Поиск по базе сайта:
Рішення №1050 від 20 жовтня 2009 року Про звернення до Генерального прокурора України icon

Рішення №1050 від 20 жовтня 2009 року Про звернення до Генерального прокурора України
Скачати 27.83 Kb.
НазваРішення №1050 від 20 жовтня 2009 року Про звернення до Генерального прокурора України
Дата конвертації29.07.2014
Розмір27.83 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ХLI сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 1050

від 20 жовтня 2009 року
Про звернення

до Генерального прокурора України

Відповідно до ч.2 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи звернення депутата п. І. Рудницького, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звернутися до Генерального прокурора України п. О. Медведька з приводу уникання прокуратури Львівської області від виконання законів України в розслідуванні фальсифікацій рішень місцевих органів влади з питань знищення 328,7 га лісопаркової зони громади Львівської міської ради (звернення додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову Львівської обласної ради М. Сеника.
Голова обласної ради Мирослав Сеник
ЗВЕРНЕННЯ

до Генерального прокурора України Медведька Олександра Івановича!
Упродовж 2005 – 2009 років прокуратура Львівської області наполегливо уникає виконання законів України в розслідуванні фальсифікацій рішень місцевих органів влади – Львівської обласної ради та Грибовицької сільської ради, які призвели до знищення 328,7 га лісопаркової зони Львівської міської ради, лісів I групи рекреаційно-оздоровчого і кліматологічного та відпочинкового призначення Державного лісового фонду, розташованих у межах Головного Європейського вододілу, з наслідками екологічної катастрофи та нанесення державі збитків у мільярдних обсягах.

Слід зазначити, що навіть без досліджень спеціальними технічними засобами очевидними є факти примітивної фальсифікації ухвали Львівської обласної ради від 01.02.1993 р. №278 „Про ефективне використання земель запасу” і рішення від 17.06.1997 р. №187 „Про затвердження проектів формування територій та встановлення меж сільських і селищних рад”. Окрім того, це підтверджують висновки 2-ох експертиз, проведених зональною експертною групою СБУ у Львівській області та науково-дослідним експертно-криміналістичним центром ГУ МВС України у Львівській області, якими встановлено фальсифікацію вищезгаданих документів.

Незважаючи на це, прокуратура Львівської області тричі закривала провадження кримінальної справи, яку відкривала лише на вимогу Львівської міської ради і нарешті відправила під прикриття Генеральної прокуратури України.

Варто підкреслити, що цей злочин проти держави і громади Львівщини оцінюється знищенням унікальної природної зони приблизною вартістю в 1 мільярд гривень. Однак кооператив „Ремонт” і надалі продовжує виступати „Позивачем” у судах (на даний час справа знаходиться у Львівському апеляційному адміністративному суді).

З огляду на це, Львівська обласна рада рішенням від 09.07.2009 р. №960 звернулася до прокурора Львівської області з проханням порушити кримінальну справу за фактом службового підроблення ухвали Львівської обласної ради I демократичного скликання від 01.02.1993 р. №278 „Про ефективне використання земель запасу” і рішення Львівської обласної ради II демократичного скликання від 17.06.1997 р. №187 „Про затвердження проектів формування територій та встановлення меж сільських і селищних рад”.

Проте прокуратурою Львівської області безпідставно, тенденційно відмовлено Львівській обласній раді у відкритті кримінальної справи.

Вважаємо, що таким рішенням прокуратура області створила сприятливі умови для вчинення тяжких злочинів проти держави і громади області, зокрема, знищення: 328,7 га лісопаркової зони Львівської міської ради; 35 га лісових угідь у Дрогобицькому держлісгоспі; 50 га у курортній зоні Трускавецького лісництва; 17 га у Сколівському міжгосподарському лісгоспі; 15 га у Сколівському військовому лісгоспі; 3 га земель Львівської агрофірми „Провесінь”.

Просимо Вас, Олександре Івановичу, вжити невідкладних заходів для відкриття кримінальної справи з цього актуального питання та взяти під особистий контроль хід розгляду.


Прийнято на XLI сесії

Львівської обласної ради

V демократичного скликання

20 жовтня 2009 року
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації