Поиск по базе сайта:
Лабораторна робота №1 Мета : знайомство з елементами математичного програмування і способами розв’язку задач математичного програмування в інформаційній технології (Exel 0) icon

Лабораторна робота №1 Мета : знайомство з елементами математичного програмування і способами розв’язку задач математичного програмування в інформаційній технології (Exel 0)
Скачати 17.64 Kb.
НазваЛабораторна робота №1 Мета : знайомство з елементами математичного програмування і способами розв’язку задач математичного програмування в інформаційній технології (Exel 0)
Дата конвертації13.12.2014
Розмір17.64 Kb.
ТипЛабораторна робота

Лабораторна робота №1

Мета: знайомство з елементами математичного програмування і способами розв’язку задач математичного програмування в інформаційній технології (Exel 5.0)

Хід роботи

Початкові дані:

Вариант №n. Компания производит телевизоры, стерео- и акустические системы. Прибыль от производства одного телевизора - 95 условных единиц, стереосистемы - 70 у.е., акустической системы - 55 у.е. На складе имеется 750 шт. шасси, 350 кинескопов, 950 громкоговорителей, 650 источников питания, 900 радиодеталей. Для производства одной единицы продукции требуется следующее количество деталей
http://www.usov-yur.ru/image/usov-yur.ru/image040.gif
Определить план выпуска продукции при котором прибыль предприятия будет максимальна.
Економіко-математична модель задачі буде мати вигляд:

Якщо
Для розв’язку задачі з допомогою Exel 5.0 введемо в робочий лист наступні дані:В наступних клітинках містяться такі формули:Розв’язок задачі здійснюється з допомогою пункта меню Сервис – Поиск решения. В діалоговому вікні вводяться наступні дані:

целевая ячейка - D11;

максимальное значение;

изменяя ячейки D2:F2;

добавить ограничения:

ссылка на ячейки C4:C8

ограничение <=

B4:B8

добавить ограничения

ссылка на ячейки D2:F2

ограничение >=0

В результаті розрахунків отримаємо наступні дані:

Отже, найдене оптимальне рішення – це випуск 50 стереосистем і 850 акустичних систем, в результаті чого отримуємо максимальний прибуток, який рівний 50250 умовних одиниць.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації