Поиск по базе сайта:
Конкурс загадок «Жива природа землі» icon

Конкурс загадок «Жива природа землі»
Скачати 28.67 Kb.
НазваКонкурс загадок «Жива природа землі»
Дата конвертації30.12.2014
Розмір28.67 Kb.
ТипКонкурс

Тиждень молодшого школяра

«Наша Батьківщина-Україна»Дата

Виховний захід

Відповідальний

1.

28.10.2013

Виставка-конкурс дитячого малюнку «Мій рідний край»

Класні керівники

Риженко Н.М.
2.

29.10.2013

Конкурс загадок

«Жива природа землі»

Класні керівники

Стрельченко Л.М.

3.

30.10.2013

Вікторина ,фотовиставка «Жити на рідній землі-щастя»

Скряга О.М.

Класні керівники

4.

31.10.2013

Свято Червоної книги «Бережіть тварин»Вірші про тварин.Конкурс малюнків «Дивні тварини»

.

Стрельченко В.С.

Класні керівники

5.

01.11.2013

Підведення підсумків та нагородження учнів за активну участь у виховних заходах.Фотосесія «Моє рідне село»

Класні керівники.


Звіт за проведений тиждень молодшого

школяра«Наша Батьківщина-Україна»

Змістовно і цікаво пройшов тиждень молодшого школяра під назвою«Наша Батьківщина-Україна» у Дубовогрядській ЗОШ ∣-∣∣∣ ступенів.

Мета тижня молодшого школяра-це вчити учнів спостерігати,як живе та розвивається світ навколо нас.Розвивати спостережливість,уяву,уміння бачити красу та гармонію в природі.Виховувати любов до рідного краю,його природи.Розширити знання дітей про вплив людини на природу, підвести до усвідомлення необхідності зберігати і примножувати природні багатства; ознайомити із заходами по охороні природи в Україні; систематизувати знання про Червону книгу, розкрити таємницю кольорових сторінок Червоної книги; ознайомити із заповідниками України; розвивати нестандартне мислення, творчий підхід до розв ‘язанні поставленої проблеми; виховувати любов до природи та дбайливе ставлення до тварин.

  Були проведені такі виховні заходи: Виставка-конкурс дитячого малюнку «Мій рідний край» (Риженко Н.М.), Переможцями цього конкурсу стали: l місце :Пихтін Артем-1 кл.,Сарібекян Діана-1 кл.,Крайник Максим-2 кл.,Скряга Іван-3 кл., ll місце:Моря Віталій -1 кл.,Черноус Ніка-2кл.,Крохмаль Єгор-3 кл.lll місце-Клименко Вікторія-1 кл.,Моря Анастасія-2 кл.,Вовчок Еріка-3 кл.,Моря Інна-4 кл.

У конкурсі загадок «Жива природа землі»(Стрельченко Л.М.) l місце одержали:Пихтін Артем-1 кл.,Хлівний Дмитро-2 кл.,Скряга Іван-3 кл.,Хлівна Валерія-4 кл.,на ll місці: Кривозуб Анастасія-1 кл.,Моря Анастасія-2 кл.,Махиня Анна-2 кл.,Дробот Сергій-4 кл. на lll місці: Моря Віталій-1 кл.,Клименко Вікторія-1 кл.,Юнусов Асат-2 кл.,Какадій Нікіта-2 кл.,Моря Інна-4 кл.,Черноус Іван-4 кл.

У вікторині та фотовиставці «Жити на рідній землі-щастя» (Скряга О.М.),переможцями стали : на l місці-Крайник Максим,Скряга Іван,Моря Інна,на ll місці-Хлівний Дмитро,Вовчок Еріка,Сарібекян Давид і на lll місці—Какадій Нікіта,Моря Анастасія,Черноус Іван.

Було проведено свято Червоної книги «Бережіть тварин»Вірші про тварин.Конкурс малюнків «Дивні тварини»( Стрельченко В.С.) .У всіх конкурсах діти з великим задоволенням брали участь.Вони більше дізналися про нашу Батьківщину-Україну ,ознайомилися з різноманітністю тваринного світу,дізналися яку роль відіграють тварини в природі та житті людей,а також виховували любов до рідного краю,бережливе ставлення до природи.

Тож були підведенні підсумки .Усі діти були нагородженні грамотами за призові місця та активну участь у виховних заходах. Тиждень молодшого школяра«Наша Батьківщина-Україна»завершився фотосесією «Моє рідне село».Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації