Поиск по базе сайта:
Конкурс для школярів 8-11 класів «Молодь тестує якість» icon

Конкурс для школярів 8-11 класів «Молодь тестує якість»
Скачати 10.24 Kb.
НазваКонкурс для школярів 8-11 класів «Молодь тестує якість»
Дата конвертації25.05.2013
Розмір10.24 Kb.
ТипКонкурс

Прес-реліз «Молодь тестує якість»


З метою популяризації споживчої освіти серед учнівської молоді Міністерство освіти і науки України Спільним Проектом ЄС та ПРООН «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» 1 листопада 2009 року – 28 лютого 2010 року проводили ІІ-й Всеукраїнський конкурс для школярів 8-11 класів «Молодь тестує якість».

Завданням конкурсу було підвищення обізнаності шкільної молоді в питаннях реалізації прав споживачів, уміння орієнтуватись на сучасному ринку товарів та послуг, виховання споживчої культури, громадянської позиції та усвідомлення власної ролі у підвищенні якості життя в контексті європейських стандартів.

21 квітня 2010 року у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулись підведення підсумків та церемонія нагородження переможців Конкурсу.

З 1300 робіт, що були надіслані на Конкурс, відзначено 5 учнівських проектів. Однією з них була робота «Чи реалізовуємо ми наші права споживача?» творчої групи учнів 9-х класів Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ст. Радехівського району: Бик Марії, Багнюк Лілії, Вілюри Ярини, Матвійчик Ірини, Полійчук Наталії, Луцишин Світлани, Левицького Ярослава, Луцика Михайла, Романюка Іллі, Оренчука Ігоря, Челядина Ореста, Ціви Аліни.

Керівник проекту - Челядин Леся Петрівна, учитель економіки та правознавства.

Робота учнів відзначена Дипломами переможців та спеціальною нагородою компанії «Фокстрот».

Вітаємо переможців!

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації