Поиск по базе сайта:
Про проведення ІV міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка icon

Про проведення ІV міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Скачати 101.51 Kb.
НазваПро проведення ІV міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Дата конвертації10.12.2013
Розмір101.51 Kb.
ТипДокументи
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

наказ14.10.2013 року
м. Чернігів №

334Про проведення ІV Міжнародного

мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка


На виконання Указу Президента України від 30.10.2010 № 928/2010 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 571, листа Міністерства освіти і науки України від 06.09.2013 №1/9-611 «Про проведення ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови й традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні


НАКАЗУЮ:


 1. Провести у 2013-2014 навчальному році І (шкільний), ІІ (районний, міський), ІІІ (обласний) етапи ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі – Конкурс) серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, І та ІІ (обласний) серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

2. Затвердити склад оргкомітету, журі та комісії зі складання завдань районного та обласного етапів Конкурсу (додатки 1-6).

 1. Керівникам місцевих органів управління освітою, керівникам закладів освіти обласного підпорядкування:

  1. Затвердити склад журі, організаційних комітетів І та ІІ етапів Конкурсу.

  2. Забезпечити проведення І (шкільного) етапу Конкурсу до 1 листопада 2013 року за завданнями, складеними вчителями української мови й літератури загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до навчальних програм з української мови та літератури з урахуванням вікових особливостей учасників; ІІ (районного, міського) етапу Конкурсу – 16 листопада 2013 року за завданнями обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського.

  3. Забезпечити фінансування І та ІІ етапів Конкурсу за рахунок коштів місцевого бюджету.

  4. Подати звіт про проведення І та ІІ етапів Конкурсу, заявки на участь у ІІІ етапі до обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського до 2 грудня 2013 року на електронну адресу krasnova28@mail.ru.

3.5. Відрядити членів журі (додаток 3) та забезпечити участь переможців ІІ (районного/міського) етапу в ІІІ (обласному) етапі Конкурсу відповідно до зазначеного вище Положення.

 1. Обласному інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського (в.о. ректора Довбня В.М.):

  1. Підготувати завдання для проведення ІІ, ІІІ етапів Конкурсу.

  2. Здійснити організаційне, науково-методичне та фінансове забезпечення ІІІ етапу Конкурсу.

  3. Забезпечити проведення ІІІ (обласного) етапу Конкурсу 21 грудня 2013 року.

5. Начальникові управління освіти Чернігівської міської ради (Купріяненко В.П.) сприяти проведенню ІІІ (обласного) етапу Конкурсу 21 грудня 2013 року на базі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 33 Чернігівської міської ради (директор Лесун Л.В.).

6. Начальникові відділу професійно-технічної освіти Управління освіти і науки облдержадміністрації (Глузд В.Т.):

6.1. Забезпечити організацію І етапу та сприяти проведенню ІІ етапу Конкурсу до 21 грудня 2013 року на базі Чернігівського професійного ліцею побуту (директор Копистко Т.М.).

6.2. Подати звіт про проведення ІІ (обласного) етапу і заявки на участь у ІІІ (фінальному) етапі Конкурсу в обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського до 23 грудня 2013 року на електронну адресу krasnova28@mail.ru.

7. Начальникові відділу вищих навчальних закладів, науки та кадрової роботи Управління освіти і науки облдержадміністрації (Глузд В.І.):

7.1. Забезпечити організацію І етапу та сприяти проведенню ІІ етапу Конкурсу до 21 грудня 2013 року серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації на базі Державного вищого навчального закладу «Чернігівський технікум транспорту та комп`ютерних технологій» (директор Радченко В.М.) та серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка (ректор Носко М.О.).

7.2. Подати звіт про проведення ІІ (обласного) етапу і заявки на участь у ІІІ (фінальному) етапі Конкурсу в обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського до 23 грудня 2013 року на електронну адресу krasnova28@mail.ru.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Управління М.А. Конопацького.


Начальник Управління А.А. Заліський

Додаток 1

до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації

від 14.10.2013 № 334


Оргкомітет

ІІІ (обласного) етапу ІV Міжнародного мовно-літературного

конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка


Голова оргкомітету:

Заліський А.А., начальник Управління освіти і науки обласної державної адміністрації.


^ Заступники голови оргкомітету:

Конопацький М.А., заступник начальника Управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

Довбня В.М., в.о. ректора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.


^ Члени оргкомітету:

Давидова Т.М., провідний спеціаліст відділу вищих навчальних закладів, науки та кадрової роботи Управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

Соронович О.Ю., начальник відділу розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

Лисенко І.В., проректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Купріяненко В.П., начальник управління освіти Чернігівської міської ради.

Красковська І.І., методист лабораторії методичного забезпечення загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Чернігівській області.

Сарафанова Т.В., методист ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області.

Фарбак Т.М., заввідділу суспільно-гуманітарних дисциплін обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Краснова Л.М., методист відділу суспільно-гуманітарних дисциплін обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.


Додаток 2

до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації

від 14.10.2013 № 334


^ Комісія зі складання завдань

ІІ і ІІІ етапів ІV Міжнародного мовно-літературного

конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка


Голова комісії:

Матюшкіна Т.П., завкафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, к.п.н.


^ Члени комісії:

 1. Баран Г.В., старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

 2. Гальонка О.А., професор кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, к.п.н.

 3. Молочко С.Р., старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.Додаток 3

до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації

від 14.10.2013 № 334

^ Журі

ІІІ етапу ІV Міжнародного мовно-літературного

конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів


Голова журі:

Матюшкіна Т.П., завідувач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, к.п.н.

^ Секретар журі:

Краснова Л.М., методист відділу суспільно-гуманітарних дисциплін обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

^ Члени журі:

 1. Бабенко С.М., методист районного методичного кабінету відділу освіти Семенівської районної державної адміністрації.

 2. Баран Г.В., старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

 3. Басиста Л.С., учитель Бобровицької гімназії Бобровицької районної ради.

 4. Біленко Т.О., учитель Ніжинської гімназії № 3 Ніжинської міської ради.

 5. Вовкогон В.М., учитель Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ст. Носівської районної ради.

 6. Гальонка О.А., професор кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, к.п.н.

 7. Гончар Н.П., учитель ліцею №15 м. Чернігова.

 8. Гребницька О.І., викладач Чернігівського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

 9. Гузій В.В., учитель Чернігівського ліцею № 32 Чернігівської міської ради.

 10. Данильченко Н.В., учитель Петрівського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Щорської районної ради.

 11. Дубина Н.М., учитель Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської районної ради.

 12. Желдак Я.С., учитель української мови та літератури Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Городнянської районної ради.

 13. Ільченко Л.М., учитель Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 Чернігівської міської ради.

 14. Каграманова М.Д., учитель Редьківського НВК «Загальноосвітній навчаль-ний заклад–дошкільний навчальний заклад» Чернігівської районної ради.

 15. Калюжна І.А., учитель Данинської ЗОШ І-ІІІ ст. Ніжинської районної ради.

 16. Капко Г.І., учитель Озерянської ЗОШ І-ІІІ ст. Варвинської районної ради.

 17. Кравцова Н.А., учитель Новгород-Сіверської гімназії № 1 ім. Б. Майстренка Новгород-Сіверської районної ради.

 18. Кузюра К.І., методист Науково-методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради.

 19. Кошева О.І., учитель Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради.

 20. Лапа Т.М., учитель Спаської ЗОШ І-ІІІ ст. Сосницької районної ради.

 21. Левченко Т.П., учитель Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Бахмацької районної ради.

 22. Ленько Н.В., учитель Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Чернігівської міської ради.

 23. Минько Т.М., учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Ріпкинської районної ради.

 24. Молочко С.Р., старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

 25. Нерослик О.В., учитель Прилуцької гімназії № 1 Прилуцької міської ради.

 26. Нитченко Г.Г., учитель Количівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської районної ради.

 27. Петрик Г.І., учитель Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Шевченка Менської районної ради.

 28. П’янова Л.М., учитель Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 30 Чернігівської міської ради.

 29. Симановська Л.В., учитель Чемерської ЗОШ І-ІІІ ст. Козелецької районної ради.

 30. Скрипченко В.І., учитель Прилуцької гімназії № 5 Прилуцької міської ради.

 31. Сухоребра О.М., учитель Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 Прилуцької міської ради.

 32. Ступак В.І., учитель Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 Ніжинської міської ради.

 33. Тищенко Т.П., учитель Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради.

 34. Ткаченко Л.І., учитель Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 35 Чернігівської міської ради.

 35. Хромець Н.В., учитель Киселівського навчально-виховного комплексу Киселівської сільської ради Чернігівського району.

 36. Цевкова Т.І., учитель Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 Прилуцької міської ради.


Додаток 4

до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації

від 14.10.2013 № 334


Журі

ІІ етапу ІV Міжнародного мовно-літературного

конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка серед учнів професійно-технічних

навчальних закладів


Голова журі:

Головешкіна Т.П., заступник директора НМЦ ПТО в Чернігівській області.


^ Члени журі:

 1. Красковська І.І., методист лабораторії методичного забезпечення загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Чернігівській області.

 2. Ткач Н.М., методист лабораторії методичного забезпечення загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Чернігівській області.Додаток 5

до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації

від 14.10.2013 № 334


^ Журі

ІІ етапу ІV Міжнародного мовно-літературного

конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка серед студентів

вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації


^ Голова журі:

Ющенко В.В., голова обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури, викладач Державного вищого навчального закладу «Чернігівський технікум транспорту та комп`ютерних технологій».


Члени журі:

 1. Антошина Л.В., викладач Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького.

 2. Семеніхіна С.В., викладач Ніжинського медичного коледжу.

 3. Левицька М.В., викладач Чернігівського кооперативного технікуму.

 4. Дворецька Л.О., викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка.

 5. Аніщенко К.О., викладач Прилуцького агротехнічного коледжу.

 6. Терещенко К.В., викладач Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку.


Додаток 6

до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації

від 14.10.2013 № 334


^ Журі

ІІ етапу ІV Міжнародного мовно-літературного

конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV  рівнів акредитації


Голова журі:

Хомич Т.Л., доцент кафедри української мови і літератури Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, к.ф.н.


^ Члени журі:

 1. Андрусишин І.С., старший викладач кафедри української мови і літератури Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

 2. Гаценко І.О., доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Чернігівського державного технологічного університету, к.ф.н.

 3. Зиневич Л.В., завкафедри українознавства Чернігівського державного інституту економіки і управління.

 4. Тессен І.С., старший викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Чернігівського державного технологічного університету.

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації