Поиск по базе сайта:
Рішення №1313 від 22 вересня 2010 року Про звернення Львівської обласної ради до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо ситуації, яка склалася в системі вищої освіти України icon

Рішення №1313 від 22 вересня 2010 року Про звернення Львівської обласної ради до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо ситуації, яка склалася в системі вищої освіти України
Скачати 24.97 Kb.
НазваРішення №1313 від 22 вересня 2010 року Про звернення Львівської обласної ради до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо ситуації, яка склалася в системі вищої освіти України
Дата конвертації27.07.2014
Розмір24.97 Kb.
ТипРішення

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

LІІ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 1313

від 22 вересня 2010 року


Про звернення Львівської обласної ради до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо ситуації, яка склалася в системі вищої освіти України
Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Львівська обласна рада
Вирішила:
1. Звернутися до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо несприятливої ситуації, яка склалася в системі вищої освіти України (звернення додається).
2. Доручити відділові прес-служби та інформаційної політики (В. Телюк) розмістити звернення у засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради.

Голова обласної ради Мирослав Сеник

Звернення

депутатів Львівської обласної ради

до Президента України та Прем’єр-міністра України

щодо несприятливої ситуації, яка cклалася в системі вищої освіти України
Ми, депутати Львівської обласної ради, беручи до уваги звернення представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів Львівської області, висловлюємо стурбованість ситуацією, що склалася в системі вищої освіти України.

Кабінетом Міністрів України 27.08.2010 р. було прийнято постанову № 796 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності", у якій ідеться про суттєве розширення платних послуг, що можуть надаватися державними навчальними закладами. На нашу думку, це рішення створює умови для легалізації корупції в системі вищої освіти та призведе до зменшення державного замовлення на підготовку фахівців.

Завдяки спільним діям провідних студентських об’єднань України – ГІ "Студентський захист", ВМГО "Національний студентський союз", ВМГО "Студентське братство", Всеукраїнська рада студентів – так звану "антистудентську" постанову Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 р. № 369 спочатку було призупинено Указом Президента України від 30.04.2009 р. № 285/2009, а потім скасовано постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2009 р. № 603. Це сприяло зняттю соціальної напруги у студентському середовищі.

Постанова Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 796 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності" спричинить дестабілізацію ситуації у вищих навчальних закладах, зумовить погіршення доступності до освіти, призведе до збільшення корупції в навчальних закладах, а також стягування коштів з осіб, які навчаються, на користь навчальних закладів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що значна частина передбаченого розширення переліку платних послуг у вищих навчальних закладах викликає у студентському середовищі справедливе незадоволення діями Кабінету Міністрів України.

З огляду на необхідність невідкладного вирішення проблеми, просимо підтримати студентську громаду України та скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 796.
Прийнято на LII сесії

Львівської обласної ради

V демократичного скликання

22 вересня 2010 року
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації