Поиск по базе сайта:
Рішення №208 від 14 березня 2007 року Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України icon

Рішення №208 від 14 березня 2007 року Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України
Скачати 27.98 Kb.
НазваРішення №208 від 14 березня 2007 року Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України
Дата конвертації28.07.2014
Розмір27.98 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ХІ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 208

від 14 березня 2007 року

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України,
Кабінету Міністрів України

Розглянувши звернення студентів Львівщини від 14 березня 2007 року до депутатів Львівської обласної ради, керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо підтримки звернення студентів Львівщини (звернення додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами обласної ради (Б.Петрушак).

Голова обласної ради М.Сеник

Додаток

до рішення обласної ради

від 14.03.07 р. № 208

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України, Верховної Ради України та
Кабінету Міністрів України

Ми, депутати Львівської обласної ради, підтримуємо звернення студентів Львівщини від 14 березня 2007 року і вимагаємо:

1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 05.02.07р. № 84 в частині запровадження вступних іспитів для продовження навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста чи магістра впровадити для осіб, які вступатимуть до вищих навчальних закладів з 2007 навчального року.

2. Збільшити державне замовлення на випускників вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста та магістра відповідно до кількості випускників за кваліфікацією бакалавра.

3. Впровадження реформ у системі вищої освіти здійснювати тільки після проведення громадських обговорень, із залученням представників студентського активу.

4. Не допускати проведення освітніх реформ під час навчального циклу.

Звертаємо увагу на непрофесійні та недемократичні підходи Міністра освіти і науки України Ніколаєнка С.М. до впровадження освітніх реформ, що неодноразово призводили до проведення студентських акцій протесту.
Додаток: звернення студентів Львівщини до депутатів Львівської обласної ради.
Прийнято на XI сесії Львівської обласної ради V демократичного скликання 14.03.07 р.

Депутатам Львівської обласної ради

Голові Львівської обласної ради

п. М.Сенику

ЗВЕРНЕННЯ
Шановні депутати Львівської обласної ради, звертаємося до вас у зв'язку з тим, що порушується наше право на навчання.

5 лютого 2007 року видано наказ Міністерства освіти і науки України № 84 "Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України", відповідно до якого прийом до вищих навчальних закладів на освітньо-професійні програми підготовки спеціаліста та магістра здійснюється за конкурсом на підставі результатів вступних випробувань незалежно від форми власності вищого навчального закладу та джерел фінансування навчання.

Таким чином, тепер студент змушений після закінчення 4 курсу складати нові вступні іспити для продовження навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста чи магістра. Даним положенням порушено принцип прогностичності освіти, що задекларований в Законі України "Про освіту". Студентство не було поінформоване про жодні заплановані нововведення, які б радикально змінювали перебіг навчального процесу. А згідно з даним принципом студент при вступі до вищого навчального закладу міг прогнозовано розраховувати на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста чи магістра без додаткових вступних випробувань.

Отож ми, студенти Львівщини, просимо депутатів Львівської обласної ради звернутися до Президента України, Прем'єр-міністра України, а також до Голови Верховної ради України з проханням:

- зупинити дію наказу МОН України № 84 від 05.02.07 р. до внесення до нього відповідних змін;

- послідовного та прогнозованого впровадження реформ у системі вищої освіти з врахуванням думки студентів.

14 березня 2007 року Студенти Львівщини

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації