Поиск по базе сайта:
Правила покарання Володимира Леві Покарання не повинно шкодити здоров’ю дитини ні фізичному, ні психічному. Більше того, покарання повинно бути корисним icon

Правила покарання Володимира Леві Покарання не повинно шкодити здоров’ю дитини ні фізичному, ні психічному. Більше того, покарання повинно бути корисним
Скачати 10.62 Kb.
НазваПравила покарання Володимира Леві Покарання не повинно шкодити здоров’ю дитини ні фізичному, ні психічному. Більше того, покарання повинно бути корисним
Дата конвертації30.12.2014
Розмір10.62 Kb.
ТипПравила

Правила покарання

Володимира Леві

  • Покарання не повинно шкодити здоров’ю дитини - ні фізичному, ні психічному. Більше того, покарання повинно бути корисним.

  • Якщо є сумніви, покарати чи ні, не карайте. Навіть якщо вже зрозуміли, що надто м'які, довірливі й нерішучі. Ніякої «профілактики», ніяких покарань «про всяк випадок».

  • За один раз - одне. Навіть якщо провин велика кількість, покарання може бути суворим, але тільки одне за все одразу, а не по одному за кожну провину. Салат із покарань - страва не для дитячої душі! Покарання - не за рахунок любові, щоб не трапилося, не обмежуйте дитину в схвалені й нагороді на які вона заслуговує.

  • Строк давності. Краще не карати, ніж карати з запізненням. Покарання із запізненням навіюють дитині минуле, не дають стати іншої.

  • Покараний - пробачений. Інцидент вичерпаний. Сторінка перегорнута. Про старі гріхи ні слова. Не заважайте починати життя спочатку!

  • Без приниження. Щоб не сталося, якою б не була провина, покарання не повинно сприйматися дитиною, як перемога нашої сили над її слабкістю, як приниження. Якщо дитина вважає, що ми несправедливі, покарання подіє тільки в зворотній бік.

  • Дитина не повинна боятися покарання. Не покарання вона має боятися, не гніву нашого, а нашого засмучення. Необхідно прийняти, як реальність, що дитина, не будучи досконалою, не може не засмучувати тих, хто її любить.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації