Поиск по базе сайта:
Ухвала ради методичного кабінету відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації icon

Ухвала ради методичного кабінету відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації
Скачати 17.53 Kb.
НазваУхвала ради методичного кабінету відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації
Дата конвертації14.11.2014
Розмір17.53 Kb.
ТипДокументи

УХВАЛА

ради методичного кабінету відділу освіти

Яворівської районної державної адміністрації

17 грудня 2013 року № 4
Про методичну роботу з практичними психологами і соціальними педагогами загальноосвітніх навчальних закладів району на виконання «Положення про психологічну службу системи освіти України»
Заслухавши довідку Стадник О.В., методиста методичного кабінету, «Про методичну роботу з практичними психологами і соціальними педагогами загальноосвітніх навчальних закладів району на виконання «Положення про психологічну службу системи освіти України», рада методичного кабінету
УХВАЛИЛА:
1.Довідку «Про методичну роботу з практичними психологами і соціальними педагогами загальноосвітніх навчальних закладів району на виконання «Положення про психологічну службу системи освіти України» взяти до відома.

2.Методисту Стадник О.В.:

2.1.Проводити моніторинг розвитку психологічної служби системи освіти району, своєчасно інформувати про результати відділ освіти.

2.2.Спільно з методистами методичного кабінету спланувати роботу щодо підвищення психологічної компетентності педагогів, проведення психолого – педагогічних семінарів, консультацій, методичних тренінгів для педагогів

2.3.Сприяти підвищенню фахового рівня спеціалістів психологічної служби, їх участі в постійно діючих фахових семінарах, інтервізійних чи творчих групах, тренінгах.

3.Директорам загальноосвітніх навчальних закладів району постійно:

3.1 Забезпечувати належні умови праці практичним психологам, соціальним педагогам згідно з Положенням про психологічний кабінет загальноосвітніх , дошкільних та інших закладів освіти ( наказ МОН України від 19.10.2004 № 619).

3.2.Брати участь у плануванні роботи працівників психологічної служби у навчальному закладі , оскільки 20% робочого часу спеціалістів відведена на роботу за соціальним запитом, та сприяти проведенню діагностичних, корекційно - розвивальних, просвітницьких заходів, досліджень, тренінгів, консультацій.

3.4.Не практикувати залучення практичного психолога та соціального педагога до виконання обов’язків , які не визначені посадовою інструкцією.

4.Контроль за виконанням ухвали залишаю за собою.

Завідувач методичного кабінету О.ФірчукСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації