Поиск по базе сайта:
Рішення №836 від 10 березня 2009 року Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України icon

Рішення №836 від 10 березня 2009 року Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України
Скачати 25.71 Kb.
НазваРішення №836 від 10 березня 2009 року Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України
Дата конвертації27.07.2014
Розмір25.71 Kb.
ТипРішення

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ХХХVІ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 836

від 10 березня 2009 року


Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України


З метою виконання рішення Львівської обласної ради № 198 від 13.03.2007 р. "Про лісогосподарські підприємства Міністерства оборони України, які розташовані у Львівській області", беручи до уваги звернення директора державного підприємства Міністерства оборони України "Львівський лісокомбінат" п. В. Вінічука від 01.12.2008 р. № 298, відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновок постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:


  1. Звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України щодо підпорядкування Старицького, Сколівського, Коростівського військових лісгоспів і Мостиського військового лісництва державному підприємству Міністерства оборони України "Львівський лісокомбінат" (звернення додається).

  2. Рекомендувати Львівській обласній державній адміністрації (М. Кміть) і державному підприємству "Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" (Б. Кульчицький) до розгляду цього питання у Міністерстві оборони України утриматися від видачі Державного акта на право постійного користування землею Сколівському військовому лісгоспу.

  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації (М. Коваль).
^

Голова обласної ради Мирослав Сеник


ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України щодо підпорядкування Старицького, Сколівського, Коростівського військових лісгоспів і Мостиського військового лісництва державному підприємству Міністерства оборони України "Львівський лісокомбінат"
У Львівській області ведення лісового господарства на землях Міністерства оборони здійснюють державні підприємства Міністерства оборони України "Івано-Франківський лісокомбінат" та "Львівський лісокомбінат".

ДП МО України "Львівський лісокомбінат" зареєстроване у Львівській області як юридична особа, а це дає можливість обласній та районним адміністраціям впливати на діяльність цього підприємства і його підрозділів. Слід зауважити, що на даний час адміністрація не має механізмів впливу на підприємства, зареєстровані в іншій області.

З огляду на вищесказане, беручи до уваги рішення Львівської обласної ради № 198 від 13.03.2007 р. "Про лісогосподарські підприємства Міністерства оборони України, які розташовані у Львівській області", депутати обласної ради вдруге звертаються до Вас із проханням розглянути можливість підпорядкування Старицького, Сколівського, Коростівського військових лісгоспів і Мостиського військового лісництва державному підприємству Міністерства оборони України "Львівський лісокомбінат".

Таке вирішення питання сприятиме підвищенню ефективності управління та діяльності лісогосподарських підприємств Міністерства оборони України, які розташовані на території Львівської області, цільовому використанню фондів, а також недопущенню штучного створення умов для зростання соціальної напруги.


Прийнято на XXXVI сесії

Львівської обласної ради

10 березня 2009 рокуСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації