Поиск по базе сайта:
Рішення №419 від 18 грудня 2007 року Про погодження клопотання для продовження терміну дії спеціального дозволу дват \"Шахта \"Надія\" icon

Рішення №419 від 18 грудня 2007 року Про погодження клопотання для продовження терміну дії спеціального дозволу дват "Шахта "Надія"
Скачати 13.56 Kb.
НазваРішення №419 від 18 грудня 2007 року Про погодження клопотання для продовження терміну дії спеціального дозволу дват "Шахта "Надія"
Дата конвертації28.09.2013
Розмір13.56 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ХVІІІ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 419

від 18 грудня 2007 року


Про погодження клопотання для продовження терміну дії спеціального дозволу ДВАТ "Шахта "Надія"Розглянувши матеріали, подані ДВАТ "Шахта "Надія", щодо їх погодження для продовження терміну дії спеціального дозволу, враховуючи висновок постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації, керуючись Постановами Кабінету Міністрів від 02.10.03р. № 1540 "Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами" та від 14.03.07р. № 480 "Про затвердження Порядку надання у 2007 році спеціальних дозволів на користування надрами", п. 22 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Львівська обласна рада

ВИРІШИЛА:


1. Погодити державному відкритому акціонерному товариству "Шахта "Надія" продовження терміну дії спеціального дозволу № 3041 від 11.07.03 р. на користування надрами ділянки Межирічанського родовища кам’яного вугілля, розташованого на території Сокальського району Львівської області, з метою продовження видобування вугілля.

2. Доручити постійній комісії з питань планування території, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (В.Калинюк) заслухати керівництво територіального управління Держгірпромнагляду по Львівській області (В.Шайтан) та голову Соснівської міської ради (І.Харчук) щодо ситуації, пов’язаної з видобутком вугілля в регіоні, та доповісти на сесії обласної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації (М.Коваль).

Голова обласної ради Мирослав Сеник

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації