Поиск по базе сайта:
Наказ №1250 Про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію icon

Наказ №1250 Про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію
Скачати 59.69 Kb.
НазваНаказ №1250 Про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію
Дата конвертації04.01.2013
Розмір59.69 Kb.
ТипНаказ

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


НАКАЗ


«_30___» _____08___ 2011 року м. Львів №_1250__


Про затвердження Порядку 
складання та подання запитів 
на публічну інформацію 

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Указу Президента України від 05.05.2011 №547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»,

Н А К А З У Ю:


  1. Затвердити Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію,

розпорядником якої є Головне управління юстиції у Львівській області, що додається.

  1. Розмістити Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію на веб-сайті управління.   1. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
 Начальник управління юстиції А.С.БагрякЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Головного управління 
юстиції у Львівській області області


від 30.08.2011 №_1250_
ПОРЯДОК
складання та подання запитів на публічну інформацію, 
розпорядником якої є Головне управління юстиції 
у Львівській області

I. Загальні положення. 


1.1 Цей Порядок розроблений відповідно до Указу Президента України від 5 травня 2011 року №547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", Закону України "Про доступ до публічної інформації" (далі - Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №583 "Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади" з метою створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

1.2 У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі України «Про доступ до публічної інформації».


1.3 Головне управління юстиції у Львівській області є розпорядником інформації, яка відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях, що була отримана або створена в процесі виконання управлінням обов’язків, передбачених чинним законодавством, або знаходиться у його володінні відповідно до Закону.

1.4 Доступ до публічної інформації Головного управління юстиції у Львівській області забезпечується шляхом надання інформації за запитами на отримання публічної інформації.

1.5 Запитувачами публічної інформації відповідно до Закону є фізичні, юридичні особи та об'єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб'єктів владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій.

1.6 Цей порядок не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються Законом України «Про звернення громадян».

^ II. Складання та подання запитів на публічну інформацію. 

2.1 Запитувач має право звернутися до Головного управління юстиції у Львівській області із запитом на отримання публічної інформації незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

2.2 Запит на отримання публічної інформації може бути індивідуальним або колективним.

2.3 Запит на отримання публічної інформації подається Головному управлінню юстиції у Львівській області в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. 

2.4 Письмовий запит на отримання публічної інформації подається в довільній формі.

2.5 Запит на інформацію повинен містити:


- прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
- підпис і дату за умови подання письмового запиту.

2.6 З метою спрощення процедури оформлення письмового запиту запитувач може подавати запит шляхом заповнення відповідної форми запиту на інформацію, які можна отримати в управлінні юстиції та на офіційному сайті управління юстиції (додаток 1). 

2.7 Форми запиту розміщуються на інформаційних стендах Головного управління юстиції у Львівській області.

2.8 Запитувач може заповнити форму запиту безпосередньо на веб-сайті Головного управління юстиції у Львівській області (додаток 3).

2.9 Запит на отримання публічної інформації, поданий запитувачем по телефону, заповнюється працівником Головного управління юстиції у Львівській області за встановленою формою (додаток 2).


2.10 У формах запиту запитувачеві надається можливість вибрати форму надання відповіді - поштою, телефаксом, електронною поштою.

 

2.11 У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформлює працівник Головного управління юстиції у Львівській області із зазначенням у запиті прізвища, імені, по батькові, контактного телефону, та надає копію запиту особі, яка його подала. 

2.12 На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування Головного управління юстиції у Львівській області, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу. 

2.13 Запит може бути поданий:


- на поштову адресу: 79000, м.Львів, п.Шашкевича,1 (на конверті вказувати "Публічна інформація");
- По телефону/факсом:

  • для об»єднань громадян без статусу юридичної особи - 032 261 23 90,

  • з питань нотаріату- 261 23 71,

  • з питань державної реєстрації актів цивільного стану – 271 00 38,

  • з питань державної виконавчої служби – 261 23 73,

  • з питань примусового виконання рішень судів – 235 02 83.

Подання громадянами запитів в усній формі за адресою 29000, м. Львів, пл. Шашкевича 1. Головне управління юстиції у Львівській області каб. 22 (Громадська приймальня), т.2612362.


2.14 Запит на інформацію може бути подано запитувачем особисто до відділу організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції у Львівській області за адресою: 79000, м.Львів, п.Шашкевича,1


2.15 Форму запиту можна отримати в Головному управлінні юстиції у Львівській області за адресою: м. Львів, пл. Шашкевича 1 в «громадській приймальні» (каб.22) та ознайомитись на інформаційних стендах головного управління юстиції.


2.16 У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

2.17 Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

2.18 У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

2.19 Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

2.20 У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше ніж протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

2.21 Інформація на запит надається безоплатно.


2.22 У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом понад 10 сторінок, про це протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов'язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

2.23 У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

2.23.1 Головне управління юстиції у Львівській області не володіє і не зобов'язано, відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

2.23.2 інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим 
доступом;

2.23.3 запитувач не оплатив фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком документів, відповідно до пункту 2.22 даного Порядку;

2.23.4 не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених частиною п'ятою статті 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: якщо у запиті не зазначено:
- прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є);
- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
- підпис і дату (за умови подання письмового запиту). 


Заступник начальника управління Ю.І.ЮськівСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації