Поиск по базе сайта:
Рішення №119 від 28 листопада 2006 року Про звернення Львівської обласної ради до Голови Верховного Суду України Онопенка В. В icon

Рішення №119 від 28 листопада 2006 року Про звернення Львівської обласної ради до Голови Верховного Суду України Онопенка В. В
Скачати 24.14 Kb.
НазваРішення №119 від 28 листопада 2006 року Про звернення Львівської обласної ради до Голови Верховного Суду України Онопенка В. В
Дата конвертації27.07.2014
Розмір24.14 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ІХ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 119

від 28 листопада 2006 року
Про звернення Львівської обласної ради до Голови Верховного Суду України Онопенка В.В.
Відповідно до ч.2 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись рішенням президії обласної ради та враховуючи висновок постійної комісії з питань законності, прав людини та військових проблем, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Прийняти звернення Львівської обласної ради до Голови Верховного Суду України щодо особистого контролю за розглядом кримінальної справи відносно журналіста Антоника Руслана у Верховному Суді України.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем (П.Пилипенко).


Голова обласної ради М.Сеник

^ Голові Верховного

Суду України

Онопенкові В.В.

ЗВЕРНЕННЯ
Шановний Василю Васильовичу !
Ми, депутати Львівської обласної ради, глибоко стурбовані долею журналіста Антоника Руслана Ярославовича, 1967 р.н., уродженця села Рихтичі Дрогобицького району Львівської області, якого вироком суду Печерського районного суду м. Києва від 28.12.2000 р. засуджено за ст.94 КК України, діючого на той час, до 13 років позбавлення волі в колонії посиленого режиму.

Засудження нашого земляка спричинило значний резонанс не тільки на Дрогобиччині, а й по всій Україні. Усі, хто знають Антоника Руслана як висококваліфікованого журналіста, громадського захисника, людину чесну, порядну, відкриту, відкидають версію, що він здатен на вбивство чи будь-який інший злочин. Свої інтереси він завжди підпорядковує інтересам родини, громади, держави.

Як випливає із представлених захисниками засудженого гр. Антоника Руслана Ярославовича матеріалів і повідомлень засобів масової інформації, на етапі досудового слідства та при розгляді справи у суді були допущені істотні порушення норм кримінального та кримінально-процесуального законодавства України, що, у свою чергу, призвело до порушень стосовно гр. Антоника Руслана Ярославовича положень ст.3 Конституції України, згідно з якою людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

1 вересня 2006 року кримінальна справа стосовно Антоника Руслана Ярославовича надійшла до Верховного Суду України з клопотанням Генерального Прокурора України про перегляд вищезгаданого судового рішення в порядку виключного провадження, а тому з метою недопущення порушень, гарантованих Конституцією України прав та свобод гр. Антоника Руслана Ярославовича, переконливо просимо Вас взяти під особистий контроль дану справу і вжити всіх необхідних заходів для своєчасного, ґрунтовного та об'єктивного перегляду.

Звернення до Голови Верховного Суду України, Генерального Прокурора України, міністра внутрішніх справ України у справі Антоника Руслана Ярославовича прийняті на сесіях Дрогобицької районної та Дрогобицької міської ради.

У справі Антоника Руслана Ярославовича Львівська обласна рада вже зверталася до Президента України В.Ющенка, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховного Суду України, Генерального Прокурора України, прокурора Печерського району м.Києва.

Прийнято на IX сесії
Львівської обласної ради

V демократичного скликання

28 листопада 2006 року

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації