Поиск по базе сайта:
2 клас математика вправи І завдання на застосування І заучування таблиці множення числа 3 Учитель вищої категорії Сушкова Ірина Юріївна 2010 рік Мета icon

2 клас математика вправи І завдання на застосування І заучування таблиці множення числа 3 Учитель вищої категорії Сушкова Ірина Юріївна 2010 рік Мета




Скачати 43.19 Kb.
Назва2 клас математика вправи І завдання на застосування І заучування таблиці множення числа 3 Учитель вищої категорії Сушкова Ірина Юріївна 2010 рік Мета
Дата конвертації26.01.2013
Розмір43.19 Kb.
ТипДокументи

Донецька спеціалізована з інформаційних технологій

загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №61

Донецької міської ради Донецької області


2 клас


МАТЕМАТИКА

Вправи і завдання на застосування і заучування таблиці множення

числа 3


Учитель вищої категорії

Сушкова Ірина Юріївна


2010 рік


Мета: Виявити обсяг і якість знань таблиць множення чисел 2 і 3, рівень навичок у лічбі та обчислювальній діяльності; вдосконалити вміння учнів розв’язувати задачі на 2 дії за даним виразом. Розвивати пам’ять, логічне мислення, зв’язне мовлення, увагу. Виховувати бережливе ставлення до природи.


^ Хід уроку


І. Організація класу. Привітання гостям.


Вчитель: Любі діти, до нас у клас

Завітали гості щирі

Привітайте ж в добрий час

Гостей усмішкою й миром.

^ Діти

Вчитель: Всі ми добре відпочили

І тепер за парти сіли.

Будем добре працювати,

математику вивчати.


Вчитель:




ІІ. Повідомлення теми та завдань уроку.




Тема нашого уроку: Вправи і завдання на застосування і заучування таблиці множення числа 3.

На вас чекає робота, яка дозволить вам повторити таблиці множення чисел 2 і 3, ви будете виконувати вправи і завдання на застосування і заучування таблиці множення числа 3.


ІІІ. Мотивація навчально-пізнавальної діяльності.



Незабаром настане день 8 Березня. В цей день кожен з вас привітає своїх найрідніших жінок з цим чудовим святом весни. Звичайно це свято не проходить без привітань, подарунків, сюрпризів, квітів. Наш сьогоднішній урок також має відношення до цього свята, так як ми приготуємо сюрприз для матусь. В нашому класі сьогодні панує справжня весна. Я дуже люблю квіти, тому перетворила нашу класну кімнату на справжній квітник. Та є одна квітка в ньому непроста, а чарівна. Кожна пелюсточка таїть у собі несподіванку - завдання нашого уроку, а у вас на партах-квіти оцінки вашої роботи на уроці. Від вашої уважності, активності, працелюбності залежить і краса нашого майбутнього сюрпризу для матусь. Тож бажаю всім успіхів.

- Відкрийте ваші зошити.

Учні. Зошит свій я відкриваю,

Навскоси його кладу.

Ручку я ось так тримаю.

Сяду рівно не зігнусь

До роботи я берусь.


ІV. Контроль, корекція та закріплення знань.

1 пелюстка. Закріплення таблиць множення на 2 і 3.

1. Хвилинка каліграфії.



Цифра 3 пропонує нам розпочати роботу в зошитах

прописати цифру 3 у „мереживі” 3 + 3 =

2. Перевірка домашнього завдання



Вибір вираза до задачі : 40 - 9 * 3

3. Визначити зайве число



2 пелюстка. Робота на нетбуках. Тренажер таблиці множення числа 3.



  1. Запис чисел, які є результатами таблиць множення, записаних на пелюстках квіток у зошитах.




(перевірка записаних результатів)

3 пелюстка. Гра в хованки (повтор компонентів)







V. Розвиток математичних знань.

4 пелюстка. Розв’язування виразів

1. Усні обчислення. Гра «Сонечко, посміхнись.»

Весняне сонечко поспішало посміхнутись квіткам та густі хмаринки закрили його і воно не може яскраво світити. Хмаринки згодні відкрити шлях сонечку, якщо хтось зможе звільнити їх від чарів зими.


Для цього потрібно обчислити вирази, записані на них.

  • Допоможемо сонечку посміхнутись?






(Обчислюємо вирази записані на хмаринках, відповіді записуємо на нетбуках)






  1. Індивідуальна робота (біля дошки)


3*7+27=48 3*8+12=36

3*4+18=30 25+3*3=34

58-3*6=40 3*(35-30)=15


Фізхвилинка для очей





  1. Наступне завдання потребує вашої максимальної уваги та уміння швидко обчислювати вирази.





VІ. 5 пелюстка. Розумова фізкультхвилинка

Відповідай швидко!

Скільки ніг у 3 жуків? 18

А очей в 7 вовків? 14

В 3 трикутниках – кутів? 9

Ніжок у 8 курчат? 16

Вушок в 9 зайчат? 18

Ріжок у 5 корів? 10

Скільки лап у 2 бобрів? 8

Крил у 6 синиць? 12

Вушок в 4 лисиць? 8

Хвостиків у сотні жаб? 0

6 пелюстка. Розв’язування задач

1. Розв’язування задачі № 710

а) колективний розбір





б) самостійне розв’язування





7 пелюстка. Робота з геометричним матеріалом





VІ. Домашнє завдання:



VІІ.Підсумок уроку.

  • Підсумуємо наші досягнення на уроці.

3 квітки та більше – 11 б.

2 квітки – 8 б.

1 квітка – 5 б.

- Прийшла пора створити сюрприз для матусь та зібрати свої надбання в пишний букет.











Схожі:




База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації