Поиск по базе сайта:
Комунальний заклад Львівської обласної ради львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти icon

Комунальний заклад Львівської обласної ради львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Скачати 37.66 Kb.
НазваКомунальний заклад Львівської обласної ради львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Дата конвертації13.11.2014
Розмір37.66 Kb.
ТипДокументи


Комунальний заклад Львівської обласної ради

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ


79007‚ м. Львів‚ вул. Огієнка, 18а тел./факс +38 0322 553830 e-mail: loippo@ukr.net www.loippo.lviv.uaВід 19.02.2014 р. 114 Завідувачам
На № _____від _________ рай(міськ) методкабінетів
Повідомляємо, що 28 березня – 1 квітня 2014 року вперше для всіх категорій педагогічних працівників у Львові відбудеться Авторський семінар Ш.О.Амонашвілі та П.Ш.Амонашвілі з основ гуманної педагогіки.

Довідка:

Ш.О.Амонашвілі – професор, доктор психологічних наук, академік РАО, академік АПСН, професор Московського міського педагогічного університету, іноземний член Національної Академії Педагогічних Наук України, почесний доктор Софійського Університету імені Климента Охридського, Хмельницького національного університету , почесний професор Національного педагогічного університету ім. Н. П. Драгоманова, Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинского,Тюменського, Дагестанського, Уральського, Нефтекамського державних університетів, Новосибірського, Челябінського, Самарського та інших педагогічних університетів; Почесний Президент Міжнародного Центру гуманної педагогіки , "Лицар Гуманної Педагогіки", "Лицар дитинства", лауреат премії Уряду РФ, нагороджений медалями: "К.Д.Ушинського, "Вчитель Великої Росії", золотою медаллю ім. Л.М. Толстого від Міжнародної Асоціації Дитячих Фондів, орденом Буратіно від творчого об'єднання «Справжні друзі Буратіно».

^ П. Амонашвілі - президент Міжнародного центру гуманної педагогіки, письменник, соціолог, керівник дитячої художньої студії «Басті - Бубу», науковий керівник дитячого садка «Басті - Бубу» (Тбілісі, Грузія).

^ Семінар буде проходити за наступною схемою:

28.03.2014 р. – для керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, методистів рай(міськ)методкабінетів, викладачів вищих навчальних закладів, завідувачів бібліотек, практичних психологів, студентів педагогічних та психологічних факультетів вищих навчальних закладів, медичних працівників, батьків та всіх бажаючих.

29-30.03.2014 р. - для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, методистів рай(міськ)методкабінетів, викладачів вищих навчальних закладів, практичних психологів, студентів педагогічних та психологічних факультетів вищих навчальних закладів, вихователів ГПД та вихователів шкіл-інтернатів, педагогів закладів колекційної педагогіки, медичних та бібліотечних працівників, батьків та всіх бажаючих, керівників гуртків та секцій.

31.03-01.04.2014 р. - для вихователів, вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів, методистів з дошкільної освіти рай(міськ)методкабінетів, викладачів вищих навчальних закладів, практичних психологів, студентів педагогічних та психологічних факультетів вищих навчальних закладів, педагогів закладів колекційної педагогіки, медичних та бібліотечних працівників, батьків та всіх бажаючих.

^ Для педагогічних працівників, які навчаються на курсах підвищення кваліфікації в ЛОІППО:

Один день участі в семінарі зараховується як соціогуманітарний модуль в системі кредитно-модульного навчання на курсах підвищення кваліфікації.

^ Два дні участі в семінарі зараховується як соціогуманітарний модуль + модуль з освітньої політики в системі кредитно-модульного навчання на курсах підвищення кваліфікації.

^ Три дні участі в семінарі зараховується як варіативний модуль в системі кредитно-модульного навчання на курсах підвищення кваліфікації.

Повне проходження програми семінару (40 годин) зараховується як варіативний модуль+ соціогуманітарний модуль+ модуль з освітньої політики в системі кредитно-модульного навчання на курсах підвищення кваліфікації.

Вартість одного дня семінару – 50 гривень.

^ Кожен учасники семінару отримає іменний сертифікат за підписом Ш.Амонашвілі.

Для студентів:

Вартість одного дня семінару складає 25 гривень. Повне проходження програми семінару (40 годин) передбачає отримання іменного сертифікату за підписом Ш.Амонашвілі.

Оргвнесок вноситься при реєстрації. Оплата може здійснюватися як фізичними, так і юридичними особами

Початок читань – 10.00, реєстрація: 9.00-9.55.

Місце проведення: Львів, вул. Вахнянина,29.

Оплату відрядження здійснює сторона, що відряджає.

Бажаючі можуть скористатися гуртожитком ЛОІППО, вартість 20 грн. за добу.

Координатор підготовки до семінару:

Матяшук Валентина Петрівна, тел. 0678554323.

Шановні колеги! Ш.Амонашвілі 1931 року народження, цей семінар - унікальна можливість стати безпосереднім учасником розмови з теоретиком та практиком гуманної освіти , чиї книги вже ввійшли в скарбницю світової педагогічної класики. Львівщина два роки очікувала своєї черги запросити його для цієї зустрічі. Тож дуже просимо довести дану інформацію до відома кожного навчального закладу району (міста) і надати відомості про бажаючих взяти участь у семінарі до 12.03.2014 р. Заявку (форма додається) або в індивідуальному порядку надсилати на адресу:

valmatyash@gmail.com або зголошуватися за телефоном координатора.

Директор Львівського обласного інституту

післядипломної педагогічної освіти Р.Б. Шиян

Виконавець:

В.П. Матяшук

т. 244 - 57 - 10Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації