Поиск по базе сайта:
Львівський національний університет імені івана франка запрошує взяти участь у Міжнародній студентській науковій конференції «Актуальні питання лінгвістики, світової літератури та художнього перекладу» icon

Львівський національний університет імені івана франка запрошує взяти участь у Міжнародній студентській науковій конференції «Актуальні питання лінгвістики, світової літератури та художнього перекладу»
НазваЛьвівський національний університет імені івана франка запрошує взяти участь у Міжнародній студентській науковій конференції «Актуальні питання лінгвістики, світової літератури та художнього перекладу»
Дата конвертації17.06.2013
Розмір20.4 Kb.
ТипДокументи

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА


запрошує взяти участь у Міжнародній студентській науковій конференції «Актуальні питання лінгвістики, світової літератури та художнього перекладу», яка відбудеться на факультеті іноземних мов 27-28 квітня 2012 року (заїзд та реєстрація учасників 27 квітня 2012 року з 9.00 до 11.00, IV поверх, ліве крило). Відкриття конференції 27 квітня 2012 року об 11.00, ауд. 405.

Робота конференції буде проходити за наступними тематичними напрямами:

 • дериватологія

 • дискурсознавство

 • контрактивна лінгвістика

 • лексична семантика,

 • лінгвопрагматика

 • лінгвостилістика

 • лінгвокраїнознавство

 • фразеологія

 • історія художнього перекладу

 • теорія та практика перекладу

 • генологія

 • теорія та історія літератури

Передбачається робота таких секцій:

Секція 1: Англійська мова та література

Секція 2: Перекладознавство і контрастивна лінгвістика

Секція 3: Німецька мова та література

Секція 4: Класичні мови та неоелліністика

Секція 5: Французька мова та література, іспанська мова та література

Секція 6: Світова література

Робочі мови конференції: українська, англійська, французька, німецька, грецька (тези доповідей будуть друкуватися відповідними мовами).

Витрати на проїзд (проживання) та харчування – за рахунок коштів учасників.

Проживання у студентському гуртожитку Львівського національного університету імені Івана Франка.

До 10 квітня 2012 року просимо повідомити про Вашу згоду взяти участь у конференції та надіслати на електронну адресу факультету inomov@ukr.net. тему доповіді, вказавши своє прізвище, ім’я та по батькові; курс; ім’я та по батькові наукового керівника, його науковий ступінь та посаду; назву навчального закладу, поштову адресу ВНЗ; телефон, факс, Е-mail учасника; мету участі: доповідь з публікацією у збірнику тез або стендова доповідь (публікація у збірнику тез). Тези доповідей будуть прийматись під час реєстрації.

Випуск збірника тез планується після проведення конференції (буде повідомлено додатково).


Вимоги до оформлення тез доповіді: Матеріали мають бути представлені на диску та роздруковані в одному примірнику з підписами авторів, ретельно оформлені у вигляді готовому до друку без бібліографії. Обсяг без бібліографії одна повна сторінка формату А4.

Шрифт Times New Roman (звичайний), розмір шрифту – 12 пт., назва тез – Times New Roman (жирний, великими літерами). Інтервал – 1, відступи: ліворуч 2,5 см, верхнє та нижнє поле – 2 см, праворуч 1 см.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації