Поиск по базе сайта:
Рішення №964 від 09 липня 2009 року Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства icon

Рішення №964 від 09 липня 2009 року Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства
Скачати 25.32 Kb.
НазваРішення №964 від 09 липня 2009 року Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства
Дата конвертації29.07.2014
Розмір25.32 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ХХХІХ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 964

від 09 липня 2009 року
Про звернення до Кабінету Міністрів України

щодо внесення змін до чинного законодавства

України, які регулюватимуть безкоштовне

питне водопостачання населення України,

що проживає в зонах депресійних лійок
Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення депутата обласної ради Я.Пітка, з метою врегулювання проблеми безкоштовного питного водопостачання населення України, що проживає в зонах депресійних лійок, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звернутися до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства України, які регулюватимуть безкоштовне питне водопостачання населення України, що проживає в зонах депресійних лійок (звернення додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради М.Сеника

^

Голова обласної ради Мирослав Сеник


ЗВЕРНЕННЯ

Львівської обласної ради до Кабінету Міністрів України

щодо внесення змін до чинного законодавства України,

які регулюватимуть безкоштовне питне водопостачання

населення України, що проживає в зонах депресійних лійок
У зоні депресійних лійок північного напрямку підземних водозаборів централізованого водопостачання м. Львова знаходяться десятки населених пунктів Жовківського району Львівської області. У зв’язку з тим, що функціонування водогону спричинило відсутність води в колодязях, упродовж тридцяти років забезпечення місцевого населення питною водою здійснюється через водопровідні мережі і до цього часу було безкоштовним.

У квітні 2009 року ЛКМП "Львівводоканал" звернувся до місцевих рад Жовківського району, на території яких розташовані водозабірні споруди, з вимогою здійснити ряд організаційно-правових заходів з метою встановлення обліку спожитої води з централізованих водопроводів та здійснення місцевим населенням плати за неї.

Дії ЛКМП "Львівводоканал" можна трактувати як такі, що суперечать вимогам Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який передбачає надання платних послуг виключно на основі індивідуальних договорів із споживачами, а також гарантує відповідну якість наданих послуг.

За правову основу вимоги ЛКМП "Львівводоканал" взято СНІП - 2.04.02-84 – радянський підзаконний нормативно-правовий акт тридцятирічної давності, який дозволяє безкоштовно користуватися водозабірними колонками, розташованими на вулицях на віддалі 200 м одна від одної. Станом на сьогодні таких колонок фактично не існує; за погодженням та з дозволу ЛКМП "Львівводоканал" водопроводи підведені до будинків або на присадибні подвір’я. Вода, що подається жителям Жовківського району, не відповідає вимогам встановленого стандарту.

Закон України "Про питну воду та питне водопостачання" й підзаконні нормативні акти Кабінету Міністрів України не регулюють питання безкоштовного питного водопостачання населених пунктів зон депресійних лійок.

Львівська обласна рада звертається до Кабінету Міністрів України з проханням подати пропозиції до Верховної Ради України про внесення змін чи доповнень до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" щодо безкоштовного питного водопостачання населення України, яке проживає в зонах депресійних лійок, а також прийняти постанову Кабінету Міністрів України про порядок реалізації відповідних положень.
Звернення прийняте на XXXIX сесії Львівської обласної ради

V демократичного скликання

09 липня 2009 року
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації