Поиск по базе сайта:
Положення про інтернет-портал львівського національного університету імені івана франка львів-2013 І. Загальні положення icon

Положення про інтернет-портал львівського національного університету імені івана франка львів-2013 І. Загальні положення
Скачати 37.75 Kb.
НазваПоложення про інтернет-портал львівського національного університету імені івана франка львів-2013 І. Загальні положення
Дата конвертації30.07.2014
Розмір37.75 Kb.
ТипПоложення

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені ІВАНА ФРАНКА

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

імені ІВАНА ФРАНКА


Львів-2013

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.Електронним інформаційним ресурсом Львівського національного університету імені Івана Франка (далі – Університет) є Інтернет-портал, створений відповідно до Указу Президента України від 30.07.2000 № 928/2000 «Про заходи щодо розвитку національної мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до цієї мережі в Україні" і наказів Ректора Університету від 23.11.2011 р. № 0-122 “Про розподіл обов’язків у ректораті Університету” та від 03.10.2011 р. № 3427 “Про призначення осіб, відповідальних за інформаційну підтримку Інтернет-сторінки Університету”.

2. Інтернет-портал Університету є одним із офіційних джерел доступу до інформації, створений для висвітлення діяльності Університету, його структурних підрозділів, взаємообміну інформацією з іншими навчальними та науковими закладами, органами державної влади України й органами місцевого самоврядування з питань, пов'язаних із діяльністю Університету, інформаційної взаємодії з іншими організаціями, громадськістю.
ІІ. МЕТА

3. Мета Інтернет-порталу Університету:

а) представлення та популяризація діяльності Університету у світовій мережі Інтернет;

б) інформаційний та інтерактивний супровід навчального процесу, наукової, соціальної, виховної, культурно-мистецької, профорієнтаційної, видавничої діяльності, міжнародного співробітництва, спортивних досягнень, організації дозвілля викладачів, співробітників, аспірантів, студентів і слухачів;

в) розширення взаємодії Університету з іншими навчальними закладами, науково-дослідними та іншими установами України і закордону.

ІІІ. СТРУКТУРНІ ЕЛЕМЕНТИ

4.Структурні елементи Інтернет-порталу Університету:

а) тематичні розділи (рубрики “^ Головна”; “Інформація”; “Про Університет”; “Наука в Університеті”; “Наукова бібліотека”; “Контакти”;

б) мобільні рубрики-лінки (“Абітурієнтам”, “Студентам”, “Випускникам”, “Викладачам”, “Іноземному студентові”, “Прес-центр”, “Ми на мапі”);

в) сторінки факультетів, коледжів, інститутів, кафедр тощо.

Інформаційне наповнення та графічне оформлення Інтернет-сторінки можна змінювати відповідно до потреб Університету.
^ ІV ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ

5. Правила користування Інтернет-порталом Університету:

5.1. Інтернет-портал Університету є інформаційним ресурсом, відкритим для всіх користувачів мережі Інтернет.

5.2. Факультети, інститути, коледжі, кафедри, інші структурні підрозділи, громадські організації Університету можуть поширювати інформацію про свою діяльність на відповідних сторінках Інтернет-порталу Університету.

5.3. Викладачі та співробітники, аспіранти та студенти Університету можуть поширювати інформацію про свою діяльність та використовувати свої сторінки на Інтернет-порталі Університету як інтерактивні мультимедійні засоби у навчальному процесі, науковій та інших видах своєї діяльності.

6. Вимоги до матеріалів, які розміщують на Інтернет-порталі:

а) Розміщення матеріалів на Інтернет-порталі Університету здійснюється за погодженням із керівником відповідного підрозділу Університету.

б) У матеріалах, розміщених на Інтернет-порталі, не повинно бути:

  • ненормативної лексики;

  • відомостей, що принижують честь і гідність громадян;

  • розголошення державної чи комерційної таємниці.

в) Заборонено знищення чи фальсифікацію матеріалів, розміщених на Інтернет-порталі, а також зловмисне перевантаження Інтернет-порталу на шкоду іншим користувачам.

г) Відповідальність за ці та інші дії, що шкодять роботі Інтернет-порталу, настає згідно з нормами чинного законодавства України.
^ V ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

7. Відповідальність за зміст та розміщення інформації на Інтернет-порталі Університету покладено на проректора, який здійснює контроль за функціонуваням Інтернет-порталу Університету.

7.1. Відповідальність за зміст та розміщення інформації на Інтернет-сторінках структурних підрозділів Університету покладено на їх безпосередніх керівників та осіб, відповідальних за інформаційну підтримку відповідної Інтернет-сторінки.

7.2. Відповідальність за зміст та розміщення інформації на власній Інтернет-сторінці користувач несе особисто.

ПОГОДЖЕНО

Протокол засідання Ректорату

25.03.2013 р. № 28Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації