Поиск по базе сайта:
Район(місто) Тренери icon

Район(місто) Тренери
Скачати 52.26 Kb.
НазваРайон(місто) Тренери
Дата конвертації24.05.2013
Розмір52.26 Kb.
ТипДокументи

10 березня 2011 року о 16-00 год. відбувся перший вебінар на платформі Adobe. Connect, яка встановлена у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Вебінар був проведений викладачем кафедри життєвих компетентностей, обласним координатором програми Intel. «Навчання для майбутнього» у Львівській області Носковою Маргаритою Вячеславівною на тему «Стан реалізації та перспективи розвитку освітніх програм корпорації Intel у Львівській області».

Для участі у вебінарі було запрошено тренерів та координаторів програми Intel. «Навчання для майбутнього» у Львівській області. Про проведення вебінарупотенційні учасники були повідомлені заздалегідь, а саме в райони та міста області було надіслано інформаційний лист ЛОІППО № 191 від 04.03.2011 р., також на блозі координатора програми було розміщено відповідний пост (http://intellviv.blogspot.com/).

У вебінарі взяли участь 38 учасників: 2 працівників ЛОІППО та 36 учасників з районів та міст області. Треба зазначити, що в деяких районах та містах області підключення до вебінару було колективним, тобто в кімнаті вебінару реєструвався один учасник, але слухати доповідача та брати участь в обговоренні могли всі, хто зібрався в аудиторії, тому складно говорити про абсолютну кількість учасників Географія зареєстрованих учасників вебінару наступна:

Район(місто)

Тренери

Координатори

м. Львів, Галицький р-н

2

-

м. Львів, Залізнийчний р-н

3

-

м. Львів, Шевченківський р-н

1

-

м. Новий Розділ

-

1

м. Самбір

1

-

м. Стрий

2

1

м.Червоноград

2

-

Буський р-н

-

1

Городоцький р-н

1

-

Дрогобицький р-н

1

1

Жовківський р-н

-

1

Золочівський р-н

2

-

Кам’янка-Бузький р-н

2

-

Мостиський р-н

1

-

Перемишлянський р-н

1

-

Радехівський р-н

3

-

Самбірський р-н

3

2

Сколівськйи р-н

3

-

Пустомитівський р-н

1

-Вебінар тривав півтори години. Основним доповідачем була Носкова М.В., яка також виконувала обов’язки організатора та модератора вебінару.

Робота на вебінарі була організована наступним чином:

  • Вводний технічний інструктаж учасників щодо роботи – 20 хв. (перед початком вебінару);

  • Основна доповідь з презентацією «Стан реалізації та перспективи розвитку освітніх програм корпорації Intel у Львівській області» - 40 хв.;

  • Опитування учасників в ході основної доповіді (4 опитування);

  • Спілкування з учасниками вебінару, відповіді на питання – 45 хв.

Враховуючи те, що подібний захід для освітян на теренах Львіської області проводився вперше, перед його початком було проведено технічний інструктаж з учасниками. Учасники ознайомились із інтерфейсом веб-кімнати, можливостями, які має учасник вебінару. Мали можливість практично спробувати працювати в голосовому та чатовому режимах, використовувати можливості миттєвих повідомлень та реагування на дії доповідача за допомогою панелі активного учасника тощо.

Під час основної доповіді учасники вебінару мали можливість ознайомитись із коротким аналізом стану реалізації освітніх програм Intel в області у 2010 році та плани на 2011 рік. Зокрема, саме завдяки активній та плідній роботі тренінгових центрів на місцях, а їх в області на даний момент 98 та, власне, тренерам програми Intel. «Навчання для майбутнього», яких 116 осіб, які забезпечують роботу тренінгових центрів, станом на 10 березня 2011 року в області пройшли навчання за програмою 8 328 педагогічних працівники. У 2011 році тренерами програми вже навчено 429 педагогів. Учасників було проінформовано про розвиток програми у 2011 році, а також про нові ініціативи Intel в області, зокрема про програму «Шлях до успіху». Також тренери дізнались про плани щодо підтримки саме їхньої праці та можливостей росту. У 2011 році планується проведення моніторингу якості тренінгів, за його результатами тренерам буде надано звання «Регіональний тренер», а також визначено тренерів та тренінгові центри області, які продовжать роботу в майбутньому. У 2011 році також планується проведення тематичних семінарів та міні-тренінгів, в тому числі і дистанційних, для тренерів програми, майстер-клас для тренерів-початківців, яких в області зараз майже 30 осіб. Продовжить своє життя і регіональний конкурс «Галицький проект». Тренерам було повідомлено про умови організації та звітування про проведені тренінги, зміни в оформленні документації тощо.

В під час доповіді з учасниками вебінару проводились опитування, які дали надзвичайно цікаві та показові результати:

  1. питання стосувалось кількості проведених учасниками вебінару тренінгів. Взяло участь 22 учасників вебінару. Отримано наступний результат:

  1. учасникам було запропоновано визначити, які типові проблеми виникають у них під час проведення тренінгів і створюють найбільші складності у його проведенні. В опитуванні взяв участь 31 учасник вебінару. Учасники мали змогу обирати кілька варіантів відповідей. Абсолютним лідером серед проблем стала неготовність педагогів до роботи в тренінговому режимі та недостатні знання з ІКТ учасників тренінгу. Загалом результати розподілились наступним чином:
  1. також учасники мали можливість висловити своє ставлення щодо власного подальшого навчання, зокрема технологіям Веб 2.0.. В опитуванні взяли участь 29 учасників. Всі учасники вебінару висловили бажання навчатись. Було отримано наступні результати:
Після завершення доповіді розпочалось активне обговорення почутого. Було задано понад 20 питань, більшість з яких стосувалась проведення моніторингу якості тренінгів, можливостей та обсягів запланованого навчання педагогів, фінансування тощо. Також обговорювались умови участі в конкурсах.

Загалом робота на вебінарі була активною та плідною. Учасники оцінили зручність та ефективність такої форми роботи та висловили бажання щодо проведення таких вебінарів систематично, наприклад, щомісяця.


Викладач кафедри життєвих

компетентностей, обласний координатор

програми Intel. «Навчання для майбутнього» М.В. НосковаСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації