Поиск по базе сайта:
Рішення №1287 від 13 липня 2010 року Про звернення Львівської обласної ради icon

Рішення №1287 від 13 липня 2010 року Про звернення Львівської обласної ради
Скачати 20.57 Kb.
НазваРішення №1287 від 13 липня 2010 року Про звернення Львівської обласної ради
Дата конвертації28.07.2014
Розмір20.57 Kb.
ТипРішення

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

LІ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 1287

від 13 липня 2010 року

Про звернення Львівської обласної ради

до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відзначення

на державному рівні 145-річчя з дня народження Митрополита Української Греко-Католицької

Церкви Андрея ШептицькогоКеруючись ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відзначення на державному рівні 145-річчя з дня народження Митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького (звернення додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради (Р.Ілика).


Голова обласної ради Мирослав Сеник

^ Звернення депутатів Львівської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відзначення на державному рівні 145-річчя з дня народження Митрополита Української Греко-Католицької Церкви

Андрея Шептицького
29 липня 2010 року відзначатимемо 145-річчя з дня народження Великого Українця – Глави Української Греко-Католицької Церкви Митрополита Галицького, Архієпископа Львівського Андрея Шептицького.

Нерезультативне голосування у Верховній Раді України з питання відзначення ювілею Владики Андрея на державному рівні вкотре засвідчило світоглядний розкол, який є в державі, стало ще одним показовим кроком сьогоднішньої влади, яка послідовно підкреслює свою антиукраїнськість.

Ми, депутати Львівської обласної ради, просимо вжити заходів, аби пам'ять про великого Митрополита було вшановано на загальнодержавному рівні.

Владика Андрей понад усе ставив цінність людського життя, шанував будь-яке віросповідання, любив кожну націю. Ризикуючи життям, жив за принципом Христа і, як Він, готовий був дати себе розіп'яти за свій народ.

Постать Андрея Шептицького однаково значуща для громадян усієї України. Адже наріжним каменем його діянь були не політичні чи ідеологічні переконання, а бажання консолідувати всіх навколо християнських цінностей, позбутися «духу розколу та ненависті» серед українців. На жаль, це і досі залишається нездійсненою мрією.

Пам'ятник Андреєві Шептицькому споруджено в Ізраїлі, триває процес беатифікації Владики УГКЦ, єврейська спільнота визнала Митрополита Андрея Праведником, і лише ми – сучасні українці – дозволяємо собі ігнорувати цю величну постать.
Прийнято на LI сесії

Львівської обласної ради

V демократичного скликання

13 липня 2010 рокуСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації