Поиск по базе сайта:
Розпорядження від 11 грудня 2013 р. №1004-р Київ Про затвердження плану заходів з підготовки І проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав icon

Розпорядження від 11 грудня 2013 р. №1004-р Київ Про затвердження плану заходів з підготовки І проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав
НазваРозпорядження від 11 грудня 2013 р. №1004-р Київ Про затвердження плану заходів з підготовки І проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав
Дата конвертації30.12.2014
Розмір151 Kb.
ТипРозпорядженняКАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 грудня 2013 р. № 1004-р
Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки і проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав

1. Затвердити план заходів з підготовки і проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав, що додається.

2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям розробити і затвердити у місячний строк регіональні плани заходів з підготовки і проведення у 2014 році Року учасників бойових дій на території інших держав.

3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити подання Державній службі з питань інвалідів та ветеранів інформації про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, до 10 квітня 2014 р. і 10 січня 2015 р. для її узагальнення та подання Кабінетові Міністрів України відповідно до 25 квітня 2014 р. і 25 січня 2015 року.

^ Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 26ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 11 грудня 2013 р. № 1004-р

^ ПЛАН
заходів з підготовки і проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав

1. Провести:

1) урочистості з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та заходи з увічнення пам’яті про загиблих і померлих учасників бойових дій на території інших держав (покладення квітів до меморіалів та пам’ятників).
Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Міноборони, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, ДСНС, Мінсоцполітики, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою), громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
15 лютого 2014 р.;

2) в Національному палаці мистецтв “Україна” урочистості за участю учасників бойових дій на території інших держав, представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, Збройних Сил та громадськості.
Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Мінкультури, Міноборони, МВС, Мінсоцполітики, Адміністрація Держприкордонслужби, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
15 лютого 2014 р.;

3) у військових навчальних закладах науково-практичні конференції за участю учасників бойових дій на території інших держав.
Міноборони, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, МОН, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
Протягом року;

4) у загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах тематичні уроки і лекції з історії війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів.
МОН, Міноборони, Мінкультури, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, Адміністрація Держспецзв’язку, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
Січень - лютий 2014 р.;

5) всеукраїнський благодійний телевізійний марафон для підтримки сімей загиблих і померлих учасників бойових дій на території інших держав та статутної діяльності Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Держкомтелерадіо, Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ” (за згодою), Міноборони, Мінкультури, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою).
До 14 лютого 2014 р.;

6) обстеження матеріальних та соціально-побутових умов проживання учасників бойових дій на території інших держав та членів їх сімей з метою надання їм в установленому порядку матеріальної та іншої допомоги.
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
Постійно.

2. Підготувати з урахуванням пропозицій Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та інших громадських об’єднань ветеранів подання про нагородження учасників бойових дій на території інших держав державними нагородами, відзнаками Кабінету Міністрів України.
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Міноборони, МВС, СБУ (за згодою), ДСНС, Адміністрація Держприкордонслужби, Адміністрація Держспецзв’язку, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою), громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
До 15 грудня 2013 року.

3. Забезпечити:

1) фінансування в установленому порядку заходів з підготовки і проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав.
Мінсоцполітики, Мінфін, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Міноборони, МЗС, Мінмолодьспорт, Мінкультури, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Протягом 2013-2014 років;

2) у місцях проведення урочистостей з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан:

медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний нагляд.
МОЗ, Держсанепідслужба, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Січень - лютий 2014 р.;

охорону громадського порядку та дотримання правил дорожнього руху.
МВС.
Лютий 2014 р.;

3) проведення закордонними дипломатичними установами України роботи з інформування міжнародної спільноти про роль українських військовослужбовців і правоохоронців у міжнародних діях, заходах, спрямованих на виконання миротворчих та гуманітарних завдань.
МЗС, Міноборони, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.
Протягом 2014 року;

4) проведення зустрічей керівників місцевих органів виконавчої влади з учасниками бойових дій на території інших держав, сім’ями загиблих і померлих учасників бойових дій на території інших держав.
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
Лютий 2014 р.;

5) підвищення якості технічних засобів реабілітації, якими забезпечуються інваліди.
Мінсоцполітики, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, промислове об’єднання “Укрпротез” (за згодою).
Постійно;

6) проведення капітального ремонту будівлі та оснащення сучасним медичним обладнанням державного закладу “Український госпіталь для воїнів-інтернаціоналістів “Лісова поляна” Міністерства охорони здоров’я”.
МОЗ, Мінфін, Мінсоцполітики, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.
Протягом 2014-2017 років;

7) обговорення за участю громадських об’єднань ветеранів питань щодо реформування соціальної і медичної сфери, проектів актів законодавства з таких питань.
Мінсоцполітики, МОЗ, Міноборони, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
Постійно;

8) упорядження меморіалів, пам’ятників, місць поховань загиблих і померлих учасників бойових дій на території інших держав, що розташовані на території України.
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінрегіон, Мінкультури, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою).
До 14 лютого 2014 року.

4. Вжити заходів до:

1) підвищення рівня соціального захисту та медичного обслуговування учасників бойових дій на території інших держав, сімей загиблих і померлих учасників бойових дій на території інших держав та вдосконалення нормативно-правової бази з таких питань.
Мінсоцполітики, Міноборони, МВС, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, МОЗ, Пенсійний фонд України, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою), громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
Протягом 2014 року;

2) удосконалення порядку встановлення громадянам статусу учасника бойових дій та посилення державного контролю за його встановленням.
Міноборони, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ (за згодою), Служба зовнішньої розвідки (за згодою), ДПтС, Управління державної охорони (за згодою), Адміністрація Держспецзв’язку, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Мінсоцполітики, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою).
Протягом 2014 року;

3) поетапного забезпечення житлом учасників бойових дій на території інших держав, які потребують поліпшення житлових умов, а в разі їх смерті - членів сімей, за якими зберігається право подальшого перебування на квартирному обліку:

у разі взяття таких осіб на квартирний облік в органах місцевого самоврядування до 1 січня 2000 року.
Мінсоцполітики, Мінфін, Мінекономрозвитку, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Починаючи з 2014 року;

у разі взяття таких осіб на квартирний облік в органах місцевого самоврядування після 1 січня 2000 року.
Мінсоцполітики, Мінфін, Мінекономрозвитку, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Починаючи з 2015 року.

5. Організувати:

1) проведення диспансеризації учасників бойових дій на території інших держав та у разі потреби їх стаціонарне лікування.
МОЗ, Міноборони, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, Адміністрація Держспецзв’язку, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Протягом 2014 року;

2) відвідування керівниками центральних та місцевих органів виконавчої влади учасників бойових дій на території інших держав, що перебувають у госпіталях та лікарнях.
МОЗ, Міноборони, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, Мінсоцполітики, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Постійно;

3) виставки творів мистецтва, фотографій, архівних документів та матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, проведення творчих зустрічей, концертних програм, фестивалів афганської та героїко-патріотичної пісні, присвячених Року учасників бойових дій на території інших держав.
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінкультури, Міноборони, Мінсоцполітики, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Укрдержархів, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою), національні творчі спілки (за згодою).
Протягом 2013-2014 років.

6. Розглянути питання щодо:

1) присвоєння учасникам бойових дій на території інших держав чергових військових (спеціальних) звань (у тому числі військовослужбовцям, звільненим у запас), дипломатичних рангів та класних чинів працівників органів прокуратури відповідно до законодавства.
Міноборони, МВС, МЗС, СБУ (за згодою), ДСНС, Адміністрація Держприкордонслужби, Генеральна прокуратура України (за згодою), Адміністрація Держспецзв’язку, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.
До 14 лютого 2014 р.;

2) активізації співробітництва з Ісламською Республікою Афганістан щодо розшуку військовослужбовців, які пропали безвісти, обміну делегаціями ветеранів тощо.
МЗС, Міноборони, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Мінсоцполітики, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою).
Протягом 2013-2014 років;

3) забезпечення медичного обслуговування ветеранів війни, у тому числі учасників бойових дій на території інших держав, у разі перепрофілювання закладів охорони здоров’я в центри медичної реабілітації учасників бойових дій або їх скорочення.
МОЗ, Міноборони, МВС, Мінсоцполітики, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Лютий 2014 р.;

4) надання інвалідам війни з числа учасників бойових дій на території інших держав права на лікування в госпіталях для інвалідів Великої Вітчизняної війни за наявності відповідних показань.
МОЗ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Постійно;

5) надання дружинам померлих учасників бойових дій на території інших держав пільг, передбачених статтею 15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
Мінсоцполітики, Мінфін.
Протягом 2014 року;

6) поетапного забезпечення автомобілями інвалідів війни I групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, які перебувають на обліку в структурних підрозділах соціального захисту населення місцевих держадміністрацій.
Мінсоцполітики, Мінфін, Мінекономрозвитку, МОЗ, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Починаючи з 2014 року;

7) внесення змін до нормативно-правових актів з метою поступового збільшення розміру підвищення до пенсії інвалідам війни, учасникам бойових дій, членам сімей, зазначеним у пункті 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та мінімального розміру пенсії інвалідам війни.
Мінсоцполітики, Мінфін.
Протягом 2014-2015 років;

8) доступності для інвалідів війни та інших маломобільних груп населення експозицій Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”.
Мінкультури, Мінфін, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.
До 14 лютого 2014 р.;

9) збільшення обсягу фінансування з метою підвищення якості надання послуг із санаторно-курортного лікування у санаторіях, що належать до сфери управління Мінсоцполітики.
Мінсоцполітики, Мінфін.
Протягом 2014-2015 років;

10) увічнення пам’яті учасників бойових дій на території інших держав шляхом встановлення пам’ятних знаків (пам’ятників, меморіальних дощок тощо), найменування (перейменування) їх іменами площ, вулиць, провулків тощо, присвоєння їх імен навчальним закладам, встановлення іменних нагород, премій та стипендій.
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою).
Протягом 2014 року;

11) увічнення пам’яті першого командувача 40-ї загальновійськової армії на території Республіки Афганістан генерала-лейтенанта Ткача Б.І. шляхом встановлення пам’ятних знаків (пам’ятників, меморіальних дощок тощо).
Львівська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька обласні та Київська міська держадміністрації, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою).
Протягом 2014 року;

12) проведення реконструкції меморіалу воїнів-інтернаціоналістів у м. Києві та надання йому статусу національного.
Київська міськдержадміністрація, Мінкультури, громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
Протягом 2014 року;

13) введення в обіг поштової марки і конверта, присвячених 25-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, та здійснення спецпогашення поштової марки (мм. Київ, Луцьк, Харків).
Мінінфраструктури, Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” (за згодою), Національний банк (за згодою), Мінфін.
До 1 квітня 2014 р.;

14) можливості придбання небюджетними організаціями за клопотанням місцевих органів виконавчої влади з урахуванням встановленого порядку відчуження та реалізації військового майна демілітаризованої, виведеної з експлуатації військової техніки з метою встановлення її як елементів меморіалів, пам’ятників та музейних експонатів.
Міноборони, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
До 14 лютого 2014 року.

7. Сприяти:

1) широкому висвітленню державними засобами масової інформації заходів з підготовки і проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав.
Держкомтелерадіо, Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ” (за згодою), Міноборони, Мінкультури, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Протягом року;

2) широкому висвітленню державними засобами масової інформації героїчних сторінок історії війни в Республіці Афганістан, інших локальних конфліктів, створенню художніх та документальних творів на відповідну тематику.
Держкомтелерадіо, Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ” (за згодою), Мінкультури, Міноборони, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою).
Протягом 2013-2014 років;

3) проведенню всеукраїнського турніру “Шураві” з міні-футболу, присвяченого вшануванню пам’яті загиблих учасників бойових дій на території інших держав.
Київська облдержадміністрація, Мінмолодьспорт, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою).
Лютий 2014 р.;

4) проведенню молодіжними, громадськими об’єднаннями ветеранів та іншими громадськими об’єднаннями, військово-патріотичними клубами заходів, спортивних змагань, присвячених Року учасників бойових дій на території інших держав.
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Міноборони, МОН, Мінмолодьспорт, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
До 14 лютого 2014 р.;

5) виданню книг і мемуарів про героїчне минуле учасників бойових дій на території інших держав, зокрема в Республіці Афганістан.
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Держкомтелерадіо, Мінкультури, МОН, Міноборони, Укрдержархів, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
Протягом 2014 року;

6) створенню художніх та документальних фільмів про героїчне минуле учасників бойових дій на території інших держав, зокрема в Республіці Афганістан.
Держкіно, Мінкультури, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, громадські об’єднання ветеранів (за згодою).
Протягом 2014 року.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації