Поиск по базе сайта:
Стосовно задачі №6 icon

Стосовно задачі №6
Скачати 11.63 Kb.
НазваСтосовно задачі №6
Дата конвертації25.10.2014
Розмір11.63 Kb.
ТипДокументи

Шановні студенти енергетики та холодильшики заочної форми навчання!!!
На літню сесію Ви повинні виконати домашнє контрольне завдання по тепло масообміну згідно методички №6939: завдання №3, 6 та 7.

Задачі повинні бути виконані відповідно з завданням та містити повний опис усіх проведених розрахунків.

Стосовно задачі №6, то хочу звернути увагу, що задана задача обов’язково повинна бути виконана або за формулою Тобілевича-Кичігіна (20) – дивись методичку (формули 21 чи 22 можуть бути використані лише як наближені для знаходження критерія Пекле), або за методикою Лабунцова, яку ми розглядали на практичних занять. Хто був на них відсутній – може скористатися збірником задач по теплопередачі Краснощекова – формули 9-2а чи 9-2б (СТОР. 173). Даний підручник міститься на сайті. Усі наведені комплекси повинні бути знайдені вручну – таблицею 9-1 можна користуватися лише для знаходження визначального розміру - l. Врахуйте це обов’язково – бо на сесії Вам прийдеться цю задачу переробляти при мені, якшо Ви не врахуєте цих зауважень.

На сесію потрібно також обов’язково приготувати протокол лабораторної роботи №5 «ВИЗНАЧЕННЯ КОЕФІЦІЄНТА ТЕПЛОПЕРЕДАЧІ У ВИПАРНИКУ» (методичка №6670 – є на сайті). В протоколі обов’язково повинні бути теоретичні відомості, схема установки (можна ксерокс), основні розрахункові формули та зведена таблиця (таблицю також можна ксерити). Без наявності протоколу лабораторну роботу відпрацювати буде неможливо!!!

Графік консультацій по суботах буде вивішено на сайті пізніше, так що час від часу його проглядайте. Розклад занять для стаціонару на кафедрі уже вивішений на сайті.

З повагою – доц. Мельник З.П.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації