ”

Начальник Управління з питань фізичної культури і спорту

Львівської облдержадміністрації


__________________ Майборода Ю.А.

“__” ________________ 2012 р.


„ЗАТВЕРДЖУЮ”

Перший віце-президент Львівської

обласної федерації волейболу


____________________ Левків В.І.

“__” ________________ 2012 р.

ПОЛОЖЕННЯ (проект)


про чемпіонат та Кубок Львівської області з волейболу

в сезоні 2012-2013 р.р.

^ 1. Мета і завдання

Мета змагань - розвиток волейболу у Львівській області. Завдання змагань: популяризація і пропаганда волейболу на Львівщині; підвищення спортивної майстерності волейболістів; підвищення рівня знань і вмінь молодих суддів; підготовка команд Львівської області з волейболу до змагань вищого рангу.

^ 2. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво щодо підготовки та проведення змагань здійснює Управління з питань фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація волейболу. Безпосереднє керівництво покладається на головну суддівську колегію (ГСК). Головний суддя – Францишко Л.Я. (тел.067-7170504), головний секретар – Левків В.І. (тел.067-3403004).

^ 3. Учасники змагань

У змаганнях беруть участі чоловічі та жіночі команди Львівської області, які подали заявку у ГСК. Учасниками змагань у складах команд можуть бути особи, які є членами заявлених спортивних організацій. Збірні команди районів або міст Львівської області складаються з учасників, які: 1) проживають у даному місті, районі; 2) проживали і проходили спортивну підготовку у шкільні роки у даному місті, районі, а зараз навчаються у вищих навчальних закладах України на денній формі; 3) проживали і проходили спортивну підготовку у шкільні роки в інших областях України, а зараз проживають і проходять спортивну підготовку у спортивних організаціях Львівської області.

До участі у змаганнях не допускаються: спортсмени, які у сезоні 2012-2013 р.р. у складі команд інших областей проходять спортивну підготовку і беруть участь у змаганнях чемпіонату України чи інших країн. Спортсмени, яких впродовж сезону відраховано з числа вищеназнаних команд, можуть бути дозаявлені до складу команди відповідної територіальної одиниці Львівської області.

До змагань допускаються команди, гравці яких пройшли медичний огляд і мають відповідну спортивну підготовку. Склад команди – 18 спортсменів і 4 офіційні особи. До участі у грі допускається 12 спортсменів і 2 офіційні особи.

^ 4. Система проведення змагань

Змагання Кубка проводяться поетапно. На першому етапі змагаються команди, що складаються з гравців масових розрядів і без розрядів. Всі вони шляхом жеребкування діляться на групи по 4 команди в кожній. Змагання в групах проводяться за коловою системою. До наступного етапу виходить одна краща команда кожної групи, а інші – вибувають.

На другому етапі до участі у змаганнях долучаються команди, що складаються з гравців І розряду і КМС. Всі вони шляхом жеребкування діляться на 4 групи. Змагання в групах проводяться за коловою системою. До наступного етапу виходить одна краща команда кожної групи, а інші – вибувають.

На останньому етапі змагаються 4 команд. Змагання проводяться за системою з вибуванням. В ½ зустрічаються переможці груп А-С і В-D, а в фіналі – переможці півфіналів.

Змагання чемпіонату проводяться у лігах. Належність команди до ліги визначається за рівнем спортивної майстерності команд та підсумками змагань Кубка. Вищу і першу ліги складають по 6-8 кращих команд. Змагання проводяться з роз’їздами в два кола.

Змагання чемпіонату для інших команди проводиться в два етапи. На першому етапі команди за територіальною ознакою розподіляються на групи по 3-4 в кожній. Змагання проводяться турово в одне кола. На другому етапі формується друга і третя ліги. Дві кращі команди кожної групи складають другу лігу, решта – третю лігу. Змагання в лігах проводяться турово в одне кола. Господарем туру призначається команда, що має кращі умови для проведення змагань.

Послідовність ігор визначається за таблицями Бергера.

^ 5. Порядок проведення змагань та визначення переможців

Змагання проводяться за діючими правилами, затвердженими ФІВБ на 2009-2012 р.р. Ігри проводяться м’ячами: «Мікаsа MVА-200», «Мікаsа MVP-200», «Мікаsа MVА-300». М’ячі на гру визначаються за згодою команд.

У змаганнях Кубка зустрічі між командами на всіх етапах проводяться з трьох партій. Місця команд в групах визначаються за найбільшою кількістю набраних очок: команда отримує за перемогу з рахунком 2:0 – 3 очка; з рахунком 2:1 – 2 очка; за поразку з рахунком 1:2 – 1 очко; з рахунком 0:2 – 0 очок; за неявку – (-1) очко.

У змаганнях чемпіонату зустрічі між командами проводяться з п’яти партій. Місця команд визначаються за найбільшою кількістю набраних очок: за перемогу з рахунком 3:0 або 3:1 команда отримує 3 очка; з рахунком 3:2 – 2 очка; за поразку з рахунком 2:3 – 1 очко; з рахунком 0:3 або 1:3 – 0 очок; за неявку – (-1) очко.

При однаковій кількості набраних очок у двох і більше команд місця визначаються: а) за кращим співвідношенням виграних і програних партій в усіх зустрічах; б) при однаковому співвідношенні партій – за кращим співвідношенням виграних і програних м’ячів в усіх зустрічах; в) при однаковому співвідношенні м’ячів – за результатами гри між даними командами.

^ 6. Місце і терміни проведення

Змагання проводяться на спортивних базах учасників, які облаштовані у відповідності до правил змагань.

Терміни проведення змагань Кубка: листопад-грудень 2012 року.

Терміни проведення змагань чемпіонату: грудень 2012 року – квітень 2013 року.

^ 7. Витрати на проведення змагань

Витрати, пов’язані з організацією змагань (оренда спортспортуди, оплата роботи лікаря та обслуговуючого персоналу, забезпечення громадського порядку) – за рахунок команд-господарів. Відрядження команд (проїзд і харчування) – за рахунок відряджуючих організацій. Відрядження суддів – за рахунок Львівської обласної федерація волейболу. Нагородження переможців, призерів і кращих гравців змагань – за рахунок Управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА .

8. Нагородження

Команди-переможці змагань Кубка нагороджуються кубком.

Команди-призери змагань чемпіонату нагороджуються грамотами, а гравці команд-призерів – медалями. Нагороди отримують: 12 гравців, тренер та керівник установи або підприємства. Кращі гравці змагання нагороджуються пам’ятними призами.

^ 9. Терміни подачі заявок та їх форма

Для участі у змаганнях необхідно до 15 жовтня 2012 року подати електронний варіант іменної заявки на електронну скриньку головного секретаря змагань: vlevkiv@ukr.net., а саму іменну заявку, завірену лікарем, подати на нараді представників, що буде проходити 20 жовтня (субота) 2012 року з 11.00 год. за адресою: м. Львів, вул. Костюшка, 11, головний корпус ЛДУФК, 210 ауд.

Календар змагань буде визначатися після наради представників команд-учасниці кожного етапу змагання. Інформація про терміни проведення нарад представників, календар змагання і результати змагання буде висвітлюватися на форумі: http://www.volleyball.lviv.ua та на сайті Управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА (http://sport-oda.lviv.ua).


Дане положення є офіційним викликом на змагання
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації