Поиск по базе сайта:
Рішення від 22. 07. 2011 №693 Документи Львівської міської ради Про затвердження Положення icon

Рішення від 22. 07. 2011 №693 Документи Львівської міської ради Про затвердження Положення
Скачати 112.08 Kb.
НазваРішення від 22. 07. 2011 №693 Документи Львівської міської ради Про затвердження Положення
Дата конвертації15.06.2013
Розмір112.08 Kb.
ТипРішення
Рішення від 22.07.2011693

Документи Львівської міської ради
Про затвердження Положення

про проведення конкурсу на надання суб’єкту підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів у м. Львовідокумент:


Відповідно до Податкового кодексу України, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про благоустрій населених пунктів“, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1342 “Про затвердження Правил паркування транспортних засобів“ (зі змінами), ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“ (зі змінами) виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити Положення про проведення конкурсу на надання суб’єкту підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів у м. Львові (додається).

2. Управлінню транспорту та зв’язку департаменту житлового господарства та інфраструктури внести зміни до рішення виконавчого комітету від 02.08.2010 № 979 “Про затвердження регламентів (інформаційних карток) здійснення дозвільно-погоджувальних процедур, що видаються через управління “Дозвільний офіс“ Львівської міської ради, розроблені управлінням транспорту та зв’язку департаменту житлового господарства та інфраструктури“.

Відповідальний: начальник

управління транспорту та зв’язку

департаменту житлового

господарства та інфраструктури.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 11.05.2007 № 268 “Про затвердження Положення про проведення конкурсу з визначення операторів паркування автотранспорту у м. Львові“.

4. Департаменту “Адміністрація міського голови“ опублікувати це рішення у засобах масової інформації.

Відповідальний: директор департаменту

“Адміністрація міського голови“.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.


Львівський міський голова А. Садовий


Додаток


Затверджено

рішенням виконкому

від 22.07.2011 № 693


ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу на надання суб’єкту підприємницької діяльності

права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для

забезпечення паркування транспортних засобів у м. Львові


1. Загальні положення

1.1. Положення про проведення конкурсу на надання суб’єкту підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів у м. Львові (надалі – Положення), розроблене відповідно до Податкового кодексу України, Закону України “Про благоустрій населених пунктів“, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1342 “Про затвердження Правил паркування транспортних засобів“ (зі змінами), ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“ (зі змінами).

1.2. Це Положення визначає процедуру конкурсного відбору суб’єктів підприємницької діяльності, яким надаються у строкове користування земельні ділянки, спеціально визначені для забезпечення паркування транспортних засобів згідно з планом майданчика для паркування.

1.3. Поняття, що використовуються у Положенні, мають таке значення:

конкурс – конкурентний спосіб отримання права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів згідно з планом майданчика для паркування;

конкурсний комітет – постійний орган з підготовки та проведення конкурсу, який затверджується розпорядженням Львівського міського голови, у кількості 18-ти осіб, до складу якого входять представники: Державної податкової інспекції у м. Львові, відділу Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території м. Львова та автомобільно-технічної інспекції ГУ МВС України у Львівській області, департаменту житлового господарства та інфраструктури, департаменту економічної політики, департаменту фінансової політики, депутатського корпусу і районної адміністрації, на території якої розміщена земельна ділянка, яка подається на конкурс, для забезпечення паркування транспортних засобів.

майданчик для паркування – це відведені або спеціально обладнані місця для паркування транспортних засобів на території міста, які обладнані відповідно до вимог Правил паркування транспортних засобів (затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1342 (зі змінами) та Правил дорожнього руху (затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306);

місце для паркування – місце стоянки одного транспортного засобу на майданчику для паркування, позначене дорожньою розміткою відповідно до Правил дорожнього руху;

об’єкт конкурсу – земельна ділянка, спеціально визначена для забезпечення паркування транспортних засобів згідно з планом майданчика для паркування;

претендент – юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, яка офіційно подала свої пропозиції для участі у конкурсі;

1.4. Це Положення не поширюється на гостьові майданчики для паркування, які організовуються для безкоштовного паркування автотранспорту працівників та/або відвідувачів підприємств, організацій, закладів культури та торгівлі, на прилеглих та спеціально облаштованих біля них територіях.

1.5. Метою проведення конкурсів є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку надання послуг з обслуговування майданчиків для паркування та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які спроможні впровадити новітні технології у систему організації паркування та забезпечити належну якість обслуговування юридичних осіб та громадян.

1.6. У конкурсі можуть брати участь юридичні та фізичні особи, які зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності у встановленому порядку.

1.7. До участі у конкурсі не допускаються юридичні та фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які:

1.7.1. Визнані банкрутами, або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта підприємницької діяльності.

1.7.2. Не подали усі передбачені у пункті 3.1 цього Положення документи.

1.7.3. Подали неправильно оформлені документи або недостовірну інформацію.


^ 2. Порядок організації конкурсу

2.1. Конкурс проводиться при наявності не менше як двох претендентів.

2.2. На відкритому засіданні конкурсного комітету розглядаються заяви претендентів до участі у конкурсі та їх пропозиції. З метою отримання додаткової інформації конкурсний комітет має право заслуховувати на своїх засіданнях пояснення учасників конкурсу.

2.3. У разі подання заяви лише одним суб’єктом підприємницької діяльності конкурс не проводиться і конкурсний комітет рекомендує департаменту житлового господарства та інфраструктури укласти з суб’єктом підприємницької діяльності договір про використання земельної ділянки, спеціально визначеної для забезпечення паркування транспортних засобів.

2.4. За участь у конкурсі конкурсним комітетом може встановлюватися реєстраційний внесок, який не повинен перевищувати 50-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян на дату подання заяви на участь у конкурсі.

2.5. Перевагами при участі у конкурсі користуються суб’єкти підприємницької діяльності, які:

2.5.1. Є власниками об’єктів благоустрою, розміщених на земельних ділянках, право користування якими здобувається на конкурсі.

2.5.2. Організовують майданчики для паркування на територіях, що прилеглі до об’єктів нерухомого майна, власниками яких вони є.

2.6. За наявності кількох претендентів з однаковими пропозиціями конкурсний комітет організовує аукціон, про дату, час та місце проведення якого повідомляє учасників конкурсу.

2.7. Аукціон відбувається при стартовій ціні, що становить 1 500 грн. з кроком – 200 грн.

2.8. У разі явки на аукціон лише одного учасника, він сплачує до міського бюджету м. Львова 1 500 грн.

2.9. Переможець аукціону сплачує до спеціального фонду розвитку соціальної інфраструктури м. Львова:

2.9.1. Ціну здобутого права на користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів.

2.9.2. Вартість послуг з проведення аукціону згідно з виставленими рахунками.

2.10. Конкурсний комітет опубліковує інформацію про проведення конкурсу у засобах масової інформації та/або на офіційному веб-порталі Львівської міської ради не пізніше як за 15 днів до проведення конкурсу.

2.11. Інформація про проведення конкурсу повинна містити відомості про:

2.11.1. Найменування та основні характеристики об’єктів конкурсу.

2.11.2. Термін подання та адресу, за якою подаються документи на конкурс.

2.11.3. Дата, час та місце проведення конкурсу.

2.11.4. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу.

2.12. Відомості щодо переліку необхідних документів для участі у конкурсі та процедури визначення переможця конкурсу надаються заявникам відповідно до чинного законодавства.

2.13. Прийом заяв на участь у конкурсі розпочинається з дня публікації оголошення про його проведення та припиняється за 2 дні до дати проведення конкурсу.

2.14. До проведення конкурсу претендент може відкликати свою заяву на участь у конкурсі, письмово повідомивши про це конкурсний комітет.

2.15. Кошти, сплачені претендентами за участь у конкурсі, не повертаються.


^ 3. Перелік необхідних документів для участі у конкурсі

3.1. Претенденти подають для участі у конкурсі такі документи:

3.1.1. Заява на ім’я голови конкурсного комітету.

3.1.2. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

3.1.3. Копії таких документів:

3.1.3.1. Статуту (для юридичних осіб).

3.1.3.2. Документа, що посвідчує особу претендента (для фізичних осіб – підприємців).

3.1.4. Документ на право представлення інтересів претендента, якщо документи подає уповноважена особа.

3.1.5. Довідка з Державної податкової інспекції за місцем реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності про відсутність заборгованості щодо платежів до бюджету (для юридичних осіб) або довідку форми № 4-ОПП про взяття на облік платника податків (для фізичних осіб – підприємців).

3.1.6. Пропозиції щодо обладнання майданчиків для паркування технічними пристроями та інформаційними системами.

3.1.7. Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску за участь у конкурсі (у разі встановлення такої плати конкурсним комітетом).

3.2. Претендент у встановлені терміни подає документи в управління “Дозвільний офіс“.

3.3. Неправильно оформлені документи та документи, що подаються на конкурс після встановленого терміну, не приймаються.

3.4. Претендент має право звернутися до секретаря конкурсного комітету за роз’ясненнями щодо порядку проведення конкурсу та отримати їх у письмовій або усній формі.

3.5. За недостовірність наданих документів претенденти несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством.


^ 4. Критерії визначення переможця

4.1. Критеріями визначення переможця конкурсу є зобов’язання претендента щодо:

4.1.1. Облаштування майданчика для паркування.

4.1.2. Впровадження сучасних систем для паркування автотранспорту.

4.2. Критерієм визначення переможця аукціону є запропонована на аукціоні ціна за право користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів згідно з планом майданчика для паркування.


^ 5. Організація діяльності конкурсного комітету

5.1. Конкурсний комітет утворюється у складі голови конкурсного комітету, заступника голови конкурсного комітету, секретаря конкурсного комітету та членів конкурсного комітету.

5.2. Голова конкурсного комітету керує діяльністю та організовує роботу конкурсного комітету.

5.3. Голова конкурсного комітету у межах своєї компетенції:

5.3.1. Скликає засідання конкурсного комітету.

5.3.2. Головує на його засіданнях.

5.3.3. Має право надавати доручення членам конкурсного комітету.

5.3.4. Організовує підготовку матеріалів на розгляд конкурсного комітету.

5.4. Основними завданнями конкурсного комітету є:

5.4.1. Визначення умов та терміну проведення конкурсу.

5.4.2. Забезпечення оприлюднення інформації про проведення конкурсу із зазначенням необхідних даних у засобах масової інформації.

5.4.3. Розгляд пропозицій учасників конкурсу.

5.4.4. Визначення переможця конкурсу.

5.4.5. Складання протоколів конкурсу.

5.5. Рішення конкурсного комітету є правомірними за умови участі у ньому не менше 2/3 від загальної кількості його членів.


^ 6. Порядок оформлення результатів конкурсу

6.1. Члени конкурсного комітету запрошуються на засідання комісії телефонограмою, підписаною головою конкурсного комітету та переданою не пізніше ніж за добу до проведення засідання.

6.2. Переможець конкурсу визначається на відкритому засіданні конкурсного комітету із запрошенням на нього усіх претендентів.

6.3. Рішення про результати конкурсу приймаються конкурсним комітетом простою більшістю голосів від присутніх на засіданні членів конкурсного комітету.

6.4. За результатами проведення конкурсу складається протокол, у якому зазначаються:

6.4.1. Відомості про учасників.

6.4.2. Пропозиції і зобов’язання учасників.

6.4.3. Обгрунтування рішення про визначення переможця.

6.5. Протокол підписують усі члени конкурсного комітету, що брали участь у голосуванні, відповідно до голосування “за“ та “проти“ щодо кожного з учасників конкурсу.

6.6. Результати конкурсу затверджує голова конкурсного комітету і є підставою для оголошення переможця.


^ 7. Порядок укладення договору на використання

земельної ділянки, спеціально визначеної для забезпечення

паркування транспортних засобів

7.1. Переможець конкурсу зобов’язаний у місячний термін від дати оголошення переможця конкурсу укласти з департаментом житлового господарства та інфраструктури договір про використання земельної ділянки, спеціально визначеної для забезпечення паркування транспортних засобів.

7.2. У разі неявки переможця конкурсу для укладення договору у місячний термін результати конкурсу за визначеною адресою втрачають чинність, а на право користування спеціально визначеною земельною ділянкою оголошується повторний конкурс.

7.3. Договір на використання земельної ділянки, спеціально визначеної для забезпечення паркування транспортних засобів, підписує директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.

7.4. Контроль за виконанням договорів здійснює директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.

7.5. Конкурсна документація зберігається у департаменті житлового господарства та інфраструктури впродовж трьох років і не підлягає поверненню учасникам конкурсу.


Керуючий справами виконкому М. Литвинюк


Візи:


Начальник управління економіки М. Балаш


В. о. начальника управління

транспорту та зв’язку І. СобенкоСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації