Поиск по базе сайта:
Рішення №87 від 24 жовтня 2006 року Про звернення Львівської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України icon

Рішення №87 від 24 жовтня 2006 року Про звернення Львівської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України
Скачати 22.52 Kb.
НазваРішення №87 від 24 жовтня 2006 року Про звернення Львівської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України
Дата конвертації27.07.2014
Розмір22.52 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

VІІІ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 87

від 24 жовтня 2006 року
Про звернення Львівської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України
Беручи до уваги звернення депутатської фракції ВО "Свобода" Львівської обласної ради, керуючись ч.2 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи висновок постійної комісій з питань законності, прав людини та військових проблем, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Прийняти звернення Львівської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав людини та військових проблем (П.Пилипенко).


Голова обласної ради М.Сеник

ЗВЕРНЕННЯ

Львівської обласної ради до Верховної Ради України,
Кабінету Міністрів України, Президента України

Спільнота людей, історично споріднених територією, мовою, культурою та вірою, становить націю, яка закономірно отримує право - юридичне і моральне - на свободу, незалежність, вільний розвиток у своїй державі.

Посягання на це священне право є злочином як проти окремої спільноти - нації, так і людства загалом. І тому поневолений народ має священне право та священний обов'язок на боротьбу за свободу і державну самостійність. У цій боротьбі він може використати всі можливі методи і засоби, у тому числі й збройні.

Український народ використовував своє право - він упродовж XX століття вів героїчну боротьбу за свободу з поневолювачами різних мастей і реалізував у 1991 році цю велику мету.

Ми, депутати Львівської обласної ради, змушені нагадати всім можновладцям, які сьогодні в незалежній Україні користають з плодів цієї боротьби, що вони свідомо не бажають визнати тих, котрі ціною життя, втраченими роками і здоров'ям, по тюрмах і таборах, проклали їм дорогу до Верховної Ради і міністерських посад.

Ми нагадуємо, що саме ті, чиєю самопосвятою виборено державну самостійність України, воїни УПА, підпільники, політв'язні і репресовані, залишились у рідній Державі найбільш політично дискримінованою та економічно знедоленою категорією громадян.

Вимагаємо
- від Президента України:

1. Подати проект та ініціювати розгляд у Верховній Раді України Закону України "Про статус борців за волю України".

2. Ухвалити Указ "Про державне визнання національно-визвольної боротьби УПА за незалежність України".

3. Установити в Україні свято - День Українського Війська, яке відзначати щорічно 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці.
- від Верховної Ради України:

1. Ухвалити Закон України "Про статус борців за волю України".

2. Передбачити в Законі гарантії політичного, правового і соціального захисту для учасників національно-визвольної боротьби.
Прийнято на VIII сесії Львівської обласної ради
V демократичного скликання
24 жовтня 2006 року
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації