Поиск по базе сайта:
Рішення №1211 від 25 травня 2010 року Про звернення до Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Прем\

Рішення №1211 від 25 травня 2010 року Про звернення до Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Прем'єр-міністра України
Скачати 32.11 Kb.
НазваРішення №1211 від 25 травня 2010 року Про звернення до Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Прем'єр-міністра України
Дата конвертації26.07.2014
Розмір32.11 Kb.
ТипРішення

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

L сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 1211

від 25 травня 2010 року

Про звернення до Верховного Головнокомандувача

Збройних Сил України, Прем'єр-міністра України,

міністра оборони України з приводу ситуації,

що склалася навколо питання функціонування в м. Львові

Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного

Розглянувши звернення депутатів обласної ради О.Ганущина та О.Немчінова, відповідно до вимог ч.2 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Прийняти звернення до Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Прем'єр-міністра України, міністра оборони України.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради М.Сеника та голову обласної державної адміністрації В.Горбаля.


Голова обласної ради Мирослав Сеник

^ Верховному Головнокомандувачеві

Збройних Сил України,

Прем'єр-міністрові України,

міністрові оборони України
Звернення
Львівська обласна рада стурбована ситуацією, що складається навколо питання функціонування в м. Львові Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. У 2005 – 2007 роках, коли на державному рівні вирішувалося питання дислокації єдиного базового закладу для підготовки офіцерів Сухопутних військ Збройних Сил України, першість отримав Львівський інститут Сухопутних військ, котрому згодом, у 2009 році, надано статус Академії. Оптимізація мережі вищих військових навчальних закладів і військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, зрозуміло, не могла пройти безболісно для тих установ, які на підставі рішень Кабінету Міністрів України були реорганізовані.

Упродовж останніх тижнів у регіональних та національних ЗМІ порушується питання, пов’язане з так званим поверненням інституту Сухопутних військ до Одеси. Старт даному процесові дало офіційне звернення Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, депутата Одеської обласної ради, до Президента України Віктора Януковича з відповідним відкритим листом. Голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук висловився абсолютно однозначно щодо повернення інституту Сухопутних військ до м. Одеси.

У питанні навчальної та бойової підготовки українського офіцера визначальне значення мають навчально-польова й наукова бази. У цьому плані Академія сухопутних військ зробила досить багато, і на сьогодні вона є одним з кращих закладів військової освіти в Східній Європі. Цілком недалеко від навчального закладу, на відстані 30 км, знаходиться Яворівський загальновійськовий полігон, який визнано одним з найкращих полігонів на європейських теренах. Єдиний військово-навчальний комплекс доповнюють також 80-ий окремий аеромобільний полк і Львівський танкоремонтний завод. В Академії сухопутних військ сьогодні працюють понад 20 докторів і більш ніж 120 кандидатів наук різного профілю. Забезпечено функціонування відповідного рівня житлового фонду для курсантів і викладачів, що теж сприяє формуванню навченого та боєздатного офіцера.

У питаннях розміщення видових навчальних закладів з підготовки офіцерів Збройних Сил України рекомендуємо керуватися лише державницькою логікою. У першу чергу, згідно з нею, на підставі висновків численних комісій у 2005 – 2007 роках формувалося рішення про функціонування тоді ще інституту Сухопутних військ у Львові. З того часу рівень навчально-матеріальної бази Академії суттєво зріс, у чому представники львівської громади й гості краю неодноразово переконувалися, перебуваючи в її стінах та на заходах, організованих нею. Зокрема, саме цей навчальний заклад Львівська обласна державна адміністрація обрала для вшанування ветеранів і урочистого вручення нагород у травні 2010 року з нагоди 65-річчя завершення II Світової війни.

Державницький підхід, відгуки фахівців оборонної сфери і, врешті, здоровий економічний глузд переконливо свідчать сьогодні на користь аргументів подальшого функціонування Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у м. Львові. Зрештою, ми переконані, що Академія готова запросити до обговорення тих, хто в цьому сумнівається, у будь-який зручний час.

Закликаємо вищих посадових осіб держави в даному питанні прийняти рішення, виключно турбуючись інтересами підготовки боєздатного українського офіцера для Збройних Сил України.

Прийнято на ІІІ пленарному засіданні

L сесії Львівської обласної ради

25 травня 2010 рокуСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації