Поиск по базе сайта:
Львівської обласної державної адміністрації управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки icon

Львівської обласної державної адміністрації управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки
Скачати 33.47 Kb.
НазваЛьвівської обласної державної адміністрації управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки
Дата конвертації12.12.2014
Розмір33.47 Kb.
ТипДокументиМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

УПРАВЛІННЯ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ,

КООРДИНАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТА НАУКИ

79005, м.Львів, пл.Петрушевича, 2, тел.276-45-63, факс 276-45-63, 276-45-67, E-mail: ptoupravl@mail.ru

Від _12.09.12_№ _9а-685__

На № ______________________


Директорам професійно-технічних навчальних закладів та установ профтехосвіти

Про подання тарифікаційних списків

викладачів і гурткової роботи

на 2012-2013 навчальний рік
Тарифікаційні списки викладачів та інших педагогічних працівників на 2012/2013 навчальний рік складаються окремо із загальноосвітніх дисциплін, предметів професійно-технічного циклу та гурткової роботи.

На лицьовій сторінці тарифікації проставляється загальна кількість груп теорії, години яких враховані в тарифікаційних списках. З них необхідно виділити кількість груп на базі:

  • 9 класів (І, ІІ, ІІІ рік навчання);

  • 11 класів (І, ІІ рік навчання);

  • ВПУ (ХПТУ);

Підписують тарифікаційні списки викладачів заступник директора з навчально-виробничої (навчальної) роботи та головний бухгалтер, тарифікації гурткової роботи – заступник директора з навчально-виховної роботи і головний бухгалтер. Затверджуються названі документи директором навчального закладу (установи), погоджуються з профспілковим комітетом училища (установи) та управлінням професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки. (додаток №1).

За наявності груп теорії наповнюваністю 15 чол. і менше необхідно об’єднувати такі малокомплектні групи в одну теоретичну з вивчення загальноосвітніх предметів.

Нагадуємо, що оплата класного керівництва не передбачається в групах, сформованих на базі повної загальної середньої освіти, а також в групах ВПУ.

Не планується в тарифікаційних списках, а закладається в штатному розписі додаткова оплата майстрам виробничого навчання за керівництво майстернею або організаційно-методичне керівництво навчально-виробничою діяльністю всіх майстрів за професією.

У зв’язку з введенням в штати навчальних закладів посад методиста з 1 вересня 2012 року не закладати в тарифікаційні списки додаткову оплату викладачам за керівництво методкомісіями. Кількість оплачуваних кабінетів і лабораторій не повинна збільшуватись у порівнянні з попереднім роком.

Якщо в навчальному закладі є декілька кабінетів хімії, фізики, математики, мови і літератури або однопрофільні кабінети та лабораторії, доплата проводиться тільки за один.

Додаткова оплата за завідування спортзалом закладаються в тарифікації тільки викладачам.

Грошова допомога на оздоровлення штатним викладачам визначається в тарифікації в розмірі тарифної ставки (з врахуванням підвищення за гірську місцевість, педагогічні звання, ВПУ, ХПТУ та НЦ і ПТУ при ВТК) незалежно від педагогічного навантаження. Нараховується при наданні щорічної відпустки на підставі заяви викладача.

При невиконанні плану прийому учнів на навчання станом на 06.09.2012р. педагогічне навантаження керівництва навчального закладу (директор, заступники директора, керівник фізвиховання) не може перевищувати 240 годин в рік. Методистам навчальних закладів дозволяється педагогічне навантаження до 480 годин в рік за умови повного навантаження на ставку (720 год.) штатних викладачів.

З 1 вересня 2012року кількість годин гурткової роботи визначається з розрахунку 1 ставка (720 годин) на 150 учнів.

В межах загальної кількості годин утримуються гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості і спорту з врахуванням інтересів учнів.

По кожному тарифікаційному списку повинні бути підсумовані всі години, місячний фонд зарплати, доплати і надбавки та загальний фонд зарплати в місяць. Окремою графою проставляється щорічна грошова винагорода та грошова допомога на оздоровлення.

Тарифікаційні списки складаються в двох примірниках та подаються управлінню профтехосвіти на погодження (додаток №2 до листа).

Тарифікаційні списки подаються в ставках заробітної плати на 1 вересня, 1 жовтня, 1 грудня 2012року.

До тарифікаційних списків викладачів додається педагогічне навантаження (додаток №3). Педагогічне навантаження погоджується за 5 днів до термінів, визначених графіком. (додаток №2)
В.о.начальник управління М. Саврук

Гвоздєва С.С.

т. 276-45-62Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації