Поиск по базе сайта:
Рішення №1230 від 25 травня 2010 року Про звіт тимчасової контрольної комісії щодо виконання рішення Львівської обласної ради від 23. icon

Рішення №1230 від 25 травня 2010 року Про звіт тимчасової контрольної комісії щодо виконання рішення Львівської обласної ради від 23.
Скачати 21.11 Kb.
НазваРішення №1230 від 25 травня 2010 року Про звіт тимчасової контрольної комісії щодо виконання рішення Львівської обласної ради від 23.
Дата конвертації28.07.2014
Розмір21.11 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

L сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 1230

від 25 травня 2010 року
Про звіт тимчасової контрольної комісії щодо виконання рішення Львівської обласної ради від 23.06.2009 р. № 922 "Про звернення до Президента України та Міністерства закордонних справ України щодо засудження варварського знищення військових поховань УПА в гірському масиві гори Хрещата Підкарпатського воєводства Республіки Польща"
Заслухавши та обговоривши звіт тимчасової контрольної комісії, відповідно до ст. 48 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звіт тимчасової контрольної комісії щодо виконання рішення Львівської обласної ради від 23.06.2009 р. № 922 "Про звернення до Президента України та Міністерства закордонних справ України щодо засудження варварського знищення військових поховань УПА в гірському масиві гори Хрещата Підкарпатського воєводства Республіки Польща" взяти до відома.

2. Ситуацію, що склалася із встановленням нових та впорядкуванням існуючих пам'ятників жертвам воєн та політичних репресій на території Львівської області, вважати такою, що потребує врегулювання відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Львівській обласній державній адміністрації (В. Горбаль), обласній міжвідомчій комісії у справах увічнення пам'яті жертв воєн та політичних репресій (І. Держко), комунальному підприємству Львівської обласної ради "Доля" (Я. Онищук) проаналізувати факти, подані у звіті тимчасової контрольної комісії, а також стан дотримання вимог чинного законодавства у сфері впорядкування поховань жертв воєн та політичних репресій. Вжити заходів у межах своєї компетенції та доповісти в місячний термін на черговій сесії Львівської обласної ради.

4. Звернутися до прокуратури Львівської області (О. Баганець) щодо перевірки фактів, наведених у звіті, та дотримання вимог чинного законодавства під час організації робіт із пошуку і впорядкування поховань жертв воєн та політичних репресій.

5. Звернутися до Управління Служби безпеки України у Львівській області (Ю. Кіцул) на предмет перевірки законності фактів втручання та фінансування іноземними громадянами і організаціями, а також самовільного облаштування місць поховань та встановлення пам'ятних знаків на території Львівської області. Вжити заходів згідно з чинним законодавством.

6. Звіт тимчасової контрольної комісії надіслати до Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті жертв воєн та політичних репресій і Посольства України в Республіці Польща.

7. Управлінню охорони культурної спадщини Львівської облдержадміністрації (В. Івановський) до вересня 2010 року розробити механізм взяття на облік усіх пам'ятників жертвам воєн та політичних репресій, а також доповісти на черговій сесії Львівської обласної ради.

8. Повноваження тимчасової контрольної комісії припинити.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради М.Сеника.

Голова обласної ради Мирослав Сеник

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації