Поиск по базе сайта:
Рішення №867 від 10 квітня 2009 року Про звернення до Київської міської ради щодо скасування рішення про демонтаж пам\

Рішення №867 від 10 квітня 2009 року Про звернення до Київської міської ради щодо скасування рішення про демонтаж пам'ятника Іванові Франку
НазваРішення №867 від 10 квітня 2009 року Про звернення до Київської міської ради щодо скасування рішення про демонтаж пам'ятника Іванові Франку
Дата конвертації27.07.2014
Розмір17.9 Kb.
ТипРішення


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ХХХVІІ сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 867

від 10 квітня 2009 року
Про звернення до Київської міської

ради щодо скасування рішення про

демонтаж пам'ятника Іванові Франку
Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення депутата Львівської обласної ради М.Ваврина (вх№Д-17вн-52 від 23.03.2009 р.) і висновок постійної комісії з питань культури, духовного відродження, засобів масової інформації та туризму, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до Київської міської ради щодо скасування рішення про демонтаж пам'ятника Іванові Франку (звернення додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань культури, духовного відродження, засобів масової інформації та туризму (М.Христинич).
^

Голова обласної ради Мирослав Сеник


Звернення

до Київської міської ради

щодо скасування рішення про демонтаж

пам'ятника Іванові Франку
Ми, депутати Львівської обласної ради, з тривогою сприйняли повідомлення в засобах масової інформації про можливе знесення пам'ятника Іванові Франкові, встановленого у м. Києві біля театру з ім'ям письменника.

Гадаємо, що немає потреби переконувати депутатський корпус Київської міської ради у величності та значимості для українського народу постаті Івана Франка – письменника, літературного критика, етнографа, культуролога, історика, економіста, філософа.

Іван Франко – поет національної честі, який своєю творчістю формував совість народу. Важко визнавати, що, на жаль, не кожному з нас притаманна ця риса характеру. Адже замах на пам'ятник Іванові Франку, та ще в столиці України, є проявом національного нігілізму та святотатства.

Тож звертаємося до Вас із проханням скасувати безглузде рішення щодо знесення чи перенесення пам'ятника славетному синові України – Івану Франкові, усвідомлюючи той факт, що в державі є національні святині, на які не можна зазіхати.

Прийнято на ХХХVІІ сесії Львівської обласної ради

V демократичного скликання

10 квітня 2009 року

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації