Поиск по базе сайта:
Переваги системи І порівняння з \"бест звіт плюс\" icon

Переваги системи І порівняння з "бест звіт плюс"




Скачати 70.48 Kb.
НазваПереваги системи І порівняння з "бест звіт плюс"
Дата конвертації29.12.2012
Розмір70.48 Kb.
ТипДокументи

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ І ПОРІВНЯННЯ З "БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС"


Надаємо Вашій увазі опис переваг системи "М.Е. Doc", в порівнянні з "БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС". Просимо не розглядати приведений список переваг як остаточно завершений. Якщо в процесі тестування і використання системи "M.E.Dос" Ви знайдете додаткові переваги системи, то Ви можете додати їх в цей список.


Переваги системи "М.Е. Doc" для нових клієнтів.

1. Програмний комплекс містить повний комплект бланків звітності встановленого зразка в усі держоргани, дозволяє за лічені секунди знайти необхідний бланк і заповнити його, що значно економить Ваш час і спрощує роботу.

2. Відповідно до змін законодавства здійснюється автоматичне оновлення звітних форм що дозволить Вам завжди мати під рукою бланк, відповідний усім вимогам контролюючих органів.

3. Є можливість вибору комплекту бланків для організації, що дасть можливість створювати і редагувати тільки ті звіти, які потрібні конкретному користувачеві.

4. Функція перевірки звітності, реалізована в програмі, проводиться за методикою контролюючих органів, що дає Вам упевненість в тому, що звіти заповнені без помилок.

5. ПО M.E.DOC є надійним засобом накладення ЕЦП (електронно-цифрового підпису), що дозволяє Вам конфіденційно обмінюватися інформацією з контрагентами або з контролюючими органами.

6. Вбудований поштовий клієнт, значно спростить відправку і прийом інформації, без використання додаткових програм, а автоматичне налаштування пошти, максимально спростить процес первинного налаштування програми.

7. Можливість обмінюватися електронними документами і звітами з контрагентами або з держорганами через інтернет значно економить Ваш час на особистих поїздках до контрагентів або в держоргани.

8. Функція "Мобільний підпис" дає можливість проглянути і підписати будь-який документ в програмі з будь-якої точки світу за допомогою мобільного телефону, що спрощує роботові керівника, який відсутній на робочому місці у момент відправки створення і відправки документу (звіту, договори, податкова накладна і так далі).

9. Реалізована можливість прийняття повідомлень на мобільний телефон про прийом звіту контролюючим органом, що позбавить Вас від необхідності, чекати прийому квитанцій в офісі перед комп'ютером і турбується "прийняли або ні".

10. Модуль програми "Податкові накладні" дозволяє вести облік отриманих і виданих накладних, що дозволить Вам автоматично формувати на їх основі реєстр, декларацію і додатки до неї.

11. Можливість прийому/відправки податкових накладних підписаних ЕЦП дозволить Вам обмінюватися накладними з контрагентами без дублювання на паперовому носієві. Так само програма дозволяє прийняти або відхилити податкову накладну від контрагента з коментарями, з якої причини податкова накладна не прийнята. Ця функція спрощує роботу з контрагентами і значно економить час.

12. Реалізована можливість перевірки заборгованості перед ГНАУ по усіх видах податків, що дозволить Вам швидко отримати акт звіряння, не відходячи від робочого місця.

13. Реалізована можливість звіряння ІПН (індивідуального податкового номера) контрагентів з базою платників ГНАУ, що дозволить Вам перевірити правильність інформації, що подається, ще до відправки в податкову.

14. У програмі ведеться журнал кореспонденції вхідної і вихідної, що дозволить Вам в лічені секунди отримати інформацію про точний час відправки і отримання електронних документів.

15. У програму вбудовані редаговані довідники які дозволять заощадити Ваш час на пошук необхідної інформації в інтернеті або інших допоміжних програмах і джерелах.

16. Сайт моніторингу здачі звітності містить інформацію по усіх відправлених з програми звітах і отриманих квитанціях до них, що дозволить Вам швидко перевірити стан вашого звіту з будь-якого комп'ютера, що має доступ до інтернету.

17. У цьому програмному комплексі є функція імпорту, яка дає можливість з легкістю передати дані в M.E.DOC з інших бухгалтерських систем.

18. У програмі реалізований модуль "Договору", який дозволяє створювати, імпортувати, укладати і обмінюватися договорами в електронному вигляді, що дасть Вам можливість, не використовуючи додаткового програмного забезпечення, вести електронний документообіг з контрагентами згідно з чинним законодавством.

19. Для створення договорів використовуються шаблони, які можна редагувати, а також імпортувати з Microsoft Office що заощадить Ваш час при створенні нового договору.

20. У модулі "Договору" ведеться архів усіх договорів, що значно скорочує Ваш час на пошук необхідного договору, і Ви можете відмовитися від зберігання їх в паперовому виді.

21. Модуль "Виконання договорів" допоможе Вам, у будь-який момент часу контролювати, на якій стадії виконання знаходитися конкретний договір.

22. Реалізована можливість накладення на договір ЕЦП, що дозволить Вам, укладати договори в електронному вигляді без дублювання на папері.

23. Вбудований модуль "Журнал подій" призначений для збереження історії подій в системі, що дозволяє адміністраторові контролювати дії користувачів.

24. При роботі з програмою є можливість розмежування прав доступу, що дозволить адміністраторові настроїти під кожного користувача індивідуальні налаштування.

25. У системі "M.E.Dос" є довідка по роботі з будь-яким модулем програми, що допоможе Вам швидко розібратися з призначенням того або іншого меню.


Переваги системи "М.Е. Doc" для користувачів "БЕСТ ЗВИТ ПЛЮС"

1. Вдосконалений інтерфейс програми

1.1. У програмі реалізована можливість переходу між підприємствами прямо з головного меню. Це дозволить Вам, швидко змінити організацію не виходячи з програми, що раніше було неможливе.

1.2. Заповнити картку підприємства не складе труднощів оскільки більшість даних програма завантажить з інтернету з сайту податкової інспекції або з сертифікатів ЭЦП "УСЦ" Вашого підприємства залежно від Вашого вибору.

1.3 Реалізована можливість відкриття різних модулів (наприклад, модуль річної персоніфікації і реєстр отриманих і виданих податкових накладних) в одному вікні. Це дозволить Вам швидко переходити від одного модуля до іншого, при цьому не закриваючи їх, що істотно спростить процес роботи і заощадить час.

2. Договори.

2.1 Модуль "Договору" дозволяє створювати, імпортувати, укладати і обмінюватися договорами в електронному вигляді, що дасть Вам можливість, не використовуючи додаткового програмного забезпечення, вести електронний документообіг з контрагентами згідно з чинним законодавством.

2.2 У цьому модулі ведеться архів усіх договорів, що значно скорочує Ваш час на пошук необхідного договору і дозволяє відмовитися від зберігання їх в паперовому виді.

2.3 Модуль "Виконання договорів" допоможе Вам у будь-який момент часу контролювати, на якій стадії виконання знаходитися конкретний договір.

2.4 Реалізована можливість накладення на договір ЕЦП, що дозволить Вам укладати договори в електронному вигляді без дублювання на папері.

2.5 Для створення договорів використовуються шаблони, які можна редагувати, а також імпортувати з Microsoft Office, що заощадить Ваш час на створення нового договору будь-якого типу.

^ 3. Мобільний підпис.

3.1 Функція "Мобільний підпис" дає можливість проглянути і підписати будь-який документ в програмі з будь-якої точки світу за допомогою мобільного телефону, що спрощує роботу керівника, який відсутній на робочому місці у момент відправки створення і відправки документу (звіту, договори, податкова накладна і так далі).

3.2 Реалізована можливість прийняття повідомлень на мобільний телефон про прийом звіту контролюючим органом що позбавить Вас від необхідності чекати прийому квитанцій в офісі перед комп'ютером і турбується "прийняли або ні".

^ 4. Нова функція ОЦІНКА РИЗИКУ.

4.1 Є можливість розрахувати відсоток ризику перевірки підприємства ГНАУ, що дозволить Вам контролювати міру податкової віддачі і своєчасно підготуватися до приходу інспектора.

^ 5. Реєстр звітів.

5.1 Можливість відображувати звіти в реєстрі документів по терміну подачі, дозволить Вам відстежувати терміни і не пропустити кінцеву дату подачі звіту в державний орган.

5.2 Реєстр має багатофункціональні фільтри за допомогою яких можна відобразити документи з певним статусом ("не створено", "готуються", "на підпис", "подані", "здані" і так далі), що спростить пошук необхідного звіту.

^ 6. Робота із звітом.

6.1 У відкритому звіті є можливість вибрати статус документу, що дозволить Вам не створюючи нового бланка змінити його статус на "Уточнюючий" або "Новий звітний".

6.2 Реалізована функція камеральної перевірки, підписання і відправки звіту не виходячи з нього що робить відправку звіту зручнішою.

6.3 Також є можливість прийняти і роздрукувати квитанції не закриваючи звіт, що дозволить спростити процес прийому квитанцій.

6.4 У модулі "Реєстр звітів" є можливість підписати одночасно групу звітів, що заощадить Ваш час на підписання кожного звіту окремо.

^ 7. Нові можливості при роботі з податковими накладними.

7.1. У модулі "Обмін податковими накладними" при обміні податковими накладними між контрагентами є можливістю відправки сполучення у відповідь з коментарем про прийняття (неприйняття) накладної, що зробить цей взаємообмін максимально зручним і ефективним.

7.2. Доданий багатофункціональний фільтр пошуку накладної по номеру, даті і контрагентові, що зробить Вашу роботу з реєстром податкових накладних зручнішою.

^ 8. Журнал кореспонденції, що входить і вихідної.

8.1 "Журнал вхідної та вихідної кореспонденції" відкривається з будь-якого модуля програми, що значно спрощує доступ до даних.

8.2 У журналі є можливість сортування повідомлень по даті і типу адресата, що дозволить Вам, швидко знайти необхідну інформацію в цьому модулі.

8.3 Звіти і договори, які були відправлені, можна відкривати безпосередньо в журналі, що дозволяє відразу проглянути саме той документ, на який прийшла відповідь.

^ 9. Підказка при роботі з програмою.

9.1. У системі "M.E.Dос" є довідка по роботі з будь-яким модулем програми, що допоможе Вам швидко розібратися з призначенням того або іншого меню.

^ 10. Довідки держорганів.

10.1 Вдосконалена довідка за розрахунками з бюджетом, що дозволяє зробити не лише запит про загальний стан розрахунків з бюджетом, але і отримати довідку про наявність або відсутність заборгованості.

10.2 Реалізований модуль "Листи від державних органів", в якому відображуються інформаційні повідомлення від держорганів що дозволить Вам оперативно отримувати інформацію і завжди мати доступ до неї.

11. Адміністрування.

11.1 Є можливість індивідуального налаштування доступу користувача до модулів і звітів, що дозволить тонше настроїти розмежування прав до документів, що переглядаються і редагованим.

12. Журнал подій.

12.1 Вбудований модуль "Журнал подій" призначений для збереження історії подій в системі, що дозволяє адміністраторові контролювати дії користувачів.

13. Модуль оновлення "ZvitServerMonitor"

13.1 Для мережевої версії реалізована можливість оновлювати робочі станції безпосередньо з сервера, при цьому попереджаючи усіх користувачів про те, що програма у них закривається (чи буде закрита через певний час), це дозволить Вам значно спростити процес оновлення мережевої версії програми.




Схожі:




База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації