Поиск по базе сайта:
Рішення №136 від 05 грудня 2006 року Про погодження клопотання на продовження терміну дії спеціального дозволу (ліцензії) дп \"Угерський спиртовий завод\" icon

Рішення №136 від 05 грудня 2006 року Про погодження клопотання на продовження терміну дії спеціального дозволу (ліцензії) дп "Угерський спиртовий завод"
Скачати 11.14 Kb.
НазваРішення №136 від 05 грудня 2006 року Про погодження клопотання на продовження терміну дії спеціального дозволу (ліцензії) дп "Угерський спиртовий завод"
Дата конвертації28.07.2014
Розмір11.14 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ІХ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 136

від 05 грудня 2006 року

Про погодження клопотання на продовження терміну дії спеціального дозволу (ліцензії)

ДП "Угерський спиртовий завод"Розглянувши матеріали, подані ДП "Угерський спиртовий завод" щодо їх погодження для продовження терміну дії спеціального дозволу (ліцензії), враховуючи висновок постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації, керуючись ст.ст. 9, 16, 17 Кодексу України про надра, п. 22 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Львівська обласна рада

ВИРІШИЛА:


1.

Погодити матеріали для продовження терміну дії спеціального дозволу (ліцензії) державному підприємству "Угерський спиртовий завод" на користування надрами (геологічне вивчення), у тому числі дослідно-промислову експлуатацію водозабору прісних підземних вод Угерського спиртового заводу, розташованого на території Стрийського району Львівської області.

2.

Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації (М.Коваль).


Голова обласної ради М. Сеник

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації