Поиск по базе сайта:
Рішення №1311 від 22 вересня 2010 року Про звернення до Президента України, Прем\

Рішення №1311 від 22 вересня 2010 року Про звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України
Скачати 25.82 Kb.
НазваРішення №1311 від 22 вересня 2010 року Про звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України
Дата конвертації29.09.2013
Розмір25.82 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

LІІ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 1311

від 22 вересня 2010 року


Про звернення до Президента України,

Прем'єр-міністра України,

Голови Верховної Ради України,

Голови Національної комісії регулювання

електроенергетики України


Відповідно до ч.2 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення депутата обласної ради М. Барбари, Львівська обласна рада


ВИРІШИЛА:


1. Звернутися до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, Голови Національної комісії регулювання електроенергетики України щодо підвищення ціни на газ (звернення додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради М. Сеника.


Голова обласної ради Мирослав Сеник

^ Звернення Львівської обласної ради

до Президента України, Прем'єр-міністра України,

Голови Верховної Ради України, Голови Національної комісії

регулювання електроенергетики України щодо підвищення ціни на газ


Депутатський корпус Львівської обласної ради глибоко стурбований останніми діями нинішньої влади в питанні підвищення в півтора раза ціни на газ.

Без правових та економічних підстав Національна комісія регулювання електроенергетики України прийняла не тільки непопулярне, але й антинародне рішення. Відповідно до повідомлень офіційних засобів масової інформації, планується підвищення тарифів і на електричну енергію.

Цілком очевидно, що правляча в Україні Партія регіонів, не маючи змоги виконати передвиборні обіцянки, прагне перекласти відповідальність за свою бездарну соціально-економічну політику на плечі українського народу.

Не допомогла регіоналам і здача державних інтересів за формулою: українська територія в обмін на "дешевий газ". Віддавши Севастополь окупаційному російському Чорноморському Флоту ще на 25 років, "правляча еліта" не забезпечила громадян України низькими цінами на енергоносії.

Зважаючи на той факт, що дохід у переважної більшості населення не забезпечує належного життєвого рівня, підвищення ціни на енергоносії призведе до різкого зростання рівня соціальної напруги в суспільстві.

В Україні видобувається достатній об'єм власного природного газу, кам'яного вугілля, торфу, електроенергії та інших енергоресурсів, а отже, український народ має право на стабільні, економічно обґрунтовані ціни на ці важливі види енергії. Український народ не хоче задихатися в зашморзі боргу, отриманого внаслідок чергового траншу кредиту МВФ, чи бути донором для сумнозвісного посередника "РосУкрЕнерго".

Виражаючи волю абсолютної більшості мешканців Львівщини, обласна рада вимагає скасувати постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 13 липня 2010 року та № 812 "Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія" та від 30 липня 2010 року № 1009 "Про затвердження граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання".

У випадку ігнорування цих законних та обґрунтованих вимог вищий представницький орган місцевого самоврядування Львівщини залишає за собою право закликати громадськість до акцій громадянської непокори.


Прийнято на LII сесії

Львівської обласної ради

V демократичного скликання

22 вересня 2010 року
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації