Поиск по базе сайта:
Рішення №155 від 05 грудня 2006 року Про стан збереження та використання пам’яток культурної спадщини Львівської icon

Рішення №155 від 05 грудня 2006 року Про стан збереження та використання пам’яток культурної спадщини Львівської
Скачати 18.17 Kb.
НазваРішення №155 від 05 грудня 2006 року Про стан збереження та використання пам’яток культурної спадщини Львівської
Дата конвертації28.07.2014
Розмір18.17 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ІХ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 155

від 05 грудня 2006 року
Про стан збереження та використання

пам’яток культурної спадщини Львівської

області та затвердження Регіональної

програми розбудови сфери охорони культурної

спадщини Львівської області на 2007-2012 роки
Керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши інформацію заступника голови Львівської облдержадміністрації п. Т.Батенка, зважаючи на критичний стан пам’яток культурної спадщини та необхідність їх невідкладного збереження, враховуючи висновок постійної комісії з питань культури, духовного відродження, засобів масової інформації та туризму, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію заступника голови Львівської облдержадміністрації п.Т.Батенка про стан збереження та використання пам’яток культурної спадщини Львівської області взяти до відома.

2. Затвердити Регіональну програму розбудови сфери охорони культурної спадщини Львівської області на 2007-2012 роки згідно з додатком.

3. Постійній комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (С.Давидяк) та Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (О.Демків) забезпечити фінансування Регіональної програми розбудови сфери охорони культурної спадщини Львівської області на 2007 рік.

4. Львівській обласній державній адміністрації (П. Олійник):

4.1. Звернутись до Кабінету Міністрів України з пропозицією щодо введення в структури облдержадміністрацій Управління з питань національної культурної спадщини та райдержадміністрацій структурних одиниць з охорони культурної спадщини.

4.2. Спільно з головами районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування до 01.09.07 р. розробити й подати на затвердження Львівської обласної ради Регіональну програму розвитку туризму в історичних містах і містечках Львівської області.

5. Рекомендувати головам районних рад, районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного підпорядкування при формуванні бюджету на 2007 рік передбачити кошти для проведення пам’яткоохоронних заходів.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань культури, духовного відродження, засобів масової інформації та туризму (М.Христинич).

Голова обласної ради М. Сеник


Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації