Поиск по базе сайта:
Рішення №245 від 17 квітня 2007 року Про погодження клопотання для отримання спеціальних дозволів гпу „Львівгазвидобування\" дк „Укргазвидобування\" icon

Рішення №245 від 17 квітня 2007 року Про погодження клопотання для отримання спеціальних дозволів гпу „Львівгазвидобування" дк „Укргазвидобування"
Скачати 12.37 Kb.
НазваРішення №245 від 17 квітня 2007 року Про погодження клопотання для отримання спеціальних дозволів гпу „Львівгазвидобування" дк „Укргазвидобування"
Дата конвертації29.09.2013
Розмір12.37 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ХІІІ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 245

від 17 квітня 2007 року


Про погодження клопотання для отримання спеціальних дозволів ГПУ „Львівгазвидобування”

ДК „Укргазвидобування”

НАК „Нафтогаз України”Розглянувши матеріали, подані ГПУ „Львівгазвидобування” ДК „Укргазвидобування” НАК „Нафтогаз України”, щодо їх погодження для отримання спеціальних дозволів, враховуючи висновок постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації, керуючись Постановою Кабінету Міністрів від 02.10.03р. № 1540 „Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами”, п. 22 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Львівська обласна рада


ВИРІШИЛА:


1. Погодити газопромисловому управлінню „Львівгазвидобування” дочірньої компанії „Укргазвидобування” Національної акціонерної компанії „Нафтогаз України” отримання спеціального дозволу на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку:

- Східно-Гаївської площі, розташованої на території Стрийського району Львівської області;

- Південно-Рудківської площі, розташованої на території Самбірського та Городоцького районів Львівської області.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації (М.Коваль).

Голова обласної ради М. Сеник

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації