Поиск по базе сайта:
Тема: Планування показників з праці та заробітної плати на підприємстві icon

Тема: Планування показників з праці та заробітної плати на підприємстві
НазваТема: Планування показників з праці та заробітної плати на підприємстві
Дата конвертації25.10.2014
Розмір445 b.
ТипДокументи


ПРЕЗЕНТАЦІЯ Дипломної роботи Ющик Лілії Володимирівни

  • Тема: Планування показників з праці та заробітної плати на підприємстві


Метою дипломної роботи є дослідження теоретичних та практичних аспектів планування показників з праці та заробітної плати в сучасних умовах господарювання.

  • Метою дипломної роботи є дослідження теоретичних та практичних аспектів планування показників з праці та заробітної плати в сучасних умовах господарювання.

  • Предметом дослідження є принципи, методи та інструменти планування показників з праці та заробітної плати.

  • Об'єктом дослідження є показники з праці та заробітної плати Приватне акціонерного товариства “Меблева фабрика“Лагода”.Виробництво меблів в Україні у 2006-2009 рр., тис. шт.Основні фінансово-економічні показники діяльності ПрАТ “Меблева фабрика “Лагода” за 2007-2009 рокиЯкісний склад трудових ресурсів ПрАТ “Меблева фабрика “Лагода” за 2007-2009 рр.

  • Якісний склад трудових ресурсів ПрАТ “Меблева фабрика “Лагода” за 2007-2009 рр.Показники продуктивності праці ПрАТ “Меблева фабрика “Лагода” у 2007-2009 рр.

  • Показники продуктивності праці ПрАТ “Меблева фабрика “Лагода” у 2007-2009 рр.Зведена таблиця впливу окремих факторів на середню годинну продуктивність праці і обсяг продажу меблів

  • Зведена таблиця впливу окремих факторів на середню годинну продуктивність праці і обсяг продажу меблівДинаміка розрахункових індексів ПрАТ «Меблева фабрика «Лагода»Динаміка руху кадрів ПрАТ «Меблева фабрика «Лагода» за 2007-2009 рокиПоказники ефективності використання фонду оплати праці ПрАТ “Меблева фабрика “Лагода” за 2007-2009 роки

  • Показники ефективності використання фонду оплати праці ПрАТ “Меблева фабрика “Лагода” за 2007-2009 рокиДОПОВІДЬ ЗАКІНЧЕНО ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації