Поиск по базе сайта:
Рішення Про проголошення 2014 року Роком вшанування пам’яті жертв Першої світової війни icon

Рішення Про проголошення 2014 року Роком вшанування пам’яті жертв Першої світової війни
Скачати 13.69 Kb.
НазваРішення Про проголошення 2014 року Роком вшанування пам’яті жертв Першої світової війни
Дата конвертації29.07.2014
Розмір13.69 Kb.
ТипРішення

Ініціатор – депутат С. Шеремета
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

_________сесія VI скликання

Проект рішення

Про проголошення 2014 року

Роком вшанування пам’яті

жертв Першої світової війни

З нагоди відзначення у 2014 році 100-річчя від початку Першої світової війни, відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи ініціативу депутата С. Шеремети, Львівська обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. У зв’язку із 100-річчям від початку Першої світової війни проголосити на Львівщині 2014 рік Роком вшанування пам’яті жертв Першої світової війни.

  2. Департаментові інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (І. Романів), департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді (М. Брегін), департаментові з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей (Н. Гамкало), департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації (Л. Захарчишин), управлінню з питань гуманітарної політики Львівської обласної ради (І. Пукас) до 01.07.2013 розробити й подати на затвердження Львівської обласної ради план заходів із відзначення Року вшанування пам’яті жертв Першої світової війни.

  3. Департаментові фінансів Львівської облдержадміністрації (О. Демків) забезпечити у 2014 році фінансування заходів із відзначення Року вшанування пам’яті жертв Першої світової війни.

  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном (П. Хобзей).

Голова обласної ради Петро колодійСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації