Поиск по базе сайта:
В. О. Науменко (7 годин на тиждень 1 ) № Тема урок icon

В. О. Науменко (7 годин на тиждень 1 ) № Тема урок
НазваВ. О. Науменко (7 годин на тиждень 1 ) № Тема урок
Сторінка1/4
В. О. Науменко<><><><><><><><> <><>(7 годин на тиждень<><><><><
Дата конвертації30.12.2014
Розмір0.56 Mb.
ТипУрок
  1   2   3   4

УКРАЇНСЬКА МОВА

(НАВЧАННЯ ГРАМОТИ: МОВА І ЧИТАННЯ)

За підручником М. Д. Захарійчук, В. О. Науменко

(7 годин на тиждень1)
Тема уроку

Дата планова

Дата фактична

^ Добукварний період1.

Вступ. Ознайомлення з «Букварем». Державний Гімн України. Опрацювання вірша Г. Чубач «Рідна мова».2.

Ознайомлення із зошитом для письма, письмовим приладдям. Правила сидіння за партою під час письма. Розмальовування малюнків.3.

Практичне ознайомлення зі словом, реченням. Спосіб умовного позначення речення. Складання речень за поданою графічною схемою.4.

Правила користування письмовим приладдям. Положення ручки (олівця) в руці під час письма. Розфарбовування малюнків штрихами відповідної форми (прямими, півовальними).5.

Закріплення знань про речення. Ознайомлення учнів зі складовою будовою слова. Поділ слів на склади. Складання речень за поданою графічною моделлю.6.

Розташування зошита на парті під час письма. Рух кисті уздовж рядка у процесі виконання графічних вправ.7.

Практичне уявлення про немовні звуки. Складання речень за малюнками і поданими графічними схемами.8.

Основний рядок сітки зошита (верхня, нижня рядкові лінії). Зображення хвилястих ліній перервними і неперервними рухами руки. Письмо прямих ліній у рядку в напрямку зліва — направо і згори — вниз.9.

Практичне уявлення про мовні звуки. Поняття «наголос». Наголошений склад. Голосні та приголосні звуки. Позначення їх умовними знаками. Ознайомлення зі словами, що є назвами предметів.10.

Закріплення уміння писати в рядку. Зображення хвилястих та петельних ліній перервними і неперервними рухами руки. Письмо ламаних і півовальних ліній у рядку.11.

Розвиток умінь відповідати на запитання хто це?, що це? Тверді та м'які приголосні звуки. Позначення їх умовними знаками. Вправляння у звуковому аналізі мовлених слів.12.

Міжрядкова (допоміжна) лінія сітки зошита. Складання речень за малюнком. Письмо коротких і довгих вертикальних ліній, ліній із заокругленням.13.

Ознайомлення зі словами, що є ознаками предметів. Вправляння у звуковому аналізі мовлених слів. Складання речень. Робота з дитячою книжкою.14.

Обведення контурних малюнків та їх розмальовування. Закріплення вміння писати в рядку з міжрядковою лінією короткі та довгі вертикальні лінії, лінії із заокругленням. Розвиток зв'язного мовлення.15.

Ознайомлення зі словами, що означають дії. Вправляння у звуковому аналізі мовлених слів. Складання речень.16.

Похила лінія сітки зошита. Письмо прямих похилих ліній, прямих із заокругленням унизу в основному рядку і за його межами. Складання речень за малюнком і графічними схемами.17.

Закріплення вмінь виконувати мовний аналіз слів та речень. Складання речень за поданими графічними схемами. Бесіда на тему «Лісова школа».18.

Письмо похилих ліній, прямих із заокругленням вгорі та внизу. Наведення елементів малюнка. Складання речень за малюнком і графічними схемами.19.

Розвиток умінь відповідати на запитання хто?, який? що робить? Звуковий аналіз слів. Складання речень. Бесіда на тему «Мої книжки».20.

Підготовчі вправи до написання букв. Письмо великих і малих півовалів. Розмальовування малюнків.21.

Моделювання звукової структури слів. Складання речень за поданою графічною схемою.22.

Підготовчі вправи до написання букв. Письмо великих і малих овалів. Звуковий аналіз слів. Побудова звукових моделей слів.23.

Складання речень, зв'язаних за змістом. Звуковий аналіз мовлених слів. Бесіда на тему «Моя країна — Україна».24.

Підготовчі вправи до написання букв. Письмо прямих похилих ліній із верхньою та нижньою петлями. Звуковий аналіз слів. Побудова звукових моделей слів.25.

Узагальнення знань учнів. Звуковий аналіз слів. Складання речень і графічних моделей речень.

Тема уроку

Дата планова

Дата фактична

26.

Підготовчі вправи до написання букв. Безвідривне поєднання елементів. Звуковий аналіз слів. Побудова звукових моделей слів. Складання речень за малюнком і графічними схемами.27.

Узагальнення знань учнів. Звуковий аналіз слів. Складання речень і графічних моделей речень. Робота з дитячою книжкою.28.

Закріплення вмінь писати вивчені елементи букв. Звуковий аналіз слів. Побудова звукових моделей слів. Складання речень за малюнком і графічними схемами. Розвиток зв'язного мовлення.^ Букварний період
29.

Звук [а], позначення його буквою «а». Виділення звука [а] в складах і словах. Звуковий аналіз слів.ЗО.

Письмо малої букви а. Підготовчі графічні вправи. Звуковий аналіз слів.31.

Закріплення звукового значення букви «а». Звуковий аналіз слів. Закріплення вміння відповідати на запитання який? яка?яке? які?32.

Письмо великої букви А. Написання буквосполучень аа, Аа. Підготовчі графічні вправи.33.

Звук [у], позначення його буквою «у». Звуковий аналіз слів, його моделювання. Складання речень за поданою графічною схемою.34.

Письмо малої букви у. Написання буквосполучень. Виділення вивчених букв у словах.35.

Закріплення звукового значення букви «у». Розподіл предметів за семантичними групами «хто? — що?». Складання речень за графічними схемами і малюнком.36.

Написання великої букви У в поєднанні з вивченими буквами. Підготовчі графічні вправи.37.

Звук [о]. Позначення його буквою «о». Звуковий аналіз слів, його моделювання. Розділові знаки наприкінці речення. Словниково-логічні вправи.38.

Письмо малої букви о. Поєднання її з вивченими буквами. Виділення вивчених букв у словах.39.

Закріплення звукового значення букви «о». Складання діалогу за малюнками. Звуковий аналіз слів.40.

Письмо великої букви О. Поєднання її з іншими буквами. Диктант вивчених букв.41.

Звук [и]. Позначення його буквою «и». Звуковий аналіз слів. Складання речень за малюнком і графічними схемами. Робота з дитячою книжкою.


  1   2   3   4
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації