Поиск по базе сайта:
Довідка. Основним стрижнем фільму є події Голодомору 1932-1933 років, проте сюжетні і тематичні лінії простягаються icon

Довідка. Основним стрижнем фільму є події Голодомору 1932-1933 років, проте сюжетні і тематичні лінії простягаються
НазваДовідка. Основним стрижнем фільму є події Голодомору 1932-1933 років, проте сюжетні і тематичні лінії простягаються
Дата конвертації27.05.2013
Розмір7.48 Kb.
ТипДовідка

 Довідка. Основним стрижнем фільму є події Голодомору 1932-1933 років, проте сюжетні і тематичні лінії простягаються від 1917 року та до початку Другої світової війни. Фільм ґрунтується на архівних матеріалах, кіно-фото документах 30-х років минулого століття, які підсилені розповідями живих свідків тих подій та коментарями вчених і науковців з України, США та Канади.

Створення цього фільму спрямоване на те, щоби донести історичну правду до широкого світового загалу про одну з найбільших гуманітарних катастроф в історії людства, яка забрала життя понад семи мільйонів невинних людей, а також застерегти людство аби подібна трагедія ніде і ніколи не могла повторитись.

За цей час фільм вже став учасником багатьох міжнародних кінофестивалів, зокрема Festival De Cannes: номінація «Короткометражний фільм (без участі в конкурсі) (Франція), Monaco Film Festival (Франція), West Hollywood International Film Festival (Каліфорнія, США), West Hollywood  International Film Festival (Каліфорнія, США),  DAM Short Film Festival (Невада, США) та  Кіно-Q – Фестиваль фільму у Нью Йорку (США).Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації