Поиск по базе сайта:
Рішення №306 від 12 червня 2007 року Про стан збереження та використання замків на території Львівської області icon

Рішення №306 від 12 червня 2007 року Про стан збереження та використання замків на території Львівської області
Скачати 24.86 Kb.
НазваРішення №306 від 12 червня 2007 року Про стан збереження та використання замків на території Львівської області
Дата конвертації29.09.2013
Розмір24.86 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ХІV сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 306

від 12 червня 2007 року


Про стан збереження та використання

замків на території Львівської області


Усвідомлюючи відповідальність за збереження культурної спадщини області, створення умов для відтворення та охорони культурно-історичного середовища, забезпечення обліку, захисту, належного утримання, відповідне використання пам’яток; заслухавши інформацію начальника управління охорони культурної спадщини облдержадміністрації В.Івановського про стан збереження та використання замків на території Львівської області; керуючись ч.2 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" і Законом України "Про охорону культурної спадщини"; враховуючи висновки постійних комісій з питань культури, духовного відродження, засобів масової інформації та туризму, з питань комунального майна та приватизації і з питань планування території, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, Львівська обласна рада


ВИРІШИЛА:


1. Інформацію начальника управління охорони культурної спадщини облдержадміністрації В.Івановського про стан збереження та використання замків на території Львівської області взяти до відома.

2. Львівській обласній державній адміністрації (П.Олійник) до 01.07.07р. створити міжвідомчу комісію з вивчення стану проведення ремонтно-реставраційних робіт та опрацювання пропозицій щодо подальшого ефективного використання замків.

3. Створити комунальне підприємство Львівської обласної ради "Реставрація та управління замками і палацами Львівщини", основним завданням якого є підготовка матеріалів зі створення та організації роботи Державного історико-архітектурного заповідника "Замки та палаци Львівщини".

4. Призначити директором комунального підприємства Львівської обласної ради "Реставрація та управління замками і палацами Львівщини" Гайду М.П.

5. Управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради (М.Бандра):

5.1. До 25.06.07р. затвердити Статут комунального підприємства Львівської обласної ради "Реставрація та управління замками і палацами Львівщини".

5.2. Укласти контракт з директором комунального підприємства Львівської обласної ради "Реставрація та управління замками і палацами Львівщини" Гайдою М.П.

6. Директорові комунального підприємства Львівської обласної ради "Реставрація та управління замками і палацами Львівщини" (М.Гайда) розробити та подати на затвердження обласної ради кошторис витрат комунального підприємства Львівської обласної ради "Реставрація та управління замками і палацами Львівщини".

7. Управлінню охорони культурної спадщини облдержадміністрації (В.Івановський) до 01.08.07р. розробити і подати на затвердження Львівської обласної ради положення про Науково-консультативну раду.

8. На черговій сесії обласної ради створити Науково-консультативну раду комунального підприємства Львівської обласної ради "Реставрація та управління замками і палацами Львівщини" та затвердити головою Науково-консультативної ради директора Львівської галереї мистецтв Возницького Б.Г.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань культури, духовного відродження, засобів масової інформації та туризму (М.Христинич), з питань комунального майна та приватизації (Ю.Моравецький), з питань планування території, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (В.Калинюк).


Голова обласної ради М.Сеник

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації