Поиск по базе сайта:
Ми перемогли! Перед нами поїздка в брюссель!!! icon

Ми перемогли! Перед нами поїздка в брюссель!!!
Скачати 28.95 Kb.
НазваМи перемогли! Перед нами поїздка в брюссель!!!
Дата конвертації25.05.2013
Розмір28.95 Kb.
ТипДокументи

МИ ПЕРЕМОГЛИ! ПЕРЕД НАМИ ПОЇЗДКА В БРЮССЕЛЬ!!!

Враження учасників конкурсу, переможців Європа Ностра 2009 року
«У Національному етапі Всеукраїнського змагання з європейської інтеграції наша команда з м. Великі Мости 12-13 грудня в Києві здобула І місце, за що була нагороджена цінними подарунками та поїздкою в Бельгію.

З чого ж усе починалося? Опікун Шкільного європейського клубу НВК «Школи – ліцею» міста Великі Мости, Ірина Балко, запропонувала нашій команді взяти участь у Всеукраїнському змаганні з європейської інтеграції серед старшокласників Europа Nostra. Хорошим стимулом для участі став і головний приз – навчальний візит до Брюсселю.

Змагання складалося з двох етапів. Перший етап проходив дистанційно у мережі Інтернет, у ньому брало участь близько 500 команд з України. Наша команда складалась із учнів одинадцятого класу: Боровець Лілії, Карпів Тетяни, Церкуник Наталії та вчителя Балко Ірини Богданівни. Впродовж підготовки до І етапу ми опрацювали багато літератури, що стосувалась різних сфер ЄС: історії, географії, економіки та культури. Команди повинні були дати якомога більше правильних відповідей за 1 годину.

У червні 2009 року ми виконали он-лайн тест. З кожної області обиралась 1 команда, яка отримала найбільшу кількість балів за І етап. Так сформувалось 27 команд для продовження боротьби у ІІ етапі. Після впевненої перемоги у І етапі (ми набрали найбільшу кількість балів в Україні) розпочали підготовку до ІІ етапу: представлення звичаїв, культури та побуту країни-члена ЄС (нам попалась Болгарія) та участь у дебатах «План дій щодо вступу України до ЄС». Часу у нас було два місяці і вони дуже швидко минули.

У Києві першого дня відбувся прес-брифінг з організаторами, спонсорами проекту та послом, головою Представництва Європейської Комісії в Україні, Жозе Маннуел Пінту Тейшейра, які привітали нас з перемогою у І етапі.

У ІІ національному етапі кожна команда представляла своє бачення однієї із країн-членів ЄС. Ми, як і інші команди, намагались зробити свою презентацію максимально творчою. Під час представлення країн ми побачили міфічних богів, Шерлока Холмса, Санта Клауса, Чарлі Чапліна, Королеву Великобританії; танці та співи, уривки з відомих авторських п’єс; дізнались чимало цікавих та хвилюючих фактів про ту, чи іншу країну, а також почули багато легенд і казок.Наступного дня команди брали участь у політичних дебатах, а капітани презентували План дій щодо покращення співпраці між ЄС та Україною. Хтось зупинився на локальних проблемах, а ми представили більш глобальні ідеї, щодо наближення України до стандартів ЄС. Конкуренція була надзвичайно великою, адже учасники змагання впевнено прагнули здобути перемогу.Конкурс був багатогранним і масштабним. Усім координаторам та людям, які долучились до організації проекту хочеться висловити подяку. Саме вони доклали стільки зусиль, щоб провести змагання з європейської інтеграції незабутньо і яскраво для кожного учасника. Наша перемога – це перемога не тільки нашого євроклубу, але і нашої школи, міста, Сокальського району, усієї Львівщини. Ми вдячні за підтримку у підготовці до фінальних змагань нашим вчителям і адміністрації школи, відділу освіти Сокальської райдержадміністрації, Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, Львівському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти, Головному управлінню освіти і науки ЛОДА та усім хто вболівав за нас і вірив у нашу перемогу.
Ми отримали багато позитивних вражень, познайомились і зблизились з іншими учасниками конкурсу, розширили свій світогляд, отримали багато життєвого досвіду та дізналась більше про країн-членів ЄС. Ця перемога додала нам наснаги, віри в себе і стимулу не зупинятись на досягнутому, а працювати в подальшому для розвитку України, як європейської держави.»


Ірина Балко,

опікун шкільного європейського клубу

Боровець Лілія,

капітан команди, учениця 11 класу


Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації